Nokia C6-00

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vahač.X 12. 9. 2010 11:37

Mobil-man píše:Tak presne tam ty 3 sroubky mam :-D
celkem jich je tedy 8 pod zadnim krytem.


Jo, jo - ty šroubky tam patří - našel jsem si obrázky na webu, kde to bylo naprosto jasné, tak jsem ještě včera dojel k prodejci, zkusit reklamaci... :?:

A byl jsem velmi příjemně překvapen :!: :shock: Na místě mi telefon vyměnili za nový - takže teď už mám 8 šrobků :D a kryt na paměťovku se zavírá normálně....

Takže díky za pomoc. Rovněž děkuji pánům Presler a plojhi. :tleskani
Aktuálně LG G2 a S GS3 ... ale začínal jsem už s Motorolou 160 :-)
Vahač.X
Junior

Odeslat příspěvekod janno-sk74 12. 9. 2010 13:06

plojhi:
1) Nahoře mi bliká že mám plnou paměť SIM karty. Jak se dostanu do její paměti, aby jsem vymazal zprávy??

Najdes ich tuna:

Menu, Spravy, Volby, SIM spravy
Nokia C6-00 fw40.0.021
janno-sk74
Junior

Odeslat příspěvekod avatatar 13. 9. 2010 11:59

Ahoj, chtěl bych novej telefon a C6 se mi líbí, v podstatě jen telefonuju, SMSkuju a rád bych využil tu navigaci. Nikde jsem ale nenašel, jestli už se dá sehnat k mobilu autonabíječka, eventuelně držák do auta, nevíte někdo? Jak přesně ta navigace funguje, musí se něco stahovat, nebo je to v telefonu a rovnou to naviguje, musím být připojen k netu, nebo to naviguje i online? Díky
avatatar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tiborek 13. 9. 2010 13:31

Dobrý den,
Hledám solidní alternativu za dosluhující nokii N95. požadavky 5mpx foťák, gps, wifi, 3,5 jack, dotykový. qwerty je takový bonus. napadá vás snad za ty peníze něco lepšího???
Tiborek
Junior

Odeslat příspěvekod LiberaleMiguel 13. 9. 2010 14:13

Avatatar: k navigaci potrebujes akorat prez PC stahnout do mobilu mapy ktere budes vyuzivat a patricny hlas pro hlasovou navigaci. Pak uz muzes navigovat zcela offline. Z vlastnich zkusenosti muzu rict, ze navigace funguje skvele a zatim mne dycky dovedla kamjsem potreboval. K tomu drzaku a nabijecce: na nokiackem e-shopu oboji najdes,a le doporucuji se poohlidnout nekde jinde. Jednak ten drzak od Nokie neni zrovna nejpovedenejsi co se funkcnosti tyce a jednak pri nakupu kdekoli jinde urcite par stokorun usetris....

Tiborek: myslim, ze podle tvych pozadavku a vzhledem k cene nic lepsiho nenajdes....
LiberaleMiguel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avatatar 13. 9. 2010 15:07

Dík Migueli a ještě otázečka, jestli víš, dá se použít i nabíječka přes micro USB, nebo jde jen ta 2mm jackovka? A když jsem na NOKIA oficialním e-shopu, tak příslušenství k C6 nemaj vůbec žádný, tak nevim.
avatatar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pwnz 13. 9. 2010 17:53

Protoze na eshopu nokie se u nas jeste oficialne neprodava :) Jinak pres mikrosub nenabiji, jen pres ten jejich 2mm konektor...
pwnz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LiberaleMiguel 13. 9. 2010 18:42

Abych pravdu rek, tak autonabijeckarez microUSB je na prd. Kdyz mas moznost si vybrat tak radsi prez 2mm. Protoze u autonabijecek je takovy ten zakrouceny kabel a ten to dycky stahuje a microUSB je vice nachylny na poskozeni nez 2mm. Takze tak....
LiberaleMiguel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avatatar 14. 9. 2010 07:19

A je někde možnost ho sehnat mimo nokia shop? Jinak přes micro USB to prej nabíjí třeba z počítače, jsem se někde dočetl..... A ještě dotázek, máte na display nějakou ochrannou fólii, nebo je to zbytečný? Koukal jsem že Invisible shield se taky ještě nedělá, ale možná by tam šel nějakej co jde třeba na 5800?
avatatar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radek6ak 14. 9. 2010 07:37

Já mám tuhle folii z aukra, drží pěkně a vlastnosti displeje nezměnila.

http://aukro.cz/item1224547266_pet_ochr ... vinka.html
radek6ak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 14. 9. 2010 09:03

avatatar píše:Jak přesně ta navigace funguje, musí se něco stahovat, nebo je to v telefonu a rovnou to naviguje, musím být připojen k netu, nebo to naviguje i online? Díky

:arrow: Navigace v telefonech Nokia - nejčastější dotazy
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod avatatar 14. 9. 2010 10:45

dejve dík, je to dobrý jen ještě dotázek, když to stahuju tak mám mít mobil zapojenej do compu a on si to rovnou stáhne na kartu, nebo to mám stáhnout do počítače a pak do compu?

-- 14. 9. 2010 11:48 --

teda pak do mobilu.....
avatatar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 14. 9. 2010 12:22

uvidis, ze se ti to stahne rovnou do mobilu, pokud jde o mapove podklady. Aplikaci ovi map muzes instalovat do mobilu, ale i stahnout jako instalacku jen do PC.
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod LiberaleMiguel 14. 9. 2010 12:41

ale co se tyce mapovych podkladu, tak ty se prez PC stahujou rovnou do mobilu, neni moznost je nejdriv stahnout do PC a pak nahrat do telefonu, musis mit celou dobu telefon pripojeny. Takze doporucuju dat stahovat pred spanim a telefon nechat zapojeny v PC celou noc. A taky ho kdyztak hodit aji do nabijecky :-D
Siemens M35 -> SE T310 -> Nokia 3650 -> SE P800 -> Nokia 3310 -> Nokia 6600 -> Nokia N90 -> Nokia 9500 -> Nokia 9300 -> SE P990i -> Nokia N93 -> Nokia E71 -> Nokia N97 -> Nokia E7 -> Lumia 920
LiberaleMiguel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avatatar 14. 9. 2010 13:14

on se přes to microUSB nenabíjí?
avatatar
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků