Nokia C5-00 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 6. 2010 18:57

To se zveličuje ještě víc :-) Antivir není potřeba
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel PS 28. 6. 2010 07:03

Jde nějakou aplikací zapnout "Úsporu energie" při určitém profilu? Nebo je nějaký způsob, jak nastavit různou intenzitu podsvícení pro různé profily? Používám v podstatě 3 profily (v noci/normální/venku) a líbílo by se mi, aby bylo možno nastavit různou úroveň podsvícení (např. 20%/60%/100%). Tuto funkci měl můj stará Siemenc C75 a hrozně na ni vzpomínám!
Ericsson A 1018s -> Nokia 3210 -> Siement MT50 -> Sony Ericsson T630 -> Siemens C75 -> Sony Ericsson V630i -> Nokia C5-00, LG F6
Pavel PS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _MHM_ 28. 6. 2010 09:06

Pročetl jsem celé téma a zkoukl několik videí, ale furt mě "trápí" několik otázek. Byl bych moc vděčný, kdyby někdo dokázal odpovědět.

- Je nějaký rozdíl v Ovi navigaci u Symbianu 3rd a 5th - např. C5 vs. 5230? Kromě velikosti displaye a ovládání dotykem je nějaký podstatný rozdíl (funkce navíc, způsob zobrazování atp)?

- Je dostupná nějaká jiná navigace pro tyto dvě verze Symbianu? Zkoušel jsem hledat, ale přijde mi, že všichni známější zrušili prodej i podporu. o TomTom ani zmínka u Garmin neprodejné či co. Jde mi hlavně o to, zda tam jde v případě potřeby dostat kvalitnější navigaci (např. aby obsahovala čísla popisné), nebo už není pro výrobce tento Symbian zajímavý?


Obecně sháním navigaci a nabídka Nokie (navigace zdarma) mě zaujala. Problém, že si nedokážu vybrat - dotykové telefony jsou strašně tlusté a těžké a klasický typ jako je C5 nevím zda není nevhodný na navigování (malý display, starý Symbian).
_MHM_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 6. 2010 09:11

Navigací je dost. Sygic, NDrive
viewtopic.php?f=1903&t=1093900
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirrka22 28. 6. 2010 18:43

Mam tento telefon asi tyden a nejak mi nejdou nainstalovat java aplikace JAR. Jak jste na tom vy?
jirrka22
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 6. 2010 18:55

Nějak nejdou? Tak děláš něco blbě.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirrka22 28. 6. 2010 19:06

Zkousim znovu nahrat FW. Mimochodem, jak to delate vy?
jirrka22
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 28. 6. 2010 19:52

jirrka22
Da sa to cez pc suite, ale radsej nakopiruj instalacku java hry tak ako pesnicku do telefonu. Cez spravcu suborov ju vyhladaj a klikni na nu.
Musi byt samozrejme kompatibilna. Skus restart.
Citaj viewtopic.php?p=7275708#p7275708
viewtopic.php?p=434468#p434468
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 28. 6. 2010 20:29

potřebuji poradit, když mi někdo volá a mám ho v paměti tak se mi zobrazí pouze číslo beze jména, ale u jiného se mi zobrazí i jméno, nevím jestli to nemá souvislost se simkou, v nastavení nějak nemohu najít prefer možnost buď sim nebo jen inter paměť nebo obojí tak jako na s40 a další - je normální, že mi to vyhledává v seznamu jmen když zadám např. Z a A tak všechny slova se ZA a ne jen ta jména se ZA na začátku?
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod jirrka22 28. 6. 2010 20:30

Takze nepomohlo ani preflashovat a zkusil jsem i formatnout kartu.
sis aplikace jsou bez problemu ale pri instalaci jar se indikator instalace zastavi za polovinou a po dvou minutach se objevi hlaska ze instalace nelze dokoncit. Mam C5 s FW 031.022. Prosim poradte
jirrka22
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 28. 6. 2010 20:34

nejdu instalovat vsetky java aplikacie? aj opera mini?
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirrka22 28. 6. 2010 20:41

Tedka jsem to zkusil a zase to vypise hlasku '' Nelze instalovat ''

-- 28. 6. 2010 22:13 --

Uz mam reseni :
*#7370#
:)
jirrka22
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod proauto 5. 7. 2010 09:46

ed760 píše:Najde se zde nějaký ochotný majitel Nokie C5 a mohl by se mrknout na spořič při zhasnutém displeji? :-)
U mého kousku není téměř nic vidět, ani datum, ani čas. Takže nepoužitelné...vůbec nechápu, proč v nastavení možnost spořiče vůbec je. Pro srovnání foto, dva stejně nastavené symbianové telefony a jejich spořiče.


Už jste našli recept na tento problém-kdy nejde nastavit, aby se zobrazoval alespoň čas? Ještě bych chtěl vědět, jestli umí C5 dát vědět o zmeškané události (např N6300 měla na boku LED). Nainstaloval jsem Remind Me, ale po zhasnutí displeje přestane blikat i klávesnice-která by tuto funkci splnila.
Díky za odpověď.
proauto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jaroslaf007 8. 7. 2010 13:37

Zdravím....uměl by mi někdo poradit s tím, že se mi mobil automaticky přihlašuje k netu. V protokolu se mi pravidelně po hodině zobrazují 2x odeslaná paketová data, ikdyž jsem prozatím internet v mobilu zrušil. Celý protokol se mi tak zase.e těmito odchozími daty. Nikde jsem nepřišel na to, jak to zrušit. Ani operátor mi neporadil. Předem díky.....
Jaroslaf007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 8. 7. 2010 14:55

Co máš nainstalováno? To by mohl být nějaký program
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron