Nokia C5-00 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Petr1968 15. 8. 2010 22:02

Já také nevěřil. Měl jsem vysouvák,jedu autem mrknu na mobil,vypnutý.Zapnu ho a v pohodě. Občas s ním několikrát vysunu zasunu atd. vypne se. Že by ten kabelový svazek říkám si? Prd :D Byla to pouze velká vůle mezi kontakty a akumulátorem. Podloženo a v pohodě. o<:)
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karelalbert 17. 8. 2010 09:02

Dobrý den. Prosím ostatní uživatele "Cé pětky" o radu. Mám telefon zhruba 14 dní a zatím naprostá spokojenost. Jen si nevím rady s jednou věcí. Telefon má čtečku zpráv (sms a emailů). V této čtečce je nastavená angličtina, tudíž mi to zprávu napsanou v češtině sice přečte, ale je to komolenina angličtiny a češtiny a není tomu rozumět. Nedá se někde stáhnout do čtečky zpráv čeština (tedy pokud možno zadarmo)? Máte s tím někdo zkušenost? Díky za radu. Karel A.
karelalbert
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 8. 2010 09:16

Milionkrát řešeno. Stahni si český hlas - Zdena. Za minutu to najdeš na googlu
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karelalbert 17. 8. 2010 10:23

Díky za radu a omlouvám se, že se ptám na něco, co již bylo řešeno. Nemohl jsem v tomto vláknu najít odpověď.
Nejsem nijak zvlášť zdatný v používání telefonů. Pokouším se hledat na googlu a nic. Nevím přesně, co mám do vyhledavače napsat. No, snad to najdu. A až to najdu, tak to mám nahrát do mobilu? Do jaké složky, prosím? Asi se ptám jak malé dítě, za což se omlouvám (i malým dětem, protože většina z nich by to určitě uměla). Karel A.
karelalbert
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 8. 2010 10:40

Stačilo dát do googlu: čtení zpráv Nokia zdena
Nebo takto http://www.mobilmania.cz/default.aspx?s ... le=1119933
Nebo prostě stáhnout a nainstalovat ten hlas http://www.edisk.cz/stahni/04545/Zdena.rar_1.66MB.html
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karelalbert 17. 8. 2010 12:58

Díky, díky. Už to mám v počítači. Teď to jen přehraji do telefonu. Díky moc.

A mimochodem, jestli to s tou Achillovou patou nebude spíš tak, že každý umíme něco jiného ;-)

Karel A.
karelalbert
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jari-eva 17. 8. 2010 14:16

Dobrý den.Uvažuji o koupi C5.Nikde jsem se nedočetl,jak se telefon chová při zmeškaném hovoru či sms.Jestli to dává nějak najevo?Předem děkuji.
Jari-eva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pcwifi 17. 8. 2010 14:33

dava to najevo, ikonou na display, ktery je cerny jak bota po zhasnuti podsviceni :lol: takze zmacknout cervene tlacitko a koukat je li pritomna ikona sms/hovoru...
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jari-eva 17. 8. 2010 14:42

Tak to je pěkně na prd.Jinak díky za info.
Jari-eva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krtek7 17. 8. 2010 17:20

Nokii C5 mám pár dnů na testování a vůbec si nestěžuji :) K těm zmeškaným událostem. Už delší dobou umí Symbian zobrazit po krátkém přidržení středového tlačítka přehledně zobrazit potřebné informace (čas, datum, zmeškané události, profil). Samozřejmě, kdyby měla D-Pad s poblikujicí diodou, bylo by to lepší, ale tohle podle mě taky bohatě stačí
Nokia N96 + telefony na testování
Acer Aspire 5542
Já myslím, že mají všichni pravdu, kromě mě, takže zapomeňte, že jsem něco řekl.
krtek7
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod webrator 18. 8. 2010 09:09

Zdarec,

včera jsem byl na netu na C5 a zničeho nic se mě restartoval mobil. Zrovna sem si prohlížel videa na youtube. Zkusil sem to po 2 a zase restart, po 3 a také restart telefonu...(ale už jinčí stránky, třeba seznam.cz atd...). A pak mě nešel už net, firefox se spustí ale napíše PŘIPOJENÍ NENÍ K DISPOZICI a pak ještě WEB NELZE NAJÍT. To samé i prohlížeč, který je už v telefonu... Na t-zones mám vše aktivní GPRS/EDGE/3G a aktivní twist surf + tak nvm kde je chyba.... Jestli v mém mobilu nebo u t-mobilu..

Díky za odpovědi Webrator :-)
webrator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pcwifi 18. 8. 2010 09:23

ty restarty to je znameni... :mrgreen: znameni vratit ho dokud to jde...

mozna ti zmizel profil k pripojeni k internetu, zavolej si na OP a nech si znovu poslat pro svuj mobil nastaveni k pripojeni na internet...nezminuj slovo WAP, aby se ti to neprodrazilo, kdyby ti OP "nechtene" poslal nastaveni pristupu na pristupovy bod WAP, pokud to jeste jde...
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtek7 18. 8. 2010 09:24

Počkej, abych tě správně pochopil. Měl jsi klasický počítač připojený přes Bluetooth/USB kabel připojený k C5 a ta chytala signál. Nebo jsi byl na internetu normálně na telefonu (pak nechápu, kde jsi vzal Firefox). Vyjádřuj se prosím přesněji :)

Jinak bych asi zkusil přehrát firmware, pokud to nepomůže, tak zkusit reklamaci. Já takový problém neměl.
Nokia N96 + telefony na testování
Acer Aspire 5542
Já myslím, že mají všichni pravdu, kromě mě, takže zapomeňte, že jsem něco řekl.
krtek7
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcwifi 18. 8. 2010 09:30

Malicko si rejpnu, ja mel C5 v reklamaci 2x, pokazdy tovarko,FW,test a prej OK. Dodnes se vypina,resetuje a kdesi cosi, tak pokud pujdes do reklamace, hodne stesti :D
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod webrator 18. 8. 2010 09:40

Sorry, sem se přepsal.... Byl sem na netu v mobilu a byl to prohlížeč opera sorry...Mám telefon už tak cca 3 měsíce a nikdy žádnej problém... Až teď ten net...Jinak FW sem přeinstalovával...Skusím zavolat na T-mobile až budu mít trochu víc času....

A přístupové body mám nastavené správně... Tak jak byly před tím
webrator
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků