Nokia C5-00 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jnew 7. 8. 2010 08:41

Tak to jsem zvědav, jak dopadneš tentokrát.
VF umožňuje vrátit telefon i s vadou do dvou dnů, ale musí být úplně bezvadný a já holt měl mikrorýhu :). Jinak je možné u nich telefon vyměnit za jiný do 14i dnů...ale ta mikrorýha :). Myslím, že C5 není špatný phone, jen tenhle kus bude HW špaténka.
jnew
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikyman 8. 8. 2010 09:39

Čaute chtel bych se zeptat pořídily sme si nokii c5 a v navigaci gps mi to nevihleda mou soucasnou pozici a pri vyhledavání místa mi to píše hledání offline a při načítaní gps mi to napíše se připojení selhalo. Kdyžtak poradte. díky
mikyman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pcwifi 8. 8. 2010 09:51

predpokladam ze jednoduche VYP/ZAP telefonu neudelalo nic...pak zkusit tovarni reset pres *#7370# (ale pred tim pripadne vyzalohovat obsah,nastaveni,proste vse !!!!) a updatnout mapy pres Ovi Suite. V rezimu off line trva vyhledani aktualni pozice dele, ale co tak vim, do 2-3 minut by to melo najit uspesne tvoji pozici... pokud ne, zkus napsat / zavolat nokii CR a v horsim pripade Servis.

I proto pouzivam rezim on line, takove cekani by me k smrti nebavilo...tech par kB co to presene mi skutecne ve 100MB FUPu uz diru neudela :mrgreen:
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 8. 8. 2010 18:41

Restartuj a daj na volne priestranstvo na 30min.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikyman 8. 8. 2010 19:59

a jak tam to prestainstvo mam dat
mikyman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pcwifi 8. 8. 2010 20:09

:-D poloz to na zem venku aby to videlo na oblohu a nejlepe nebylo mezi nejakymi blizkymi domy, treba tak...sice nevim co to presne udela ale za pokus nic nedas...ucinnejsi mi prijde pouziti on line rezimu a je klid...
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikyman 9. 8. 2010 10:22

ano online režim mam ale pri vyhledávaní mi piše vyhledavam ofline
mikyman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jnew 9. 8. 2010 13:54

V tomto případku předpokládám, že nemáš aktivní připojení k internetu. Aktivuj si ho u operátora a nech si poslat konfigurační smsky nebo nastav telefon ručně podle návodu na jeho stránkách. A nebo zajdi do prodejny operátora, ať ti pomůžou s nastavením

A k tomu, ze telefon nenasel polohu: podívej se do nastavení telefonu: Menu-Nastavení-Nastavení-Obecné-Poloha-Metody polohy jaké metody máš povolené, případně si pozapínej :-)
Naposledy upravil Kniter dne 9. 8. 2010 14:41, celkově upraveno 1
Důvod: Predchadzajuci prispevok netreba citovat.
jnew
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubrik 12. 8. 2010 14:05

Nevěděl by nějaký koumák, jestli a jak by šlo propojit kontakty a kalendář ve smyslu: přidám ke kontaktu narozeniny (nebo výročí) a v kalendáři se mi u příslušného dne automaticky doplní výročí? Má někdo nějaký nápad? To uměly mobily už před 100 lety a nějak se nemůžu smířit s tím, že takováhle samozřejmá, jednoduchá věc by tam nešla, když to má fejsbuky a jůtuby a videa a navigace a internet a bůhví co ještě... I když třeba stopky tam taky nejsou, že jo. Možná jsem moc staromódní a tyhle funkce už se nenosí... :hm

Jinak C5 mám od včerejška a zatím se s ní sžívám... Zatím "klasické" problémy - na spořiči není vidět čas a nejde mi vyndat SD karta (kleště se mi na ni zatím brát nechtělo, tak ji tam asi nechám...). S klávesnicí a celkově ovládáním jsem spokojen.
Kubrik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 12. 8. 2010 14:59

Kubrik:
Prepojenie kontaktov s kalendarom
viewtopic.php?style=3&f=6&t=1105893
Neviem aky mechanizmus ma C5. Ak je to ako n95, tak pri vyberani pamatovky ju skus najprv potlacit dovnutra.
Stopky stiahni nejake zo zoznamu co mam v podpise. Napr. Stopwatch
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubrik 12. 8. 2010 21:46

Kniter:
Díky za tipy ohledně kalendáře a stopek.
Na tu SD kartičku zatlačím, ona se povysune (tak jak má) a pak by už se měla dát "lehce vytáhnout". No a to právě lehce nejde. Tedy nejde to ani silou...
Kubrik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jnew 13. 8. 2010 07:57

Kubrik:
paměťovka napoprvé určitě nejde vytáhnout snadno, tedy spíš jde hodně ztuha. Další vytažení už je pak docela v pohodě. Není se čeho bát a klidně za ni vezmi.
jnew
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcwifi 15. 8. 2010 21:26

takze C5 tka je zpet po 2 servisu, prehrani FW,tovarko,test,ok. Uz ten samy den vecer se opet telefon samovolne vypnul, dalsi den mne kolega 2x prozvonil a to same, v kapse se telefon vypnul, dnes mi volal kolega opet,telefon 1x cinknul a opet se vypnul. V telefonu nebyla pametovka,nebyla obnovovana zadna zaloha,jen se dala SIM karta (ktera v uplne jinych telefonech frci OK).

V servisu mi bylo doporuceno odstoupeni od smlouvy a tak se i stane. C5 = to nejhorsi co se mohlo do rukou dostat aspon v kamaradove situaci, ja osobne mam 6720c a jsem na 98% spokojen.Skoda ze VDF nenabizi 6730c, hned by ji vzal misto tohoto srotu :D
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 15. 8. 2010 21:48

není pouze blbý kontakt na baterce? :D Třeba bude stačit podložit baterku papírkem o<:)
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcwifi 15. 8. 2010 21:54

2x prosla servisem,to vse overeno,zkontrolovano...osobne v to neverim a jevi se mi nejlepsi vratit ji VDF do chřtánu...
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků