Nokia C6-00

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kycltov 30. 5. 2010 20:01

Já se na ní taky těším, bude to bomba :tleskani Ohledně klávesnice, ta bude podsvícená určitě, to by si Nokia ve střední třídě pro masy nedovolila.
iPhone 5S Space Gray
T-Mobile CZ
Kycltov
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 30. 5. 2010 20:23

V tom odkazu jsou i videa a tam je jasně vidět, že C6 má osvětlenou klávesnici a myslím si, že by to bylo hodně ,,trapné'', kdyby nebyly klávesy osvětlené :-) Teď se jen modlit, aby ten firmware byl vychytaný a aby s tím nebyly potíže stejně jako u N97. Tu jsem původně chtěl, ale známému často blbla :-( Před půl rokem dostal jinou a ta už mu tedy šlape, ale stejně mám z té 97 diný pocit.
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LP3W7 30. 5. 2010 22:34

legopark píše:A ja dufam, ze to bude mat podsvietenu klavesnicu. Nie ako moja byvala N9300...

No pokud si cetl prvni info o C6 tady na Nokiamanii tak ano pry ma podsvicenou klavesnici :)


Hellfire-Ferry:

No ona sama Nokia priznala, ze se jim N97 moc nepovedla a je to pravda.

A ten znamy pokud mu to pak slo tak to bylo spis vadnym kusem hardwaru nez FW. A nebo byl liny si tam nahrat novejsi :P a pak uz mu to dali s novejsim FW.

A u C6 bych taky necekal uplne vychytany FW bohuzel ale zname Nokii :( Ale casem a update FW se to spravy :)
Nokia N97 Mini + 8GB MicroSDHC :)
LP3W7
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Tuvok 31. 5. 2010 07:40

Podle posledních informací přímo od Nokie bude C6ka dostupná u nás až v červenci :'(
Mr.Tuvok
Junior

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 31. 5. 2010 21:06

Jak nás kancí pěkně napínají :-D ...teď mě však napadlo, že díky tomuto mobilu budou zřejmě výrazně zlevněny N97 a N97mini, že? Takže jak to tak vypadá, tak zase budu mít v hlavě zmatek co si tedy opravdu pořídit :-D ...ale stejně mám pocit, že bílá C6 zvítězí :-) Na fotkách je sice nic moc, ale v reálu bude jistě hezčí :-) Takhle je to u mě vždy :-D
Hodně se těším na tu klávesnici :-) ...konečně něco, co tak trochu nahradí tu mojí stařičkou E90 :-) ...
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tiolc 1. 6. 2010 19:32

Tiolc
Junior

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 1. 6. 2010 20:02

Pěkný :-) Hlavně cena opravdu potěšila :-) Teď ještě, jestli nejde o šedivku :-) V případě qwertz klávesnice je to naprd, protože tam jsou jiné znaky, než které jsou v klávesnici doopravdy zadány, protože chci opravdový originál :-D :-) ...ale já si ještě počkám :-) Ale začínám být nedočkavý :-) ...ehm...a všimli jste si, jak Nokia zlevňuje ty nové modely? Koukám jak divý :-)
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LP3W7 1. 6. 2010 20:31

Tiolc: Parada ! Mozna taky predobjednam :)

Hellfire-Ferry: Sedivka to nebude ! :) Tenhle obchod mam rad a je to cesky obchod. Kupoval jsem tam 5730 XM a pohoda skvely jednani a ma CZ Product Code :) A navic tam mas napsano:

Zařízení je z oficiální distribuce pro Českou republiku. Vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR.

Uživatelské prostředí zařízení je v českém jazyce.


A ta cena samozrejme nemusi byt jeste uplne konecna ale i tak je to parada :)

A ano Nokia zlevnuje :) Musi si uvedomit ze musi zlevnovat a zautocit pac ji hlavne v oblasti dotykacu docela valcuje iPhone a Samsung.
Nokia N97 Mini + 8GB MicroSDHC :)
LP3W7
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 2. 6. 2010 07:09

No, tak to je opravdu fajn :-) Skvělá cena, opravdu :-) Když si řeknu, že by se tenhle telefon před dvěma lety prodával cca. od 10 000 Kč, tak je to vážně úžasné :-) Že bych také předobjednal. Já začínám mít pocit, že to už vážně nemůžu vydržet :-D ...i kdyby někdo napsal, že čekal víc apod., já mám pocit, že tenhle founík je přesně to, na co jsem čekal :-) Teď doufat, že díky zdržení bude alespoň C6 lépe fachat i s původním firmwarem (i když, když je ten firmware špatný a dáte si do něj novější...taky je to pak dobrý pocit) :-D

-- 2. 6. 2010 08:17 --

A když už jsme u toho - jaká barva se Vám více líbí? :-) Já se právě vůbec nemohu rozhodnout :-(
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tiolc 2. 6. 2010 07:38

Mě osobně se teda více líbí ta bílá, ale jelikož furt někam jezdim, a v přírodě se člověk zašpiní, tak volim černou variantu ...
Tiolc
Junior

Odeslat příspěvekod Vahač.X 4. 6. 2010 11:48

Když jsem viděl první "preview", tak jsem si řekl, že to bude můj příští pracovní mobil - oslovila mně kombinace dotekového displeje a plné klávesnice..., možnosti synchronizace atd.

Navíc informace, že bude dostupná relativně brzy po představení (2Q 2010) - a ono je skoro 2Q pryč a ... kde nic tu nic. :/ Teď se tady objevují zprávičky o červenci - pak to možná bude září - a nakonec předvánoční trh v listopadu??? :hm Tak to mně tedy příliš nebaví - už jsem takto před časem čekal na SE X1 - a nakonec jsem ho nekoupil, protože, než se dostal na trh, bylo za srovnatelnou cenu mnoho jiných (i lepších) telefonů. Myslel jsem, že v červnu či červenci již bude dostatek zpráv od reálných uživatelů, abych se mohl rozhodnout, zda ji tedy koupit - s takovou ty zprávy budou tak příští rok - a to bude již zastaralá...

Takže začínám hledat alternativu - prostě potřebuju vyměnit pracovní mobil - takže něco v čem alespoň nouzově otevřu Word, Excel..., dokážu synchronizovat kalendář, budu schopen něco napsat ... Jsem dlouholetým uživatelem SE, ale v poslední době mně tato značka příliš neoslovuje - buď nemá co chci, nebo má, ale podle mně dost předražené - myslel jsem že se po letech tedy vrátím k Nokii - ale asi to taky nebude to pravé. Jsem tedy na pochybách do jaké značky jít???
Aktuálně LG G2 a S GS3 ... ale začínal jsem už s Motorolou 160 :-)
Vahač.X
Junior

Odeslat příspěvekod LP3W7 4. 6. 2010 13:37

Vahač.X:

Taky me to stve. Vetsinou kdyz se rekne 2Q reklo by se ze se mysli tak max. konec kvetna. Ale u C6 tomu tak neni.

Jinak ja si na nej rad pockam. A nemyslim si ze uz by to melo trvat dlouho. Na Sunnysoftu maji konec cervna nebo na prelomu cervence takze do konce cervence uz by melo byt dost postrehu od uzivatelu i nejaka ta recenze.

A myslim ze za 2 mesice se jen tak neobjevi nejaky lepsi mobil. Mozna tak nejake oznameni ale to by se zase muselo cekat.

Myslim ze za ani ne 7 tisic telefon s dotykovym displejem, QWERTZ, GPS + navigace zdarma, Wi-Fi, Symbianem a spoustou dalsich funkci za tuto cenu nesezenete.

Takze bych pockal ty max. do konce cervence a pokud v tu dobu bude lepsi telefon za lepsi cenu koupil bych ho a pokud ne tak ybch koupil C6 :)
Nokia N97 Mini + 8GB MicroSDHC :)
LP3W7
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vahač.X 4. 6. 2010 13:57

LP3W7 píše:Vahač.X:
Taky me to stve. Vetsinou kdyz se rekne 2Q reklo by se ze se mysli tak max. konec kvetna. Ale u C6 tomu tak neni.

Jinak ja si na nej rad pockam. A nemyslim si ze uz by to melo trvat dlouho. Na Sunnysoftu maji konec cervna nebo na prelomu cervence takze do konce cervence uz by melo byt dost postrehu od uzivatelu i nejaka ta recenze.


No proto jsem psal o té X1 - tam to trvalo snad rok (už si přesně nepamatuji) a u některých prodejců se taky objevilo že již tehdy nebo tehdy ... a termíny míjely, prodejci mazali ... a realita byla jiná - ani v tomto případě si nejsem jistý tím, že v červenci bude na trhu - může přijít další posun.
Navíc nechci kupovat bez znalosti názorů z praktického používání - mnoho výrobků (nejen mobilů) vypadá "na papíře" báječně a v reálu jsou pak zkušenosti jiné.

LP3W7 píše: A myslim ze za 2 mesice se jen tak neobjevi nejaky lepsi mobil. Mozna tak nejake oznameni ale to by se zase muselo cekat.

Myslim ze za ani ne 7 tisic telefon s dotykovym displejem, QWERTZ, GPS + navigace zdarma, Wi-Fi, Symbianem a spoustou dalsich funkci za tuto cenu nesezenete.

Takze bych pockal ty max. do konce cervence a pokud v tu dobu bude lepsi telefon za lepsi cenu koupil bych ho a pokud ne tak ybch koupil C6 :)


Rozhodně netvrdím, že za avizovanou cenu je ten mobil špatný - proto zvažuji, že si ho pořídím. Jen se obávám, aby při dalším oddalování začátku prodeje nebyl "koncepčně" zastaralý už když přijde na trh (to byl právě případ X1).
Aktuálně LG G2 a S GS3 ... ale začínal jsem už s Motorolou 160 :-)
Vahač.X
Junior

Odeslat příspěvekod LP3W7 4. 6. 2010 20:42

Vahač.X:

Jasne chapu, ale myslim to tak, ze bych C6 jeste dal sanci do toho konce cervna/cervence. A pokud porad nebude v prodeji, tak bych koukl po necem jinem :)
Nokia N97 Mini + 8GB MicroSDHC :)
LP3W7
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 4. 6. 2010 21:13

No, já pevně doufám, že nám tam zase nehodí trial verze Ofiice, protože to by mě vážně naštvali :-( A doufám, že už se co nevidět objeví, protože začínám se také trošku bát. Ne, že bych chtěl svou milovanou E75 vyměnit tak naléhavě, to ne:-) - ale přeci jen tento mobil mě vážně zaujal :-)
Jinak bych možná doporučil třeba i Sony Ericsson X10 mini. S tou klávesnicí vypadá opravdu moc krásně, i když je pravda, že displej je vážně maličký a je to android a s tím nemám žádné zkušenosti a bojím se toho :-( ...se Symbianem jsem spokojený a nemohu si na něj stěžovat...ale stejně by mě zajímalo jaké to je použít Android :-)
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků