Nokia C6-00

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod LiberaleMiguel 20. 8. 2010 23:13

presne jak rika lala83, podrz tlacitko "fn" a zmackni dane pismeno a mas ho tam ;-)
Siemens M35 -> SE T310 -> Nokia 3650 -> SE P800 -> Nokia 3310 -> Nokia 6600 -> Nokia N90 -> Nokia 9500 -> Nokia 9300 -> SE P990i -> Nokia N93 -> Nokia E71 -> Nokia N97 -> Nokia E7 -> Lumia 920
LiberaleMiguel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulis2 21. 8. 2010 08:15

Zajímavý postřeh o procesoru: Spuštěný klient pro Facebook, Skype a program Best Screenshoot. V ten moment mi došla paměť RAM. Nebylo možné prohlížet fotografie či se připojit k počítači přes USB kabel.

Smutné :-(
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod legopark 21. 8. 2010 08:48

Vyskusaj prosim Ta, ako funguje spusteny Gmail a FB naraz. Dik.
Nokia 6150 -> Nokia 7110 -> Siemens S55 -> Nokia 3110c -> Nokia 9300 -> Samsung SGH i600
legopark
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulis2 21. 8. 2010 08:55

To utáhne. Zkoušel jsem mailový klient s účtem na seznamu a firemní. Facebook běžel taky.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Godzi 21. 8. 2010 09:25

Zdravim. Chtěl bych se zeptat jak Nokia C6 přijímá silně signál, například ve zhoršených podmínkach (slabši signál), když se mobil drží v ruce jestli neubýva signál a kde je zabudovaná anténa v mobilu?A potom jestli je zvuk při hovoru čistý. Děkuji za odpovědi
Godzi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paulis2 21. 8. 2010 09:28

Anténa je trošku nešikovně zabudovaná v části kde je čtyřsměrné tlačítko. Tedy dole - tedy v místě kde mobil držíte pravou rukou. Zkoušel jsem test v místě se slabým až žádným signálem a rozdíl byl více než patrný. Pokud jsem onu spodní část zakrýval, ubyly tři až čtyři čárky. Jakmile jsem dal ruku pryč, signál opět stoupal.

V místech s dobrým pokrytím se to neprojevuje.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 8. 2010 09:36

Asi tuším, o kterých místech mluvíš :-D pravda je taková, že i třeba při surfování s vysunutým telefonem jsem musel vždycky, když jsem chtěl načíst stránku, telefon pravou rukou pustit a držet ho jen levou, protože pokud jsem ho držel oběma, signál nebyl prakticky žádný (mluvím o místě se slabým signálem, ačkoliv bez držení ukazoval asi 3/4, čili vyloženě slabý taky nebyl). Tak či tak, pro surfování by nebyla anténa umístěna šťastně, any kdyby byla v horní části telefonu, protože při držení na šířku by byla zase v levé ruce.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Godzi 21. 8. 2010 09:45

Tak díky za odpov. Zeptám se ještě jinak, měl jsem Nokii E75 a ta trpěla stejným problémem,úbytkem signálu při držení a tím pádem špatným příjmem při hovoru, bude teda C6 se chovat stejně jako ta E75? Jinak je to pro mě telefon k ničemu...
Godzi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paulis2 21. 8. 2010 10:20

V místě s dobrým signálem je kvalita hovoru na velmi dobré úrovni. Co mám zkušenost s jinými přístroji, při sníženém signálu je hovor i nadále v pořádku = srozumitelné každé slovo.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Godzi 21. 8. 2010 10:31

A stává se, že by signál při hovoru úplně vypadl v místě se slabým signálem? Bydlím v místě kde mam vysílač kilometr daleko,ale je to zalesněná oblast a při hovoru s E75 mi signál úplně vypadával,takže bych se chtěl zeptat jestli má smysl kupovat C6, protože jiné founy nemají se signálem u nás žádný problém..
Godzi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LiberaleMiguel 21. 8. 2010 11:33

Prestante sakra resit singal, jste akorat zblbnuti z AntenaGate. Jasne, ze kdyz telefon obalis rukou v miste anteny, tak ji odstanisi a signal muze klesnout, to ale dela uplne kazdy telefon, staci vedet, kde tu antenu presne ma. Kdyz nema ruce jako dervorubec a pri telefonovani nedrzis telefon celou pesti a nesnazis se ho rozdrtit tak myslim, ze problemy ze signalem mit nemuzes....
Jestli ovsem bydlis v oblasti ze slabsim signalem, tak to uz je jina a problemy budes mit dycky. Jedine co se na to da doporucit je, abys nekupoval telefony ze zeleznymi kryty, protoze ty maji vseobecne horsi citlivost na signal prave kvuli pouzitemu materialu...
Siemens M35 -> SE T310 -> Nokia 3650 -> SE P800 -> Nokia 3310 -> Nokia 6600 -> Nokia N90 -> Nokia 9500 -> Nokia 9300 -> SE P990i -> Nokia N93 -> Nokia E71 -> Nokia N97 -> Nokia E7 -> Lumia 920
LiberaleMiguel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sibstr 21. 8. 2010 13:31

to Godzi: Pohybuji se v podobných oblastech se špatným signálem jako ty, E75 jsem používal dva týdny a problémy se signálem jsem měl pořád, tak jsem udělal E75 pápá a pořídil 5730 což je úplně to stejné, akorát žádný kov jenom plast a situace se mnohem zlepšila. Samozřejmě když držím telefon v dlani, tak signál taky ubývá, ale když chytnu telefon normálně do prstů, tak je to v pohodě. Takže bych se plastové konstrukce na C6 nebál, podle mě to bude v pohodě, hlavně už žádný telefon s kovovým krytem.
btw všechny Nokie co mají Wi-Fi mají anténu pro GSM a 3G dole.
Sibstr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 21. 8. 2010 13:39

Ona spousta znacek nyni dava anteny kvuli vyzarovani dolu,nejen nokia,u nekterych modelu to pak prinasi horsi prijem pri telefonovani jsou-li v oblasti s horsim pokrytim.A jak tu bylo receno,kovove kryty to jeste zhorsuji.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marionetttta 21. 8. 2010 14:19

Dobrý den,

mohla bych Vás požádala o informaci, kde jste koupili svou C6, uvažuji o koupi v provedení White, ale velké servery zatím nemají. V případě, že maté prověřené e-shopy, nebo kamennou prodejnu v Praze, podělte se prosím.

Díky moc
marionetttta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LiberaleMiguel 21. 8. 2010 14:38

bila C6 prijde az pristi tyden, ted je zatim jenom cerna. Staci apr dni pockat...
Siemens M35 -> SE T310 -> Nokia 3650 -> SE P800 -> Nokia 3310 -> Nokia 6600 -> Nokia N90 -> Nokia 9500 -> Nokia 9300 -> SE P990i -> Nokia N93 -> Nokia E71 -> Nokia N97 -> Nokia E7 -> Lumia 920
LiberaleMiguel
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků