Nokia C6-00

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 9. 2010 18:50

Je to v aplikacích.
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Plisa 3. 9. 2010 20:31

jo kde tam?Ja tam v tech aplikacich zadnou polozku hry nemam
Plisa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 9. 2010 20:51

Je to přímo v aplikacích...nějaká hra tam je, když cokoliv nainstaluješ, bude to v aplikacích. Koupil jsi si Symbian jenom na hry nebo co?
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod havelik 3. 9. 2010 21:11

čaute lidi, uvažuji o koupi tohoto telefonu, měl bych pár dotazů těch osob, který telefon již vlastní :). Nejdřív by mě asi zajímala rychlost C6ky, dá se na něm svižně sjíždět internet přes wifi? Seká se jinak když chci najet do nějaké složky nebo tak..(kámošova nokia 5800 byla docela pomalá) a jelikož to má stejný procesor, tak se chci zeptat :)
havelik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 4. 9. 2010 09:06

5800 s nejnovějším FW není pomalá, C6 teď dostala taky nový FW a zdá se byýt o poznání rychlejší.
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LiberaleMiguel 4. 9. 2010 13:52

presne tak, muj jeden znamy mel 5800 a celkem remcal, ze je furt pomala atd. Tak jsem se na to podival a zjistil jsem, ze on tam ma tu uplne prvni verzi firmware, kdyz jsem mu to prehral na nejaktulnejsi tak uz nerekl ani slovo a jenom chvali....

takze co se mne tyce tak: AKTUALIZOVAT, AKTUALIZOVAT, AKTUALIZOVAT, zvlast kdyz je to tak jednoduche....
Siemens M35 -> SE T310 -> Nokia 3650 -> SE P800 -> Nokia 3310 -> Nokia 6600 -> Nokia N90 -> Nokia 9500 -> Nokia 9300 -> SE P990i -> Nokia N93 -> Nokia E71 -> Nokia N97 -> Nokia E7 -> Lumia 920
LiberaleMiguel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frank123 4. 9. 2010 14:28

Já mám zase úplně opačnou zkušenost, taky zastávám názor Aktualizovat, aktualizovat...v první E52 mám nejnovější firmware a telefon je teď o dost pomalejší než moje druhá E52ka s původním firmwarem z výroby.
Frank123
Junior

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 4. 9. 2010 16:27

Chtěl bych se zeptat jak je na tom tento telefon po stránce "kvality zpracování". Nejvíce se zajímám o výsuvný mechanismus.
Děkuji
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 4. 9. 2010 17:36

Mechanismus je pevný, je tam malinká vůle v zavřeném stavu, zadní kryt je horší, ale celkově je telefon pevný a dobře zpracovaný. Když telefon vysuneš tak zadní strana je kovová. N97 tam má myslím plast.
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 4. 9. 2010 17:54

fific: takze TV out to nema, na mobilmanii maju chybu.

vaclavbarak: Mechanizmus je dobry, primerane k cene, taka n97 mini ma spracovanie lepsie. akurat v tme trochu podsvecuju ledky tlacidiel na spodnej hrane. celkovo nemam vyhrady. Je dost tazky, ked som ho prvykrat chytil do ruky, bol som prekvapeny, teraz to uz nevnimam. Vo vrecku nohavic sa nosit da.

K rychlosti - nie je taka ako u Galaxy S a podobnych 1GHZ mobilov, ale nerobi to problem, ze je prekreslovanie obsahu obrazovky postrehnutelne. Staci si pozriet niektore z videi na youtube.

Vydrz: ak dam obsah domovskej stranky s widgetami na "offline", vydrzi mi pri mojom beznom pouzivani 3 dni. "Online" 1,5 dna.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karelX 4. 9. 2010 18:16

dnes jsem se setkal s názorem, že C6 nepodporuje javu. Protože osobně jsem tenhle mobil ještě neměl v ruce, nemohl jsem tvrdit opak. Tedy se ptám, funguje na něm java? Třeba Opera Mini (soubor .jar .jad ).. dík za odpovědi
...chtěl jsem se jenom zeptat panstvo, nemá někdo už chut na dobrou brazilskou kávu??...
karelX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 4. 9. 2010 18:17

Samozřejmě, že funguje
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 4. 9. 2010 22:14

Ešte k RAMke - pospúšťal som niekoľko aplikácií, prehrávač hudby som nechal bežať, internet, operu mini, facebook, poštu a zopár ďalších z menu, ikon bežiacich aplikácií som mal asi 10. Všetko bežalo, žiadna hláška. Potom som si zavolal - hovor prebiehal normálne, počas volania som prepol na internet a browsil. Okrem evidentne pomalších reakcií žiadny problém. Symbian to zvláda celkom dobre.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fific 5. 9. 2010 10:56

Po delsi dobe zdravim vespolek.
At delame co delame, stale se mi nedari rozbehnout prehravani *.AVI souboru.
Pokud by uz nekdo vedel jak na to pls. dejte navod. Dikes vsem navrhum
P.S. predchozi navrhy uz sem zkousel !!!
Vodafone - Nokia C6
fific
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vrest 5. 9. 2010 11:13

já jsem laik a tak po jak dlouhé době se má ten FW aktualizovat hned po koupení nebo musim čekat než mi to něco napíše?? :-|
Nokia C6 black 16Gb karta
vrest
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků