Nokia C5-00 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 3. 9. 2010 18:37

Tohle plně české vyhledávání je ovšem pro Nokie typické už přes 10 let. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 3. 9. 2010 18:50

To teda není, plno telefonů s tím mělo velké problémy, namátkou E66 nebo 5800 XM.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eggoide 3. 9. 2010 20:32

Omlouvam se pokud zde jiz byl podobny dotaz.
Snazim se nakonfigurovat email - Gmail, zadam udaje, telefon se pripojuje, overuje, nastavuje, ale nakonec spadne zase do zakladni nabidky s tim, ze neni nakonfigurovana schranka. Cely proces se opakuje a zacykli. Existuje reseni?
Dekuji mockrat
eggoide
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 3. 9. 2010 22:35

Kryštof Korb píše:To teda není, plno telefonů s tím mělo velké problémy, namátkou E66 nebo 5800 XM.

To ale nebyla vlastnost, nýbrž chyba konkrétních modelů, kdy Nokia s prosazováním "ch" v české lokalizaci nachytala sama sebe - zřejmě při vývoji inovovaného adresáře pro S60 3rd FP1 a 5th. Dokládá to fakt, že nové verze firmware ten problém vyřešily.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 3. 9. 2010 22:37

No to ano, ale netvrdit, že s tím nikdy Nokie neměly problém :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 3. 9. 2010 22:39

Vždyť jsem nic takového netvrdil.
Deleted user

Odeslat příspěvekod jaydoo 4. 9. 2010 13:35

To vyhladavanie na CH je tu naozaj uz davno. Dam "c" a najede mi par C.... ale ziadneho Ch....., až ked zadam "ch", potom sa mi objavia. Test na E51. Ale robilo to aj na inych symbianoch.
Nexus 4 > SGN > Iphone 4 > N8 > Lumia800 > N97mini > C7 > C5 > E51 > HTC Diamond > N95> N80 > N70 > 6630 > 6600 > 7650 > 8210 > 6150 > 6110 > 5110....
jaydoo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod venda74 5. 9. 2010 18:25

Zdravim, mohl bych pozadat ucastnene o informace o Product code vasich pristroju? Dekuji.
venda74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 5. 9. 2010 19:34

Zdravim majitele C6, poprosím o sdělení Product Codu vašeho telefonu a informace o jeho typu a to nejlépe ve formátu: C5-00, Product Cod, verze telefonu (například pokud je od operátora a podobně). Hoďte mi to klidně přes SZ, abychom nezaplácávali toto téma.
Díky!
dejv
Potřebuji to do tématu o Produktových kódech.
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod rawen81 7. 9. 2010 19:07

zdravím všechny,

už jsem se musel ozvat, vrtá mi hlavou jedna věc - na co jsou v tomto mobilu Spořiče obrazovky, když se displej při nečinnosti zhasíná na takovou úroveň, že na něm není nic vidět? Mám problém s tím, že mě otravuje neustále tiskat tlačítka mobilu pokud chci vědět, jestli mi někdo psal nebo volal. Vyřešil jsem to částečně aplikací Best Reminder, která ale vůbec nefunguje tak jak má --- sice je možné ji nastavit aby člověku v určitých intervalech zapípala, další nastavení jako rozsvícení displeje, vibrace nebo blikání klávesnice ale na C5 nefunguje (alespoň mě)... Tohle finští soudruzi trochu podcenili nezdá se vám? Nebo se pletu? Jinak s mobilem opatrná spokojenost, je fajn, jen displej trochu slabší...
rawen81
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Matex001 8. 9. 2010 11:22

Dobrý den,

nedávno jsem si pořídil C5ku a chtěl jsem ji upgreadovat nějakými novými aplikacemi, avšak když jsem je chtěl zkopírovat do přístroje tak vyvstala otázka, kam vlastně aplikace zkopírovat, abych je poté mohl v telefonu nainstalovat, poněvadž když se otevře paměťová karta v pc, tak jsem tam nenalezl ani jeden adresář, který by byl totožný s tím co vidím v ,,menu´´ telefonu. Zkoušel jsem samozřejmě i přes bluetooth kopírovat, jenže v důsledku nějakých technických potíží nebylo možné přenos uskutečnit. Proto bych byl velice vděčný, pokud zná někdo řešení mého problému. Předem děkuji
Matex001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sonnak 8. 9. 2010 13:51

Jestli se nepletu, tak do složky "Others" (tak se zobrazuje v PC), v mobilu je jako "Ostatní", ale jedná se o identickou složku.
sonnak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jaydoo 8. 9. 2010 14:18

Mozes to skopirovat kamkolvek v telefone. len aby si sa vedel v telefone k tomu dostat. ale naco to takto komplikujes, nainstaluj to z PC pomosou PCsuite.
Nexus 4 > SGN > Iphone 4 > N8 > Lumia800 > N97mini > C7 > C5 > E51 > HTC Diamond > N95> N80 > N70 > 6630 > 6600 > 7650 > 8210 > 6150 > 6110 > 5110....
jaydoo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jarbi 8. 9. 2010 15:25

Matex001: Aplikace dej do složky others (v pc) pak dej Správce souborů (v telefonu ; najdeš ho v Menu > Aplikace > Kancelář) najeď do složky ostatní , nainstaluj . Nainstalovaný aplikace najdeš v Menu > Aplikace > Instalace
Jarbi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod feron58 8. 9. 2010 20:29

jak dostanu do C5ky temata,když je stahnu tak nejdou nainstalovat.moc díky
feron58
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků