Nokia C6-00

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 10. 7. 2010 18:01

Ne...já ji chtěl už dříve :-) Chtěl jsem zkusit něco nového, ale byla pro mě příliš drahá. A mám teď možnost ji sehnat za 8 990 Kč :-)
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LiberaleMiguel 10. 7. 2010 21:19

Hellfire-Ferry: jak rek Tiolc, N900 a C6 to je uplne jina liga :D to je jak bys rekl. No neni Octavka, tak si koupim Ferrari :D

Takovy dotaz k obsahu baleni: Myslize, ze tam bude prislusenstvi do auta ? drzak + nabijecka ? Vim, ze podle vajdreni Nokie, by to mely dostavat uz vsechny telefony s GPS, ale to vyjadreni prislo, az po uvedeni C6, tak nevim nevim :D I kdyz bracha pred mesicem koupil 5230 a mel tam drzak(ale ne nabijecku) tak jsem z toho fakt jelen :D
Siemens M35 -> SE T310 -> Nokia 3650 -> SE P800 -> Nokia 3310 -> Nokia 6600 -> Nokia N90 -> Nokia 9500 -> Nokia 9300 -> SE P990i -> Nokia N93 -> Nokia E71 -> Nokia N97 -> Nokia E7 -> Lumia 920
LiberaleMiguel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 7. 2010 21:21

To spíš počkat, až se začne prodávat, pak si ověř obsah balení, na co spekulace a tlachat o tom :wink:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wjig 10. 7. 2010 21:34

toho začátku prodeje se ale taky nemusíme nikdy dočkat :-D :-\
wjig
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 7. 2010 21:40

Hloupá poznámka :mrgreen:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LiberaleMiguel 10. 7. 2010 23:11

no tak jednou se urcite dockame :D Jenom mne desi, ze bude driv N8 s QWERTZ :-D Jakoze desi aji nedesi, na jednu stranu se na tu N8 s QWERTZ tesim vic nez na C6 a jakmile vyjde, tak C6 pujde do bazaru, ale na druhou stranu, chcu uz novy telefon a C6 uz tu mela davno byt :-/
Siemens M35 -> SE T310 -> Nokia 3650 -> SE P800 -> Nokia 3310 -> Nokia 6600 -> Nokia N90 -> Nokia 9500 -> Nokia 9300 -> SE P990i -> Nokia N93 -> Nokia E71 -> Nokia N97 -> Nokia E7 -> Lumia 920
LiberaleMiguel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 11. 7. 2010 13:01

Tady se asi několik lidí myslelo, že momentálně koupí C6 a pak, až zlevní N8 s qwertz klávesnicí - tak se přesuně na ní a C6 prodá. Nakonec to však vypadá tak, že C6 bude na našem trhu se značným zpožděním :-(

Já se přiznám, že se mi Symbian líbí. Je to jednoduchý systém se spoustou funkcí. Vše krásně při ruce a když jsem si zkoušel N97 mini, tak mi vadila pouze klávesnice (jinak je to vážně překrásný telefon). Ale já jsem takový pisálek, takže klávesnice je prioritou. Hlavně se mi líbí dva shifty a ctrl. Když jsem si nedávno vyzkoušel N900, tak ano - je to úplně něco jiného, ale mně se to líbilo :-) A na klávesnici se mi psalo celkem fajn :-)
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LiberaleMiguel 11. 7. 2010 13:37

neni treba cekat az slevni N8 s QWERTZ, ale proste az bude, tak chcu tu mezeru vyplnit C6 :-D Nechcu uz dal "trpet" s miniaturni klavesnici E71....

A k tomu tvojemu vyberu: Kdyz ti jde hlavne o pohodlne psani, tak prece nepotrebujes nejaky smartphone, ale stacil by ti nejaky levnejsi model od LG nebo Samsungu, ne ? A nebo jestli to s tim psanim myslis skutecne vazne, tak nejlepsi klavesnici jakou kdy telefony mely nabizely jednoznacne 9300, 9500 a E90 :-D ale to je trochu jina liga :D
Siemens M35 -> SE T310 -> Nokia 3650 -> SE P800 -> Nokia 3310 -> Nokia 6600 -> Nokia N90 -> Nokia 9500 -> Nokia 9300 -> SE P990i -> Nokia N93 -> Nokia E71 -> Nokia N97 -> Nokia E7 -> Lumia 920
LiberaleMiguel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 11. 7. 2010 14:11

Ehm...tak E90 vlastním doma :-) Ale přenechal jsem ji bratrovi a já jsem si pořídil E75. Především kvůli kompaktnějším rozměrům a 3,5 mm jacku apod. A klávesnice je vlice komfortní. Teď bych rád tu C6, ale vzhledem k tomu, že už nechci čekat, tak jsem dostal nabídku k N900 za celkem lidovou cenu, tak jdu do ní :-)
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vahač.X 12. 7. 2010 07:59

Vahač.X píše:Navíc informace, že bude dostupná relativně brzy po představení (2Q 2010) - a ono je skoro 2Q pryč a ... kde nic tu nic. :/ Teď se tady objevují zprávičky o červenci - pak to možná bude září - a nakonec předvánoční trh v listopadu??? :hm Tak to mně tedy příliš nebaví - už jsem takto před časem čekal na SE X1 - a nakonec jsem ho nekoupil, protože, než se dostal na trh, bylo za srovnatelnou cenu mnoho jiných (i lepších) telefonů. Myslel jsem, že v červnu či červenci již bude dostatek zpráv od reálných uživatelů, abych se mohl rozhodnout, zda ji tedy koupit - s takovou ty zprávy budou tak příští rok - a to bude již zastaralá...


No před časem jsem si posteskl ohledně "rychlosti" uvedení na trh - a hle uplynul opět víc než měsíc a pořád nic ... :-S
Nemáte někdo čerstvé informace ohledně termínu zahájení prodeje? Pořád váhám, zda na ni čekat nebo ne ... ale ta doba je už fakt dloooooouuuuuhááááááá. Můj starý pracovní telefon má stále častější výpadky a taky by už nemusel to čekání přežít ... :hm

Rozhlížím se po alternativě - napadla mě SE X10 MiniPro - taky klávesnice a dotykový displej ... ale trochu se bojím toho "androida" ... :?: Edit: popř. SE Vivaz Pro...
Naposledy upravil Vahač.X dne 12. 7. 2010 08:12, celkově upraveno 1
Aktuálně LG G2 a S GS3 ... ale začínal jsem už s Motorolou 160 :-)
Vahač.X
Junior

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 12. 7. 2010 08:05

Vahač.X - tak ze Sony Ericssonu s Androidem vůbec neměj strach. V mini pro je udělaný více než dobře :-) Můj známý ho má a kdybych se nezamiloval do N900, tak bych ho bral všemi deseti :-) Je to jednoduchý systém, je komfortní a vše je hezky při ruce :-) A není to tak rozdílné od Symbianu (tedy, že není třeba si navykat na nějaké nové složitosti v ovládání). Jediné co mě trošku mrzí je ten displej (ale taky na co větší rozlišení a takového prcka, že? :-)).

A s tou C6? Ano, chtěl jsem jí strašně. Ano, líbí se mi ta klávesnice, ale říkám, že na to už kašlu.

A jiné alternativy? - Jak říkám, já jdu do N900. Dále se mi osobně líbí N97mini. A Vám bych rozhodně doporučil Sony Ericsson Vivaz s klávesnicí :-)
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vahač.X 12. 7. 2010 08:19

Hellfire-Ferry píše:Vahač.X - tak ze Sony Ericssonu s Androidem vůbec neměj strach. V mini pro je udělaný více než dobře :-) Můj známý ho má a kdybych se nezamiloval do N900, tak bych ho bral všemi deseti :-) Je to jednoduchý systém, je komfortní a vše je hezky při ruce :-) A není to tak rozdílné od Symbianu (tedy, že není třeba si navykat na nějaké nové složitosti v ovládání). Jediné co mě trošku mrzí je ten displej (ale taky na co větší rozlišení a takového prcka, že? :-)).

A s tou C6? Ano, chtěl jsem jí strašně. Ano, líbí se mi ta klávesnice, ale říkám, že na to už kašlu.

A jiné alternativy? - Jak říkám, já jdu do N900. Dále se mi osobně líbí N97mini. A Vám bych rozhodně doporučil Sony Ericsson Vivaz s klávesnicí :-)


Jo - díky - na Vivaze jsem zapomněl - taky jsem po něm koukal... Pokud se týká N900 - to není můj kůň, ale chápu, že to pro někoho může být (dokonce lepší) alternativa.

Pokud jde o ten android, tak se ve volných chvílích snažím o něm něco nastudovat - podle všeho záleží hodně na verzi (1.5, 1.6 a 2.1 - to jsou docela rozdíly). Navíc podle všeho bez datového tarifu je android "poloviční" - mnoho věcí je jen on.line - a to mně tak úplně nevyhovuje - datový tarif sice mám (ale jen IVM), ale bydlím v místě kde není 3G a tuším, že ani EDGE - a rychlost GPRS ani nemá smysl komentovat. Připadá mi, že Symbian je bez trvalého připojení použitelnější.
Aktuálně LG G2 a S GS3 ... ale začínal jsem už s Motorolou 160 :-)
Vahač.X
Junior

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 12. 7. 2010 08:30

No, tak to je zase docela možné. Já hned po koupi N900 jdu do Vodafonu a tam si zařídím tarif na míru. Za cca. 500 Kč jsou tam neomezné SMS a neomezený internet a to je podle mě lidová cena :-) (teď jen doufám, že to píši správně) :-D

...a co takhle Nokii E75??? Já vím, není to dotykáč, ale tu momentálně vlastním a kdyby mi nespadla na silnici, tak bych ji nikdy neměnil - nejlepší mobil co jsem kdy měl!!! A klávesnice je dokonalá.
...nebo starší, ale pořád úžasnou E90! :-) ...na bazarech seženeš hodně kvalitní za dobré ceny :-)
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vahač.X 12. 7. 2010 08:43

Hellfire-Ferry píše:...a co takhle Nokii E75??? Já vím, není to dotykáč, ale tu momentálně vlastním a kdyby mi nespadla na silnici, tak bych ji nikdy neměnil - nejlepší mobil co jsem kdy měl!!! A klávesnice je dokonalá.
...nebo starší, ale pořád úžasnou E90! :-) ...na bazarech seženeš hodně kvalitní za dobré ceny :-)


Po bazarech se nedívám - jsem smolař - koupil bych něco co stojí za p** (což se mi může sice stát i u nového, ale tam je alespoň nějaká záruční doba :-) )

Ono hledání "dokonalého" mobilu je docela "fuška" - ale je to jasné, kdyby výrobci něco takového stvořili, aby to mělo pokud možno všechno, nebylo to poruchové, vydrželo by to na baterku aspoň dva dny a nestálo to majlant - tak to stejně na trh nadají - co by prodávali potom :lol: Takže to vidím tak, že v souladu se svým nickem budu ještě chvíli "váhat" :D
Aktuálně LG G2 a S GS3 ... ale začínal jsem už s Motorolou 160 :-)
Vahač.X
Junior

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 12. 7. 2010 08:55

Já bych šel, být Tebou, do E75 :-) ...nebudeš litovat :-)
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků