Nokia C6-00

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kvetosankar1 14. 7. 2010 09:44

díky za typy, doteď jsem třeba vůbec nevěděl o X6 :shock: a je to tedy nový vedoucí, moc se mi líbí! Ještě chvíli vydržím, vyzkouším v nokii a du nejspíš do ní. 8-D

Koukal jsem na videorecenzi a tedy konstrukce ostřesná!! :-\
kvetosankar1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 17. 7. 2010 09:49

Četli jste tu zprávu? Nokia uvedla omylem telefon, který neměl být představen a jedná se právě o Nokii C6, která se teprve jakoby připravuje nebo co (nevím jak je to myšleno). Takže je dost možné, že se bude čekat ještě hodně, hodně, hodně dlouho!!!

-- 17. 7. 2010 10:51 --

Omlouvám se - teď jsem četl na konkurenční stránce, že se jedná o jiný mobil C6-01, která má 8 mpx foťák. Nějak se v tom ztrácím :-(
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tiolc 17. 7. 2010 11:09

Jestliže se v holandskem e-shopu (http://shop.nokia.nl/webapp/wcs/stores/ ... omeDisplay) prodává nokia C6, tak by se snad opravdu mohla začít prodávat u nás už v prvni polovině srpna ... jestli ne, tak jdu do X6 bez kompromisů.
Tiolc
Junior

Odeslat příspěvekod wjig 17. 7. 2010 11:37

Zatím se neprodává ani v Nizozemsku, lze ji jenom rezervovat. Ale je tam napsáno, že bude dostupná od konce července 2010.
To jsem tedy zvědavý kdy se začne prodávat v ČR (Z Nokie psali, že až ve 4.čtvrtetí 2010; podle obchod.nokia.cz v polovině srpna a v MobilPohotovosti mi řekli že nejdříve v září.) To jsem z toho jelen... :-l

Ještě doplním, že německý Nokia obchod udává, že první objednávky by měly být vyřízeny 30.července.
wjig
Junior

Odeslat příspěvekod Tiolc 17. 7. 2010 13:58

Kdyby nebyl jinej potisk klavesnice u německé, hned bych si ho objednal ... :(
Tiolc
Junior

Odeslat příspěvekod wjig 17. 7. 2010 14:16

No vidíš, to jsem si ani neuvědomil. Taky jsem o tom uvažoval, že bych si ji objednal z Německa, ale nenapadlo mě to s jiným potiskem klávesnice. :-D
Tak si budu muset ještě počkat :-(

Aspoň doufám že C6ku bude prodávat Vodafone :-)
wjig
Junior

Odeslat příspěvekod LP3W7 17. 7. 2010 16:36

No ona se C6-00 uz nekde nejspis prodava, protoze jsem uz videl hack na C6-00, takze nekde uz v prodeji asi bude ... Tim vic me stve, ze u nas si zase pockame delsi dobu ...

No cim dal tim vic to zacinam videt na N97 Mini

- Lepsi konstrukce
- Uz je na trhu nejakou dobu, takze vychytanejsi FW
- Zkusenosti uzivatelu
- Autonabijecka a drzak v baleni

Jen ty 3 tisice navic se mi nechtej davat.
Nokia N97 Mini + 8GB MicroSDHC :)
LP3W7
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wjig 17. 7. 2010 17:13

Asi se bude už prodávat, protože ve finském Nokia obchodě je Dostupnost: Dočasně vyprodáno. Jestli to teda není jen chyba.
No sem hodně zvědavej jak dlouho ještě budeme čekat, když v českém Nokia obchodě ještě ani v není v katalogu. :-\

------OPRAVA:-----
Asi to bude chyba, protože Dočasně vyprodáno je jen u černé verze. U bílé je Dostupnost: Konec července.
wjig
Junior

Odeslat příspěvekod DanMars 17. 7. 2010 21:12

Tak jsem dnes v obchodě v ruce držel její maketu a trošku jsem si s ní hrál a moc mě nenadchla. Je to sice jen maketa, ale mobil je váhově těžší a působí hooodně plastově. Taková dětská hračka a majitelé Ečkových Nokií budou asi zklamání.
DanMars
Junior

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 17. 7. 2010 21:44

Mně to hned bylo jasný!!! :-D:-D:-D ...ještě, že na něj už nečekám. To se po měsíci začne rozpadat v ruce, ne?
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wjig 17. 7. 2010 21:53

DanMars píše:Tak jsem dnes v obchodě v ruce držel její maketu...

Můžu se zeptat, kde je ten obchod? :nenapadne
wjig
Junior

Odeslat příspěvekod Koblih 18. 7. 2010 06:39

LP3W7 píše:No cim dal tim vic to zacinam videt na N97 Mini

- Lepsi konstrukce
- Uz je na trhu nejakou dobu, takze vychytanejsi FW
- Zkusenosti uzivatelu
- Autonabijecka a drzak v baleni



Tak to ted premyslime uplne stejne.
N97 mini > Samsung galaxy mini > Samsung galaxy ace 2 > Galaxy S4 mini
Fabia I Combi Elegance 1.4 16V 74kW
Koblih
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DanMars 18. 7. 2010 08:36

Je vystavena v obchodě s mobilními telefony v Tescu Karviná. Jedná se o černou variantu.

Vlastním E75 a ta se mi zdá daleko lépe zpracována včetně qwerty klávesnice. Ale je to pouze maketa, takže je ještě brzo na finální soudy. Jen doufám, až si ji pojedu vyzkoušet do Nokie v Praze na Floře, tak bude stát za to :-))
DanMars
Junior

Odeslat příspěvekod wjig 18. 7. 2010 09:05

No asi se na ni taky půjdu podívat do Nokie v Praze. Na Flóře již mají originální C6ku?
wjig
Junior

Odeslat příspěvekod DanMars 18. 7. 2010 09:57

Ptal jsem se asi před třemi týdny a řekli mi, že od zítřka by ji měli mít, ale pochybuju, že tam bude, když se to všechno tak zpožďuje.
Ale budu to zítra zjišťovat.
DanMars
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků