Nokia C5-00 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jari-eva 18. 8. 2010 09:51

Chtěl jsem se zeptat ještě k těm zmeškaným událostem-zda by tam šlo stahnout něco jako:
Best Reminder for Windows Mobile
Jari-eva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mickaelb 18. 8. 2010 15:31

Zdravim, nevi nekdo jak vyresit ten problem se samovolnym pripojovanim k netu? Co patnact minut se to pripoji a odesle nejaka data, coz mi dela celkem pruvan v penezence...resenim je asi uplne smazat pristupovy bod do internetu, ale rad bych ten internet obcas i vyuzil...diky za rady.
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod webrator 18. 8. 2010 15:37

Jak to tak čtu, tak jen problém s internetem... Mě zase vůbec nejde:( Volal sem i na t-mobile a poslali mě ty konfig sms... ALe ani jedna mě nedošla, volám po druhé, že je pošle znova a nic.... Nevíte někdo co stím??? Asi servis co?
webrator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 18. 8. 2010 16:59

Jari-eva: best reminder je aj pre symbian. Pozri do mojho podpisu. Ale je to s60 5th. Pozri aj na stranku vyrobcu aplikacie. Pripadne iny pripomienkovac.

mickaleb: asi mas aktivovanu kontrolu mailovej schranky. Alebo pocasie? Chod do mailov a zrus ju.

webrator: skus manualne nastavit miesto pristupu. Potom restartni mobil. Menu/nastroje/nastavenia/spojenie/volby/nove/nazov miesta pristupu/internet
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtek7 18. 8. 2010 17:41

mickaleb: A pokud se to nakonec stejně nenajdeš, zkus jednoduchou fintu, kterou používám i já. Jdi do nastavení a změň název přístupuvého bodu třeba jen o písmeno (jedno vymaž). Telefon se pak nebude moct připojit. Až se zase budeš chtít připojit, tak ho tam dopiš.
Nokia N96 + telefony na testování
Acer Aspire 5542
Já myslím, že mají všichni pravdu, kromě mě, takže zapomeňte, že jsem něco řekl.
krtek7
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod webrator 18. 8. 2010 17:56

Hoši, jak mám ty přístupové body, tak je tam možnost najet do POKROČILEJŠÍHO NASTAVENÍ. A tam je například číslo portu, adresa proxy serveru atd... Tam nic vyplněného nemám, nebude chyba v tom?? Jenže nvm co tam dopsat. port asi 80 ale ten proxy server

Edit: Nejde se mi připojit ani přes wap... Tak já nevím co stím:(
webrator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krtek7 18. 8. 2010 18:20

V tom pokročilejším nastavení tam mám nastavenou nulu na port a na proxy slovo "žádné" (na Vodafone a O2). Nevím jak u T-Mobile....
Nokia N96 + telefony na testování
Acer Aspire 5542
Já myslím, že mají všichni pravdu, kromě mě, takže zapomeňte, že jsem něco řekl.
krtek7
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod webrator 18. 8. 2010 19:07

To tam mám také, jen u wapu tam mám čísla...

Mám to takto:

Název připojení: T-Mobile Internet

Nosič dat: Paketová data

Název přístup. bodu: internet.t-mobile.cz

Uživatelské jméno: žádné

Vyžadovat heslo: ne

Heslo: ****

Autentifikace: normální

Domovská stránka: http://tmo.cz

Použít přístup. bod: automatický
webrator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 18. 8. 2010 20:18

Tak to mas nastavene spravne. Skus inu simkartu. Ide internet s tou sim v inom telefone?
Skor ako by si to daval do servisu, urob format *#7370# alebo aktualizuj firmware. Proxy vyuziva wap. Pre internet mam v rozsirenych aj ja adresu proxy ziadnu.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod webrator 18. 8. 2010 20:28

Skoušel sem.... A už na to kašlu na škodovku... V pátek to hodím do servisu.
webrator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redbull- 19. 8. 2010 09:57

Ahoj. Nevíte jak nastavit telefon na tv-out? Zkoušel jsem snad už všechno a v televizi mi jde akorát zvuk :-/
redbull-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kolínko 19. 8. 2010 19:21

Kniter píše:alebo aktualizuj firmware


Od 18.8. je k dispozici nový firmware 032.010.
Tuší někdo, v čem jsou změny? Oficiální sdělení NOKIA je jen great reklama (http://discussions.europe.nokia.com/t5/Cseries/C5-Release-notes-for-Phone-software-update/m-p/743918#M1363).
Poznatek - něco se zdá být rychlejší, ale zatímco předtím se mi C5 kousla 2x za 4 měsíce, s novým fw 2x za večer (při browsení).
historicky mnoho Ericsonů, A701, několik MDA, Siemensy, Sony-Eric, Samsungy (nejraději X820), nyní C5
Kolínko
Junior

Odeslat příspěvekod oko727 21. 8. 2010 12:05

Jak je to s tím automatickým připojováním k internetu? Dá se to někde zrušit?... Sice jsem si smazal přístupové body od internetu a služby WAP, ale telefon se zkouší pořád připojovat.
oko727
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jarbi 21. 8. 2010 12:13

Neví někdo co udělat když mi chodí odečítání za GPRS 40kč ? telefon mám od včera a už mi přišli tři takový zprávy

A ještě jak vypnout asistovanou gps ? Ta se prej připojuje přes int. tak to možná odečítá kvůli tomu
Jarbi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcwifi 21. 8. 2010 15:35

hadam ze mas O2, tam se pokud nemas nejaky datovy balicek, napr. IVM -internet v mobilu - plati za kazdych tusim zapocatych 20minut 20kc.Staci prenest par kB a dvacka je nauctovana...a A-GPS je schopna nasosat klidne i 400kB jen pri spusteni map a natazeni aktualni pozice...

A-GPS vypni v Mapach - nastaveni - internet - Pripojeni - Off Line.
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků