LG GW620 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod FrostyFox 19. 4. 2010 19:16

jo jeste sem se chtel zeptat jak to vypada z tim vysunovanim... jestli to ma po nake dobe nakou vuli se vyklat a jestli se odiraji pismenka...dikes
FrostyFox
Junior

Odeslat příspěvekod Qual 19. 4. 2010 20:08

Konstrukci nemůžu po pár dnech hodnotit, ale zatím absolutně bez vůle, vysouvání jde krásně a nic se neviklá.

Jinak, baterie mi vydrží cca 12 hodin (stále připojen k internetu přes GSM, z toho cca čtvrtina času Wi-Fi), surfování na internetu, využívání IM, Documets To Go a podobné, občas nějaké foto. Jak jste na tom vy ostatní s výdrží? Nezdá se mi to vzhledem ke kapacitě nejvíc, ale přece jen stále online si asi vybere svou daň...
Qual
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kozmich 20. 4. 2010 14:45

Dobrý den, velice by mne zajímaly dojmy nějakého vlastníka tohoto telefonu. Velice mne zaujal, ale rád bych se dozvěděl více :).

Například jaká je jeho výdrž při normálním používání (dejme tomu hodina hovoru, 10 sms, 10 minut wi-fi denně)?
Nezamrzává android a nebývá zpomalený?
Co foťák? pořizuje slušné fotografie?
A ještě jedna věc, neví se, zda-li se už chystá upgrade androidu i pro tento telefon?
Předem mockrát děkuji
Kozmich
Junior

Odeslat příspěvekod Qual 21. 4. 2010 20:54

Já mám výdrž právě pouze cca 12 hodin, ale telefon je poměrně hodně zatížený, ovšem nevím, jestli i při takovémto zatížení nevydrží díky silné baterii déle a není u mě nějaký problém.
Android běží stabilně, nezamrzá (tedy pokud na telefon "nechvátáte" tak extrémně jako někdy já, že pak neví co dřív a vypadá to jako kdyby vytuhnul :) )
Foťák fotí dle mého soudu velice dobře, můžu srovnávat pouze s Nokií 6220c, se kterou je to tak srovnatelné a s Nokií 5800XM, která proti GW620 fotí hrůzostrašně :) . Jinak prostředí foťáku nabízí obrovské množství funkcí, se nimiž se nemůže rovnat ani Nokia s Nseries - např. detekce obličeje (funguje opravdu dobře), ruční ostření, detekce úsměvu, ruční volba hodnoty ISO (100, 200,...) a podobné "fíčury".

Upgrade bude snad na 1.6, ale i to není nijak úplně jisté. Někde se dokonce objevilo, že by měl přijít i A2.1, ale to bylo zrovna na Apríl, takže možná šlo o (nemilou) srandičku.
Jinak výše jsem postoval, že se někdo pokoušel o vlastní ROM s Androidem 2.0.

BTW, ta část co vypadá jako kov nahoře u sluchátka, je opravdu kovová, nejsíše nějaká hliníková slitina :-)
Qual
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Qual 26. 4. 2010 22:43

Android 1.6 ROM pro GW620

ROM se nám objevila dříve než jsem původně předpokládal (i když ne úplně oficiálně) a možná i 2.1 se dočkáme... :-]

Na XDA se objevil odkaz ke stažení nové ROM pro GW620 s Androidem 1.6 (V10M_00), který je sice určen pro LG KH5200 (Korejská verze GW620), ale měla by jít víceméně bez problémů. Více v postu na XDA.

ROM lze také stáhnout přímo odsud. Instrukce k flashi naleznete ve wiki nebo v uvedeném postu.

Před flashováním doporučuji ještě přečíst již zmiňovanou wiki stránku o GW620 na XDA.

ROM doporučuji spíše pro vyzkoušení a raději bych počkal na oficiální "euro" verzi. Sám jsem netestoval, ale mám to v plánu, i když zatím nevím kdy se k tomu dostanu.

tolemaC napsal, že se po pokusech s vlastními 1.6 ROM (již na ní pracuje), se později pokusí i o ROM s Androidem 2.1 (pokud vím, tak 1.6 a 2.1 používají stejnou verzi kernelu - 2.6.29, díky tomu bude tvorba úplně vlastní ROM s 2.1 mnohem jednodušší :-) ).
Qual
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Qual 2. 5. 2010 22:13

Takže ROMka s Androidem 1.6 pro Korea verzi už není dostupná, zajímal by mě důvod...
Qual
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackshark3 3. 5. 2010 15:46

ahoj kupil som si Etnu pred 3 dnami za tu cenu by som povedal ze je to super fon ale nejako sa mi nedari spojit sa s pocitacom cez USB kabel ..................vam to funguje normalne?
..LG GW620..
blackshark3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Qual 3. 5. 2010 22:36

Je potřeba v Nastavení > Karta SD a paměť telefonu povolit volbu Mass Storage (podobně by se to mělo jmenovat ve Slovenské lokalizaci). Potom se dá normálně přistoupit k SD kartě. V oznamovací liště se objeví ikonka USB a tam se ještě zvolí co udělat.
Qual
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackshark3 4. 5. 2010 13:59

dik konecne mi to ide a nie je najaka aplikacia na markete v ktorej by som mohol vidiet zlozky na pam. karte?
..LG GW620..
blackshark3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Qual 4. 5. 2010 16:49

Například správce souborů ASTRO (asi nejlepší, umí toho spoustu navíc, i třeba kompresi souborů).
Qual
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackshark3 4. 5. 2010 19:49

a ako je to stym upgrade na android 1.6 ?
..LG GW620..
blackshark3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Qual 4. 5. 2010 20:20

Update na 1.6 je zatím na Korejskou verzi (KH5200) a "Rodgers" verzi. Ze stránek LG zmizel update na V10M (Korejskou verzi), ale je ke stažení naštěstí na tomto mirroru. V případě odvahy k updatu použít postupy z mého postu výše.

Jinak, po oficiálním evropském updatu jako by se zem slehla. Nikde (zatím) nic.
Qual
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackshark3 4. 5. 2010 20:30

no radsej nejdem riskovat a pockam na europsku verziu ..........
..LG GW620..
blackshark3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Qual 4. 5. 2010 20:33

Já jsem se právě rozhodl to vyzkoušet, takže jestli se povede, podělím se o info :-))

Firmwary stahuju oba, jak Rodgers, tak Korejskou verzi. Ještě si vyberu.
Qual
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackshark3 6. 5. 2010 15:38

tak co funguje to?
..LG GW620..
blackshark3
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků