Nokia C6-00

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kycltov 8. 7. 2010 09:49

No asi nestíhají vyrábět, Maďarská továrna je dost vytížená a nejdřív musí pokrýt poptávku hlavně na klíčových trzích v západní Evropě. :hm
iPhone 5S Space Gray
T-Mobile CZ
Kycltov
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moas 8. 7. 2010 17:29

Kycltov: ono už je to někde v prodeji? Nemyslím si. Tipoval bych to na další firmware šitý horkou jehlou, ve kterém objevili zásadní krpu a před releasem to musí nějak zafačovat. Jako ostatně všechny vybavenější telefony Nokie poslední doby. :-\
Moas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kycltov 9. 7. 2010 05:27

Není v prodeji, ale musí vyrobit určitý počet kusů, aby mohli zahájit prodej, to je normální. Nemusí to být chyby v software, mohla se opozdit dodávka nějakého materiálu atp., tím chci říct, že bych hned nemaloval čerta na zeď ale počkal na finální kus :-) Uvidíme.
iPhone 5S Space Gray
T-Mobile CZ
Kycltov
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kefak01 9. 7. 2010 07:41

presne jak rika Kycltov.Silne uvazuju nad timto telefonem, drive jsem uvazoval nad Desire nebo Omnii II , ale rekl jsem si ze je zbytecne vyhazovat takovy balik, kdyz tento tolefon umi vse co potrebuju a pokud ho nokia neda za 8-9tis ale za nejakych 6-7 tak podle me bude zprvu k nesehnani.otazka je jeste jaka bude kvalita celkove konstrukce a zpracovani, ale po precteni parametru na me udelal tento telefon hodne velky dojem......holt musime cekat.....
kefak01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod legopark 9. 7. 2010 09:10

Vsetko je na to mobile relativne v pohode, len sa bojim rychlosti prepinania aplikacii a prekreslovania. ;/
Nokia 6150 -> Nokia 7110 -> Siemens S55 -> Nokia 3110c -> Nokia 9300 -> Samsung SGH i600
legopark
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wjig 9. 7. 2010 09:48

Myslíte, že bude C6ku nabízet český Vodafone? :kuk:
wjig
Junior

Odeslat příspěvekod lubosek1975 9. 7. 2010 09:50

V křištálové kouly nic nevidím .......
lubosek1975
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wjig 9. 7. 2010 09:59

Tak si ještě počkáme. Podle obchod.nokia.cz se bude Nokia C6 prodávat nejspíše od 32.týdne 2010 >:-( začínám být naštvaný :twisted:
wjig
Junior

Odeslat příspěvekod Koblih 9. 7. 2010 10:23

Objevil jsem ceskou prirucku k Nokii C6
http://nds1.nokia.com/phones/files/guid ... _UG_cs.pdf
N97 mini > Samsung galaxy mini > Samsung galaxy ace 2 > Galaxy S4 mini
Fabia I Combi Elegance 1.4 16V 74kW
Koblih
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Tuvok 9. 7. 2010 18:49

wjig píše:Tak si ještě počkáme. Podle obchod.nokia.cz se bude Nokia C6 prodávat nejspíše od 32.týdne 2010 >:-( začínám být naštvaný :twisted:

Taky mi to napsali. Kašlu na to. Koupím si novou grafárnu a procák na Mafii 2 a bude :-D
Mr.Tuvok
Junior

Odeslat příspěvekod wjig 10. 7. 2010 12:12

Mafia 2 to je taky kapitola sama o sobě... vývojáři Mafie by si mohly s Nokií podat ruce :-D
ale zpět k Nokii C6...
wjig
Junior

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 10. 7. 2010 12:31

Zpět k Nokii C6? A co k ní chceš ještě říct, když nejsou schopní ji vydat?! ...já se tak šíleně těšil, ale říkám, že jdu do N900! ...už toho mám dost :-(
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wjig 10. 7. 2010 13:10

to já se taky šíleně těšim... už od března! skoro každej se o ní snažim zjistit něco novýho... :-l
a když se na něco těším hodně dlouho tak je pro mě výsledek zklamáním... takže se du porozhlédnout po nějakym jinym telefonu >:-(
wjig
Junior

Odeslat příspěvekod ghostM 10. 7. 2010 16:45

Nevim, nevim. Ja se asi taky kouknu na nejakej jinej mobil ,ale zatim to neni rozhodujici. :'(
Možná ale jeste Nokia vydá nějakej novej podobnej mobil s podobnou cenou :hm :?:
ALE ZNÁTE NOKII - SNAD TO NEBUDE JAKO S C6-KOU A DALŠÍMA :oboze
Nokia 5230
ghostM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tiolc 10. 7. 2010 17:24

Hellfire-Ferry:
Jdeš do N900 místo C6? tak ty si lolek :D vždyť to je uplně jiná liga telefonů, jak ses mohl mezitím rozhodovat? :D
Tiolc
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků