Nokia C6-00

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod legopark 27. 8. 2010 12:56

No ale pre C6 mozno bude ta Mobile lepsia, nie? Niekto to tu uz sopminal v suvislosti s Turbom.
Nokia 6150 -> Nokia 7110 -> Siemens S55 -> Nokia 3110c -> Nokia 9300 -> Samsung SGH i600
legopark
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 27. 8. 2010 12:57

Je proboha problém si ony dvě Opery nahodit a vyzkoušet? A podle subjektivního pocitu jednu používat? Nebo obě. Přijde mi, že se za vším hledá problém. Nainstaluju, vyzkouším a uvídím, otázka asi minuty.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod legopark 27. 8. 2010 13:05

Tak ale zatial si ju nemam kde nainstalit a sme na fore o C6, tak ma zaujimaju nazory tych, co s tym skusenosti maju. Pride mi to na fore prirodzene.
Nokia 6150 -> Nokia 7110 -> Siemens S55 -> Nokia 3110c -> Nokia 9300 -> Samsung SGH i600
legopark
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 27. 8. 2010 13:12

Napíšu to tedy jinak - je to individuální záležitost, někomu bude vyhovovat verze mini někomu mobile, vůbec to ale nebude znamenat, že ta a ta verze bude vyhovovat tobě.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod paulis2 27. 8. 2010 14:27

Za sebe tedy řeknu, jednoznačně Operu Mini ve verzi 5 či 5.1. Na mobilu chci surfovat rychle a nějaký flash apod fíčurinky mě v tuch chvíli nezajímají. Jde mi o informace, rychlost a pohodlné ovládání. V těchto kategoriích Opera Mini exceluje a anvcí žere méně z paměti RAM.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod silk75 27. 8. 2010 14:29

hmm tak ted jsem dospel k zajimave veci mam C6 pripojenou v praci na wi-fi a nedari se mi ani za nic se od ni odhlasit. Lepe receno odhlaseni trva cca 2s a potom se automaticky prihlasi zpet. Nemate nekdo podobnou zkusenost pripadne info v cem delam chybu?
silk75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 27. 8. 2010 14:51

Taky tenhle jev pozoruju a zjistil sem, ze za to muzou widgety... Ja takhle byl celou noc na wifi a rano byla pulka baterky. Vyresi se to tak, ze das na hlavni obrazovce volby - obsah do off line
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod silk75 27. 8. 2010 15:02

Mobil-man píše:Taky tenhle jev pozoruju a zjistil sem, ze za to muzou widgety... Ja takhle byl celou noc na wifi a rano byla pulka baterky. Vyresi se to tak, ze das na hlavni obrazovce volby - obsah do off line




diky moc koukal jsem do toho jako blazen a vypnout widgety me tedy nenapadlo :)
silk75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 27. 8. 2010 15:21

Jj, tak ono je nemusis uplne vypinat,ale zofflinit je:-D
Nebo najit,kterej se pripojuje, mozna FB nebo nokia messaging
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod paulis2 27. 8. 2010 15:51

Co vím tak se připojí Facebook, Počasí, Maily, pokud jsou tak nastavené. Celkově doporučji minimálně na noc celou obrazovku "odpojit", protože je to velký žrout baterie.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Slawall 27. 8. 2010 16:05

legopark píše:Tak ale zatial si ju nemam kde nainstalit a sme na fore o C6, tak ma zaujimaju nazory tych, co s tym skusenosti maju. Pride mi to na fore prirodzene.

V Opeře mobile nefunguje HW QWERTZ :hm
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noHPstone 27. 8. 2010 16:33

Ve spuštěné Opeře Mobile > Menu > Nastavení > Pokročilé >Klávesnice Opery > Nikdy. A HW klávesnice funguje :-))

Smazána citace. dejvidek
noHPstone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 27. 8. 2010 17:13

Aha...no v tom jsem se tak nešťoural, neměl jsem čas, Ď.
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod corsaczek 27. 8. 2010 17:18

Chci se zeptat umí se C6ka připojit automaticky ke známe Wifi síti? Když třeba přijdu domů, tak aby rovnou síť připojila, stahovala maily a tak (prostě jako na compu)...
corsaczek
Junior

Odeslat příspěvekod radek6ak 27. 8. 2010 17:23

jo jde to, zname wifi se ulozi jako pristupove body, pak jim staci nastavit prioritu a mobil se vzdy pripoji k tomu, co je dostupne s vyssi prioritou.
radek6ak
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků