Nokia C5-00 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pavel PS 15. 6. 2010 21:11

Kniter: Díky za odpověď, ale "Režim vytváření MMS: volný" v nastavení mám. Mě jde o to, že i když mám nastavenou "velikost obrázku: malý",tak do MMS nedám ani 2 fotky, protože fotka má sice 640x480, ale kolem 190 kB, což mi přijde hodně (při velikosti: velká je to: 1600x1200 a 235 kB).Spíš jsem myslel jestli ten limit neni někde v nastavení datových profilů, já to hledal, ale nenašel... Nejde změnit kompresi při vkládání do mms? u vestavěného editoru lze dosáhnout 80kB při 640x480... Ale upravit foto a pak teprve vložit je poměrně zdlouhvé, i když lepčí než nic
Ericsson A 1018s -> Nokia 3210 -> Siement MT50 -> Sony Ericsson T630 -> Siemens C75 -> Sony Ericsson V630i -> Nokia C5-00, LG F6
Pavel PS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ed760 16. 6. 2010 21:40

Potřebuji nahrávat hovory bez pípání. U staršího modelu E51 fungovalo více aplikací bez pípání, ale na C5 pípá vše. Vyzkoušel jsem snad všechny programy určené k nahrávání hovorů, ale všechny i přes vypnutí v nastavení stále pípají. Buď každé 2 vteřiny, nebo v 15 vteřin. intervalech. Je otrava, poslouchat při desetiminutovém hovoru neustálé pípání. Kdyby někdo objevil aplikaci, která skutečně umožní vypnout pípání, ať se zde pochlubí. Já už to vzdal...
A neřešme zde prosím důvod nahrávání hovorů. :-)
ed760
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod webrator 19. 6. 2010 08:47

Nevíte, jestli výjde nový FW?
webrator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 6. 2010 09:35

Lze předpokládat, že ano. Otázka je, kdy vyjde
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirrka22 19. 6. 2010 22:45

Dobry vecer, pred koupi tohoto telefonu me deli jen jedna otazka. Ma take funkci ''Vzdaleny pristup''. Za odpovědi předem dekuji.
jirrka22
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod magips 20. 6. 2010 01:19

Ano HODNE vzdaleny Na C 5 je znat ze patri k nejlevnejsim mobilum se Symbianem.Konstrukce telefonu a napr psani sms dobry Ale funkcnost velice slaba Stara E51 je o 100% lepsi to je muj nazor. Je to taky E series a ne C. Fotak u C5 sice 3.2 ale bez autofokusu v tmavsi mistnosti foti lip napr obyc 2630. Navigace dobry ale to by pri hlasove auto navigaci musela byt trochu vic slyset. Jak date starsi nekompaktibilni motivy blika displej pri kazdem stisknuti tlacitka. Funkci vypinani animace Ikon v ni nenajdete stejne tak pohybovy senzor neni. Jak jsem psal znovu jsem koupil E51 a absolutni spokojenost.Holt ta nizka cena C5 je znat.Pro nekoho kdo mel jine modely se symbianem prijde C5 jak rozbita a nefunkcniTen kdo ji ma jako prvni symbian asi bude spokojen..600 MHz procesor nic nezachrani napr zminena E51 je rychlejsi. Znovu upozornuji ze to je muj nazor. Mel jsem za poslednich 5 let Vsechny modely Nokie se Symbianem krom dotykovych ale C5 jsem radsi rychle vymenil ve Vodafonu za stejne drahy SE Elm ktery jede jak vino ma WiFi ,gps,5MPx foto s autofokusem a konecne do Elmu pasuje obyc SD karta a klavesy jsou funkcema prepinani a znamenek sjednoceny s Nokii.
Naposledy upravil Fíla dne 20. 6. 2010 01:40, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
magips
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirrka22 20. 6. 2010 09:59

Hodne vzdaleny?
jirrka22
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod duch7878 20. 6. 2010 10:56

Ahoj, je mozny ze se c5tka v pravidelnych intervalech pripojuje nekam na web?
viz - menu - protokol - kurzor doprava.
Zkousel jsem vse datovy/aktualizacni povypinat, ale porad se nekam pripojuje - sice nic neztahuje, ale nemam rad, kdyz dela strojek neco ce nechci.

Diky, m.
duch7878
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod burton8793 20. 6. 2010 11:00

Da se nějak vypnout ta nabídka co vyskočí když zmáčknu na hlavní obrazovce červené tlačítko na prvním místě je vypnout.(nebo aspon změnit pořadí). Děkuji za odpověď.
burton8793
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 6. 2010 12:20

Vypnout se nedá. A změnit? To sotva. Má to svůj účel, kvůli profilům a tak.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirrka22 20. 6. 2010 13:29

Dobry den, Prosim nekoho kdo jiz vlastni tento telefon aby mi odpovedel na tyto dve otazky.
1. Ma tento telefon funkci '' Vzdaleny pristup '' jako napr. ovladat kurzor pocitace pres bluetooth

2. Jak vypada navigace na tomto displeji.
jirrka22
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 6. 2010 15:01

1. Aplikace na to asi je něco o tom píší tady. Nechápu, k čemu to může posloužit, radši k pc sednu. Nebo pohledej tady
2. Třeba takto
Přílohy
c5.jpg
c5.jpg (33.4 ) Zobrazeno 22952 krát
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod absleo 21. 6. 2010 20:32

Mam nokiu c5 asi mesiac, ale od nova pri spustení prehliadača obrázkov alebo pri spustení videa sa skoro vždy reštartuje mobil. Ináč som celkom spokojný. Má niekto podobný problém s reštartovaním mobilu? Dík
absleo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pavel PS 22. 6. 2010 06:22

absleo: tak já naštěstí tento problém nemám, mobil se asi 1-2x restartoval, jednou po ukončení foťáku, ale uvidíme časem, jak je na tom se stabilitou...

A ještě otázka, symbiasn neumí zobrazit průhlednost obrázků png a gif, alespoň, co jsme zatím vyčetl, je to pravda? nejde to nějak napravit? Jestli jste to už někdo řešil, hoďte kdyžtak link, děkuji.
Ericsson A 1018s -> Nokia 3210 -> Siement MT50 -> Sony Ericsson T630 -> Siemens C75 -> Sony Ericsson V630i -> Nokia C5-00, LG F6
Pavel PS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 22. 6. 2010 09:41

Kde konkrétně by se měla nebo neměla zobrazovat jejich průhlednost (trochu oxymoron :-) )? Vždyť třeba jen celá doprovodná grafika systému je na nich postavená a žádné viditelné obdélníčky kolem ikon nejsou. :hm
Deleted user

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků