Nokia C5-00 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ondraschoffka 10. 6. 2010 09:11

terénní mapy v Ovi Maps nelze nahrát na paměťovku a používat je off-line, vždy se stahují z netu aktuální...
ondraschoffka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod webrator 10. 6. 2010 10:30

Díky za info... Už sem si to našel i na netu

-- 10. 6. 2010 11:35 --

Ještě se tě chci zeptat. Když si smustím v menu Mapy tak mi to najede, všecko je OK, ale vezne mi to kredit, asi cca 1kč, asi se to nějak připojuje k netu, nebo co. Nevíš jak by se tomu dalo předejít? Jak zakázat připojení pro ty mapy aby mi to nevzalo ani cent??
webrator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ondraschoffka 10. 6. 2010 11:41

moc nerozumím tomu, že si někteří uživatelé kupují smartfouny a nemají v nich přístup k netu (neomezenej pokud možno, dle operátora), ale abych jenom nerejpal, přidávám odkaz na článek k tématu (vypnutí dat.přenosů pro Ovi Mapy) http://mobil.idnes.cz/uz-ani-halir-za-navigaci-v-mobilu-dostaneme-vas-do-cile-bez-poplatku-1fk-/mob_nokia.asp?c=A100128_164109_mob_nokia_hro
ondraschoffka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 10. 6. 2010 17:44

Ondro, jednoduchej důvod.
Telefon stylu "tatranka", nebo aspoň s qwertz, GPS, Foťákem se zaostřením a pro někoho i jinejma hračkama, už dnes neumí bejt jinačí než smart. Prostě si ho musí pořídit, protože to jinak nejde, a ten net je tam jenom dopočtu.
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Junior

Odeslat příspěvekod ikre 10. 6. 2010 18:04

Máte ve volbách v doručených SMS možnost odpovedět? Včera jsem jí přinesl z Vodafonu

Máme tam jenom
Otevřít, Vytvořit, poslouchat, odstranit, Přeposlat.....
V nápovědě je, že Odpovědět tam má být

Dík

Ikre
ikre
Junior

Odeslat příspěvekod webrator 10. 6. 2010 20:20

Jo mám to tam..., mám tam toho ohodně víc, třeba označit, označit vše a ještě tak 4 další položky, i tu odpovědět.
Naposledy upravil Kniter dne 12. 6. 2010 15:09, celkově upraveno 1
Důvod: necituj predchadzajuci prispevok
webrator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Parisée 12. 6. 2010 15:08

Nevíte, jak je navigace u C5 použitelná pro geocaching?
Parisée
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod magips 13. 6. 2010 21:04

kyselehrozny píše:Zdravim,
mam tyden tento mobil, ale stava se, ze se z niceho nic sam vypne a nejde pote zapnout. Stalo se mi to jiz dvakrat. Prvne nakonec zapnout sel, ale uz druhy den.

Zkousel jsem jinou baterku, davat to do nabijecky apod.

Nevi nekdo?

Mam C-5 ca 6dni Za prvni dva dny se restartovala asi 5x Diky tomu mi ivypnul trial Font Magnifier ktery nutne potrebuji pac mam na blizko 4dpt Ted musim koupit licenci coz mi nevadi hlavne at to funguje. To restartovani jsem snad odstranil prehranim softu pres swupdater v NokiaPC suite.Soft to samo neaktualizuje ale ted je pokoj od restartu a zda se mi ze je rychlejsi nez pred tim po zakoupeni

-- 13. 6. 2010 22:13 --

Mit ale E51 vetsi displej tak bych nemenil za jinou.Ted si ji jdu koupit starsi jako zalozni k C 5. Zda se mi ze byla rychlejsi nez C5.a hlavne na ty dvojfunkcni tlacitka navic z E series jsem si dost zvyknul.U C5 je zas dobry vytaceni z listy kontaktu na displeji.
magips
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod webrator 13. 6. 2010 21:35

Magisp, také ji mám ted nově, chci se tě zeptat, když najedeš na zprávy, menu-zprávy-přijaté a pak to zavřeš červeným(čím pokládáš hovory) tak jak ti to najede zpět na úvodní menu problikne ti např ukazatel stavu baterie nebo signálu? Také mi to dělá když spouštím kontakty ()vodní obrazovka pravé tlačítko) tak mi to tam problikne, stává se ti to také?
webrator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jones2k 13. 6. 2010 22:44

Uz sis tam nahral spb mobile? Jak rychle to bezi? Ja prave premyslim, jestli si mam koupit novou C5ku, nebo jit do starsi omnie. Nic jineho nez SPB Mobile za soft v telefonu totiz snad ani nepotrebuju.
ZTE Blade, Dell E6410
Jones2k
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolínko 14. 6. 2010 05:56

Jones2k píše:...spb mobile?...


pozor, SPB je určen pro Symbian 5th Edition a C5 má trojku!
historicky mnoho Ericsonů, A701, několik MDA, Siemensy, Sony-Eric, Samsungy (nejraději X820), nyní C5
Kolínko
Junior

Odeslat příspěvekod Jones2k 14. 6. 2010 09:32

Omlouvam se, to melo jit k foru o C6
ZTE Blade, Dell E6410
Jones2k
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod magips 14. 6. 2010 20:28

webrator píše:Magisp, také ji mám ted nově, chci se tě zeptat, když najedeš na zprávy, menu-zprávy-přijaté a pak to zavřeš červeným(čím pokládáš hovory) tak jak ti to najede zpět na úvodní menu problikne ti např ukazatel stavu baterie nebo signálu? Také mi to dělá když spouštím kontakty ()vodní obrazovka pravé tlačítko) tak mi to tam problikne, stává se ti to také?

Tak jsem to ted zkousel U origo temat to nedela ale s nekterejma na FP2 anebo nekompaktibilnima to blbne jak pises. Ale dnes jsem sparoval s BT Hf NokiaBh-101 a telefon zhasl a nesel nastartovat ani pri vyjmuti baterky.Vyndal jsem na 2 hodky baterku A podarilo se mi ho ozivit az kdyz byl na nabijecce a to byl pred tim plne nabitej Ted bezi normalne, ale asi ji pro sichr donesu vymenit do vodafonu v ramci 30 denni moznosti vymeny za jiny telefon .Vemu kvuli foto SE Elm. Mam 3 simky tak mam stejne 3 telefony. A pak asi koupim znovu E51 nahraju FontMagn. na zvetseni pisma a bude.Kdyz nahodou potrebuji navigaci tak si stejne vemu od dcery Garmin a je to.
magips
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pavel PS 15. 6. 2010 07:16

Mám dva dotazy týkající se zpráv:
1) Jaká je maximální velikost MMS? Někde na netu jsem našel, že S60 FP2 umí až 600 kB, ale telefon mě nenechá víc jak 300kB. Jde to někde nastavit? Nenašel jsem to.
2) Doručenky se na displaji zobrazí jen na chvíli a poté jsou ve složce výpisů, není nějaká utilitka, co v pohotovostním režimu doručenku zobrazí do odkliknutí? Nebo ve složce odeslaní zprávy, aby bylo dle ikonky poznat, zde je zpráva doručena, či nikoli, jako to mají SE?
Ericsson A 1018s -> Nokia 3210 -> Siement MT50 -> Sony Ericsson T630 -> Siemens C75 -> Sony Ericsson V630i -> Nokia C5-00, LG F6
Pavel PS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 15. 6. 2010 17:03

1.) mozno ze operator podporuje max 300kB MMS. V nastaveniach mms, skus dat rezim riadenia volny, snimka velka znamena len povolit pridat vacsiu snimku
2.) Utilitky viem ze su na okamzite zobrazenie sms bez klikania, ale toto asi nie.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků