Nokia C6-00

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod LP3W7 12. 7. 2010 12:07

A nebo do 5730 ale jak tak koukam ani E75 ani 5730 uz se neprodava ...

Taky se koukam po necem jinym pac to cekani me zabiji ale zatim porad vychazi nejlip C6 holt kdo si pocka ten se docka :)
Nokia N97 Mini + 8GB MicroSDHC :)
LP3W7
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod silk75 12. 7. 2010 13:02

V návaznosti na Váš dotaz Vám sdělujeme, že mobilní přístroj Nokia C6 bude uveden na trhu v čtvrtém čtvrtletí letošního roku. Jelikož jsme technická podpora softwaru mobilních telefonu Nokia doporučujeme Vám kontaktovat značkovou prodejnu Nokia pro více informací.

Tohle mi napsali primo Nokiaci :(.
silk75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 12. 7. 2010 13:43

A že se divíte. Tohle je u Nokie v poslední době normální. Proto se na to nespoléhat a nebrblat furt
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 12. 7. 2010 14:36

C6 (behem leta)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vahač.X 12. 7. 2010 15:00

silk75 píše:V návaznosti na Váš dotaz Vám sdělujeme, že mobilní přístroj Nokia C6 bude uveden na trhu v čtvrtém čtvrtletí letošního roku.
Tohle mi napsali primo Nokiaci :(.


No tak jestli je tohle pravda, tak ať jdou do ... :-! V dubnu psali druhé čtvrtletí, pak červenec a teď čtvrtý kvartál roku???? Takže "vánoční trh" - tak to asi ani ta cena nebude na startu jak bylo uváděno - před vánocema lidi kupujou jak diví, takže to bude tak o 1000 ká víc a pak přijde "zázračné slevnění v únoru... 8-S V tom případě, až přijde na trh bude to už o ničem - bude morálně zastaralá - jinými slovy opakuje se uvedení SE X1 - tu jsem taky chtěl - a přišla skoro o rok později než bylo avizováno...

Tak si myslím, že je na čase zase začít hledat alternativu - C6 se asi nedočkám - sak.ryš jak já to nemám rád - hledat modely, porovnávat parametry, zjišťovat uživatelské zkušenosti a pak se dostat zase na začátek - hledat modely.... to je fakt vopruz. :-! Ale to je tak vždycky - když si něco vyberu po náročném srovnávání - tak to přijde na trh za rok... a když si vyberu bez delšího hledání tak jsou s tím jen problémy . :/

-- 12. 7. 2010 16:02 --

seterwohipikule píše:A že se divíte. Tohle je u Nokie v poslední době normální. Proto se na to nespoléhat a nebrblat furt


Hmmm a proč bychom si nemohli "zabrblat"? Nevím, jestli je to problém jen Nokie - já měl stejný problém se SE... ale aktuální stav u jednotlivých výrobců neznám...
Aktuálně LG G2 a S GS3 ... ale začínal jsem už s Motorolou 160 :-)
Vahač.X
Junior

Odeslat příspěvekod silk75 12. 7. 2010 15:04

Potrebuji novy mobil co nejdrive a C6 se mi libi, neb byl termin stale v nedohlednu poptal jsem primo Nokii a to mi napsali. Viz vyse. Konec roku je pro me k nicemu. Takze taky musim hledat neco jineho :(......
silk75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 12. 7. 2010 17:57

Pokud vím, tak E75 se stále prodává. V Globusu i v Tescu ji mají :) Za 7000 Kč a je to vážně skvělý telefon:)
...s tou C6 mě to vůbec nepřekvapuje a vlastně je mi to už jedno. Sice si trochu připlatím, ale budu mít alespoň lepší founík.
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 12. 7. 2010 18:57

No, doprodává, už se nevyrábí (ani 5730 ani N86 8MP)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LP3W7 13. 7. 2010 09:50

Tak 4. ctvrtleti j ? No byl jsem ochoten pockat do konce prazdnin ale cekat jeste kdovi jak dlouho ? To uz mi za to nestoji. Jdu se kouknout taky po jinym telefonu. Snad mozna N97 mini se bude zamlouvat i kdyz je drazsi.
Nokia N97 Mini + 8GB MicroSDHC :)
LP3W7
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tiolc 13. 7. 2010 20:59

NOKII C6 očekáváme v první polovině srpna 2010. Po dobu zobrazení této informace přijímáme nezávazné objednávky přes internetový obchod. Objednávky budou vyřizovány postupně v pořadí dle data Vaši rezervace. Jakmile bude zboží k dispozici, budeme Vás kontaktovat telefonicky pro potvrzení objednávky a expedici objednaného zboží. Cena a barva je pouze orientační a bude upřesněna po potvrzení od dodavatele, nejspíše bude dostupná v obou variantách.

Změna u popisu na Sunnysoft.cz ...
Tiolc
Junior

Odeslat příspěvekod kvetosankar1 13. 7. 2010 23:00

Ahoj všem, vzhlédl jsem se v C6, cena a+výkon, na tel. nespěchám, těším se ale chci si koupit k narozeninám nový tel. což za měsíc a později již nebude mít smysl !
Nechci žádný jak se píše v diskuzích super rychlý a dokonalý android a jiný OS od samsung, iphone, htc apd.srág.ory, ty founy mně neberou ale obyčejný a sympatický sibmian nokie ale nechápu v čem je problém? Na youtube už se dva měsíce koukám jak kdesi na ukrajině nebo co to je za video
http://www.youtube.com/watch?v=eDOIScQn ... re=related
chlubí vlastnostmi C6 a tady u nás nic a ani nemaj žádný model, který by nám někdo předvedl.
Podle mne je to jen manažerský tah pro českou republiku a to se mi nelíbí, proč nás tak tahaj za nitky. Znám historii dle diskuzí a vím že u nokie je to normální...? Ale nechce se mi čekat do vánoc a proto se rozhoduji pro jiný tel.
Chci tel. s HW klávesnící,gps zadara, dotykáč (není podmínkou, jen se mi líbí a chtěl bych ho), wifi, aplikace..do 8tis. kč
Snad jen N97 mini na kterou si asi budu muset připlatit... Víte o něčěm
Uvažoval jsem o E75 ale chci velký display skrz web. Není už 5800 zastaralá a pomalá, oželel bych klidně HW klávesnici, nemám tarif, v práci mám net, takže nejsem zas tak velký pisatel.
Na 1.místě C6, 2.-3. N97mini a 5800, 4. E75
kvetosankar1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 13. 7. 2010 23:03

N97 mini je dobrá. Chybu neuděláš ani s 5800.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvetosankar1 13. 7. 2010 23:23

jj je dobrá ale je mi líto za tel. dát tolik " je to jen tel" za ty prachy je ta C6 velmi dobrá. Taky záleží určitě na subjektivním pocitu, když tel. máš v ruce. dík za typ
hlodá to ve mě...vůbec si nevím rady
kvetosankar1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tiolc 14. 7. 2010 08:07

A nekoukal si na Nokii X6? v některých obchodech se dá sehnat nová i pod 8.tis. v připadě že bys chtěl oželet tu klavesnici, to láká teď mě.
Tiolc
Junior

Odeslat příspěvekod ghostM 14. 7. 2010 09:03

jj je dobrá ale je mi líto za tel. dát tolik " je to jen tel" za ty prachy je ta C6 velmi dobrá. Taky záleží určitě na subjektivním pocitu, když tel. máš v ruce. dík za typ
hlodá to ve mě...vůbec si nevím rady


ono taky záleží na tom co chceš aby ten mobil uměl
(telefon je hlavně na telefonování a sms-ky ,ale, někdo chce prostě víc ;-) :-) )

Nokia 5800 XP
Nokia X6
Nokia 5230
Nokia N97 mini


Nokia C6
- jestli si chceš počkat

- to jsou moje tipy
Nokia 5230
ghostM
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků