Nokia C5-00 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod burton8793 25. 7. 2010 10:43

Mám pár otázek:
Jak je na tom telefon konstrukčně? Je dobře zpracován? Vrže? Hýbe se na něm něco? Lze promáčknout sklíčko displeje až na displej?
Dají se sním vyfotit čitelně texty A4?
Děkuji za odpověďi.
burton8793
Junior

Odeslat příspěvekod Petr1968 25. 7. 2010 12:49

A4 se vyfotit dá. Čitelně. (za dobrého světla a z větší vzdálenosti) Fix fokus(píšou Full fokus)
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolda55 25. 7. 2010 17:40

Můžete prosím někdo reagovat i na můj předešlý příspěvek na předchozí podstránce ?
Díky
kolda55
Junior

Odeslat příspěvekod py78 26. 7. 2010 07:37

kolda55 - áno, C5 je iná séria ako E51, takže čakať, že (lacnejšia)C5 vo všetkom (drahšiu) E51 predčí je síce možné, ale asi dosť naivné. Hlavne proti podnikateľskému plánu Nokie.

K módu úspory energie - áno, pri minimálnej úrovni batérie sa významne redukuje podsvietenie a nieje možnosť (aspoň som to nikde nenašiel) toto správanie zmeniť. Trošku to irituje, ale zase trošíčku predĺži životnosť batérie.

K netu sa vyjadriť neviem.

burton8793 - že by vyslovene vŕzgal sa povedať nedá. Ako už bolo písané, mierne odstáva kryt batérie, ale nič tragické. Hnidopichovi to asi bude vadiť, mne to nijako neprekáža. Nebyť recenzií, ani by som si to nevšimol. Sklíčko z pochopiteľných práčin premačkavať nebudem, ale povedal by som, že sa skôr zlomí, ako prehne k displeju.
py78
Junior

Odeslat příspěvekod Kycltov 26. 7. 2010 08:27

burton8793: Sklíčko displeje bohužel promáčknout lze, je celkem měkké.
iPhone 5S Space Gray
T-Mobile CZ
Kycltov
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolda55 26. 7. 2010 22:37

Děkuji za odpovědi.

Ještě se chci zeptat zda nevíte někdo jak se zbavit te otravné blikající ikonky obálky na displeji telefonu. Všechny sms jsem pro jistotu smazal, vše je OK ale pořád mi ikonka bliká :-( MMS sem už poslal, tím reaguji na někoho kdo psal,že se zbavil té ikony až po odeslání MMS.

Pokud někdo přijdete i na to jak vypnout tu úsporu energie při docházející šťávě founu tak prosím napište, díky. Ještě mu dám chvíli šanci :-)
kolda55
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 27. 7. 2010 09:15

kolda55 píše:Ještě se chci zeptat zda nevíte někdo jak se zbavit te otravné blikající ikonky obálky na displeji telefonu. Všechny sms jsem pro jistotu smazal, vše je OK ale pořád mi ikonka bliká :-( MMS sem už poslal, tím reaguji na někoho kdo psal,že se zbavil té ikony až po odeslání MMS.

Ta blikající obálka indikuje plnou paměť pro SMS na SIM kartě. Takže v menu Zpráv vybrat Volby > Zprávy SIM a tam nějaké (nebo všechny, to je jedno) promáznout.
Deleted user

Odeslat příspěvekod kolda55 27. 7. 2010 20:31

Díky moc, pomohlo to !
Teď už jenom vyřešit (pokud to teda půjde) aby se při vybití baterky tak silně nezhasínal jas displeje
a další nemenší problém, že mobil se stále připojuje na internet (když zapnu GPS), už se mi podařilo zatrhnout internet v případě emailu (schránky jsem rovnou zrušil)...
kolda55
Junior

Odeslat příspěvekod Petr1968 27. 7. 2010 20:33

Příště stačí přečíst návod o<:)
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 27. 7. 2010 20:45

O tom při stručnosti uživatelských příruček, které Nokia k současným telefonům sepisuje, velice pochybuju.

@ Kolda> Promazat všechny datové profily by nepomohlo?
Deleted user

Odeslat příspěvekod Petr1968 27. 7. 2010 21:00

Ta blikající obálka,nebo jinak barevná je snad odjakživa 8-)
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 27. 7. 2010 21:19

Ano, jenže seznam zpráv uložených na SIM je oddělený zvlášť od běžného seznamu zpráv a dostupný až přes volbu v kontextovém menu, což člověka, který přechází z jiné značky nebo ze starší platformy, v první chvíli nemusí napadnout.
Deleted user

Odeslat příspěvekod jzwi 27. 7. 2010 22:24

Nevigace super, dokud jsem nepřepla na pěší. Teď se zaboha nemůžu dostat zase na autem. Prostě to nenajde žádný satelity. Jak to mám dostat zpátky do normálu?? A vy ostatní to můžete přepínat bez problémů? Díky
jzwi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod schwott 27. 7. 2010 22:37

Přepínám na pěší bez problémů, akorát mi trochu vadí, že tam velí Američanka. Neumím přepnout na Češku, umíte někdo volbu jazyků v navigaci přes menu telefonu?
schwott
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 27. 7. 2010 22:38

Pěší navigace může být klidně bez zvuku. :D
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků