Nokia C5-00 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod r626 7. 6. 2010 17:33

dekuji za odpoved
r626
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kolínko 7. 6. 2010 18:32

dejvidek píše:Zkuste u C5 při zamknuté klávesnici přidržet prostřední tlačítko, měl by se objevit na chvíli datum, čas a zvolený profil, alespoň tak to mám na E52.
dejv


Funguje i na C5! - díky, dejve
historicky mnoho Ericsonů, A701, několik MDA, Siemensy, Sony-Eric, Samsungy (nejraději X820), nyní C5
Kolínko
Junior

Odeslat příspěvekod r626 8. 6. 2010 16:02

ma c5ka pohybove cidlo? tzn kdyz otocim mobil na stranu, tak se otoci display?
r626
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kyselehrozny 8. 6. 2010 17:52

Zdravim,
mam tyden tento mobil, ale stava se, ze se z niceho nic sam vypne a nejde pote zapnout. Stalo se mi to jiz dvakrat. Prvne nakonec zapnout sel, ale uz druhy den.

Zkousel jsem jinou baterku, davat to do nabijecky apod.

Nevi nekdo?
kyselehrozny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 8. 6. 2010 21:49

r626:
C5 pohybove cidlo nema.

kyselehrozny:
instaloval si nieco, predtym ked to zacalo? po kupe si ho formatoval? *#7370#, ale prides tym o vsetky svoje data.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod webrator 9. 6. 2010 14:44

Zdravím, chi se zaptat na jednu věc ohledně mobilu C5. Dneska jsem si ho koupil. Docela mě zarazilo, když chci psát zprávy(prostřední tlačítko), nebo jít do kontaktů (pravé tlačítko) tak se mobil jako by seká. Hlavně v horní části, kde je uvedeno logo operátora, signalizace baterie a signálu. Nepřechází to plynule do zpráv, nebo do kontaktů. Ale jako by to tak blikne, dělá vám to také tak???
webrator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 6. 2010 17:00

A je to problém? To nedělá jen u C5
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod webrator 9. 6. 2010 18:43

Jako pro mě to problém není, jen se chci zeptat, jestli to dělá i někomu jinýmu, nebo jen mě...Doteď sem neměl mobil ze simbianem...Měl sem starou nokiu ještě s černobílím displejem, tak toto je pro mě novinka...Takže tohle tyto mobilní tel. dělávájí normálně??? Že se sem tam něco sekne, není to zas tak plynulé, jak sem psal o post výše???
webrator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod crashpc 9. 6. 2010 18:53

Vítej v "inteligentních telefonech".
Napoprvé jsem s tím kvůli tomu chtěl třísknout o zeď. Při zjištění, že se tomu nakonec ale nevyhnu, jsem nakonec zkrotnul :-)
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Junior

Odeslat příspěvekod webrator 9. 6. 2010 19:03

Tojo no, pro mě docela překvapení, myslel sem že všechno v pohodě půjde, a ono docela né že by sekaní, ale po zavření např. SMS tak takové blbé vykreslování základní plochy atd...
Naposledy upravil Kniter dne 9. 6. 2010 19:15, celkově upraveno 1
Důvod: necituj predchadzajuci prispevok
webrator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod crashpc 9. 6. 2010 19:46

To už je takové podivné. C5 jsem sice v ruce držel, ale nezkoušel jsem odeslat SMS a tak dále. Snad se ozve někdo další.
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Junior

Odeslat příspěvekod webrator 9. 6. 2010 21:17

jj snad jo
webrator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metyn 10. 6. 2010 06:41

zdarec, myslíte si , že stojí zato si ho vzít od oskara za 7 kč k paušálu za 350 kč po 2 letech používání. nemusím nic podepisovat atd, pouze mi přijde tel za 7kč. nebo si raději připlatit a zkusit dotykáč 5230 ale to mě bude stát plnou cenu, chtěl jsem ho vyzkoušet hlavně k vůli občasné navigaci ve městech při rozvozu zboží, pokud bych netrefil na adresu. jinak telefony používám výhradně na telefonování a sms, momentálně mám asi 2 nokie- 6300, 6303 a sharpa - vše " hloupé".
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod venyb 10. 6. 2010 07:37

Ahoj. V návodě se píše že tlačítkem 5 v mapách jde zapnout kompas který mění zelenou a žlutou barvu. Nějak ho tam nemůžu dostat. :hm Neví někdo jak na to? Nebo tam není? Dík
venyb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod webrator 10. 6. 2010 08:50

Funguje Vám tam terénní mapa?? Já když prepínám tlačítkem 1 tak nic, terénní mě nenaskočí? musí se stáhnout teprve? A odkud se to dá stáhnout, mohl by někdo hodit stránku? Na www.nokia.cz jsem tam nic takého nenašel, ne na C5
webrator
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků