400 minút v O2

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod alla66 6. 4. 2010 15:17

Máš veštecké gule? Ja nie! Zistil si z úvodného príspevku, že je zadávateľ otázky živnostník a z akého dôvodu potrebuje prevolať 400 minút mesačne?:-)
Ak zlyhali všetky pokusy, treba si prečítať manuál♥
alla66
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 6. 4. 2010 16:53

alla: nepotrebuje vestecku gulu, precitaj si vsetky Pestanove prispevky ;)
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomino.ke 6. 4. 2010 16:57

Pravdepodobne pred 2 rokmi vzal O2 Pre mňa 400 za 53,11 € (aj keď každý druhý za 1Sk) http://www.sk.o2.com/pre-vas/zakaznicke-centrum/archiv/o2-pre-mna aby sa vykecával cez víkend, večer alebo 90% času s až 3 číslami len v jednej sieti.
Naposledy upravil tomino.ke dne 6. 4. 2010 17:13, celkově upraveno 1
tomino.ke
Junior

Odeslat příspěvekod pestan77 6. 4. 2010 17:10

Presne tak..nepotrebujem siahodlhé volanie...tých 400 mi postačuje na moje firemné a aj súkromné účely..manželka má v orange paušál 100+víkendy, a ja osobne takéto veci nepotrebujem..len ma zamrzelo..že O2 ma len tak lahko pustí k konkurencii...a nejaví žiaden záujem o mna,dokonca ani jeden mesiac mi neodpustili :hm a neponúkli prechod na fér,všetko iba po skončení viazanosti..koťuhy :-) ..a benefity asi žiadne ani nečakám..kdežto s paušálmy už skončili.Teraz dal aj t-mobile niečo do ponuky ale absolutne sa v tom nevyznám..že volanie za 0,06 centa za minútu tiež celkom dobrá cena.
Naposledy upravil nitram47 dne 6. 4. 2010 18:43, celkově upraveno 1
Důvod: Necituje sa predchadzajuci prispevok
pestan77
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomino.ke 6. 4. 2010 18:51

pestan77, Paušál snov je bežná ponuka. Napíš, zavolaj do Orange. Požiadaj o cenovú ponuku. Stačí info@orange.sk http://www.orange.sk/web/onas/kontakt/form.html.
Rovnako T-Mobile office@t-mobile.sk biznis linka http://www.t-mobile.sk/sk/!pages.get?id=2503
O2 info.sk@o2.com http://www.sk.o2.com/pre-vas/zakaznicke-centrum/kontakty.

Popíš svoje potreby, trošku prežeň (podnikateľ, plánujem viac sim, viac volaní). Mali by sa ozvať. Podľa človeka buď ti len odpíšu mail, alebo zavolajú prípadne aj s ponukou na stretnutie s obchodným zástupcom (ak to chceš, priamo im napíš že máš záujem aby sa ti ozvali, či aby ťa kontaktoval obch. zástupca). Ak chceš urýchliť, zavolaj infolinku, požiadaj priamo aby sa ti niekto ozval (z retenčného, obchodného.. bla bla). Občas na mail odpíšu za 2-3 dni.

Z osobnej skúsenosti, O2 neponúka nič okrem O2 Fér (pred 3 mesiacmi na linke, predajni tvrdili že Orange nedá nič výhodnejšie za 27€ ako O2. Ak sa nepáči, nech skúsim inde, podráždená poznámka operátorky biznis linky na otázku že ak by som sa zaviazal každý mesiac po dobu 2 rokov mať balík 300min. za 27€, 100sms + DN či ani vtedy žiadna zľava).
Orange dokáže dať zľavu 20-25% oproti cenníku (telefonicky, koniec akcie 100+XXL, ešte jedna sim viazaná, dopyt: 400-500 minút všade za max. 30-40€/mes., ponuka: 2násobok minút za bežnú cenu -25% z ceny, 15 mes. viazanosť ... 400 za 18,70€, bez mobilu),
T-Mobile ma poslal tak povediac k ľadu (len cenníková ponuka, chlap nemal záujem), iným zas dali výhodnú zľavu prekonávajúcu Orange aj keď pravdepodobne mali zľavový kupón.

Zostal som v Orange. Najlepšia ponuka a najmä mám výborného osobného operátora (keď problém, požiadavka, poviem pár viet, všetko porieši, sám zavolá, nemusím ho naháňať, nekonfliktný, ústretový. Preto u mňa spokojnosť, čo nemusí platiť pri každom operátorovi.).

Podľa vlastnej skúsenosti sa zariaď. Ak vyberieš Paušál snov už teraz, objednaj cez eshop. Máš mesiac zadara. Len pozisťuj ako je to v prípade prenosu čísla. S tým skúsenosť nemám.
Mám aj O2. Mám s nimi bohaté skúsenosti, radšej nepíšem aké, napriek tomu stále to s nimi skúšam :mrgreen:
tomino.ke
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 6. 4. 2010 19:44

T-Mobile volania za 0,06€ do vsetkych sieti http://www.mobilmania.sk/clanky/t-mobil ... fault.aspx

Orange volania za 0,09€ do vsetkych sieti http://www.mobilmania.sk/tlacove-spravy ... fault.aspx
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pestan77 6. 4. 2010 20:39

Ďakujem..tak zatial skúsim niečo napísať aké požiadavky mám atd.uvidíme či sa niekto ozve... :hm
pestan77
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod steve 7. 4. 2010 07:59

Tiez mi konci v juli 2 rocna viazanost u O2 s PM400 a urcite to budem riesit az v novembri v ramci vianocnych akcii, nezavisle od operatora. Mam este aj MP za 1 € mesacne od manzelky na prijem jej vecernych a vikendovych volani z Orange /to vsetko v Samsungu D880/ a O2Fer v starsom mobile, ktory pouzivam na pomerne caste volania na ceske firemne /mobilne aj pevne/ cisla. Taktiez pouzivam Justvoip, ked mam NTB s 3G modemom od Orangu pri ruke. Emigrovat sa nechystam ale rozhodne si preratam, ktore nadpriemerne drahe sluzby nasich operatorov budem vyuzivat a za akych podmienok. A to iste radim aj pestanovi.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod pestan77 7. 4. 2010 19:08

Ach jaj..dnes som si volal na infolinky operátorov...v orange mi osobný operátor dokonca tvrdil že už je zrušená akcia bez mobilu...iba s mobilom a žiadna zlava alebo raz tolko minút už neplatí :oboze a O2 zase ústretové hned navrhovalo že ma v dpriebehu dvoch dní navštívi obch.zástupca a ušije niečo na mieru...t-mobile ma stále odvolávalo na internet že je tam všetko čo potrebujem.Sám som zvedavý, lebo orange a aj O2 mi vypracujú ponuku.Uvidíme... :tleskani
pestan77
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod steve 8. 4. 2010 07:34

To som zvedavy, ako dopadnes. Potom daj vediet.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod alla66 8. 4. 2010 09:41

Pestan 77:...na tvojom mieste by som kontaktovala ďalšieho operátora na infolinke, alebo pracovníka v predajni..... ak mi poskytne informáciu o tom, že dvojnásobok minút nie je možný, spýtala by som sa, prečo túto informáciu uvádzajú na svojej stránke https://www.orange.sk/sp/mobil-hlas/telefony
Ak zlyhali všetky pokusy, treba si prečítať manuál♥
alla66
Junior

Odeslat příspěvekod pestan77 8. 4. 2010 21:03

Píšem skúsenosť s dopadnutím v O2 ..totiž zareagoval ako prvý..kontaktoval ma neaký firemný pracovník a dohodli sme si stretnutie popísal som mu všetko čo potrebujem a že sa mi v krátkom čase ozve.Ked vypracuje ponuku O:-) ....A bol som dnes.tj vo štvrtok v t-mobile a ponúkli mi biznis paušál 500-ale jeden háčik-nemám kupón :hm --a s 50% zlavou čiže s kupónom by ma stálo 500 min.30,-Eur sice bez akc.tel,dvojročnou viazanostou a tarifikáciou 60+1 ,ale zdá sa mi to tiež výhodné-len ten kupón :hm .A v orange platí aj zlava alebo dvojnásobok minút..asi mi tresol riadnu somarinu ten moj osobný operátor.Ale nič viac mi v orange neponúknu.Škoda.Tak zase čo je lepšie..O2,Orange alebo T-mobile?Ťažké. :oboze
pestan77
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomino.ke 10. 4. 2010 11:41

pestan77
1. O2 - počkať na ponuku (môže prekvapiť)
2. T-Mobile - beriem, kupón zabezpečte (sa im to inak ponúka, že? :-D)
3. Orange - poznámka o osobnom operátorovi. Operátor dáva bežnú ponuku, dokáže dať zľavu ale len v rámci kompetencii, mnohé veci mu musia schváliť. Obchodné ponuky mimo štandardnú ponuku rieši retenčné oddelenie. Ak ťa operátor nepochopil, treba vyslovene požiadať o kontaktovanie niekým z retenčného oddelenia (ak sa nestalo). Ale ak
4. Orange - ak ti dal ponuku 2násobok minút + 25% zľava je to to o čom som písal (hovor sa nahráva, z tvojej poznámky neviem či ide len o zľavu alebo len 2násobok minút či oboje súčasne). S tvojou spotrebou, počtom sim (významom pre operátora) je to pre teba pravdepodobne už maximum (zároveň najvýhodnejšia ponuka na trhu, ak T-Mobile či O2 nešokuje, iní môžu závidieť).

400minút 18,70€ = 4,7 centu/minúta do všetkých SK! (inak 24,90€), úspora 6,2€/mesiac
800minút 26,90€ = 3,3 centu/minúta do všetkých SK! (inak 35,90€), úspora 9€/mesiac

+ prenosné minúty bez volania Svojim, účtovanie 1+1.
Ak ti dal Orange takú ponuku (nebol to omyl), niet nárok na sťažnosť. 8-P

poznámka:
Orange, operátori a 2násobok minút v PS bez akciového mobilu... napriek platnosti ponuky od mája 2009 stále sa nájdu takí, ktorí o tom nevedia, či tvrdia že je to možné len pre biznis zákazníkov (netušia že to nie je akcia, ale normálna neakciová ponuka). Takých by mal Orange ... preškoliť! Sám som musel niekoľkých poúčať kde to nájdu na web stránke, v eshope uvedené. Horšie je, že túto možnosť častokrát nespomenú na predajniach. Hlavne aby bola výplata, nadštandardná, nadpriemerná.
tomino.ke
Junior

Odeslat příspěvekod pestan77 11. 4. 2010 21:14

1.O2-prišiel mi aj list že už možem prejsť na O2fér-žiadna sláva...mne sa to nie velmi oplatí.A neviem či prekvapia..ale ak boh dá,aj motyka vystrelí ;-)
2.nemám kupón,ale mám susedku t-mobiláčku bude myslieť na mna :-)
3.Orange-dáva mi iba jednu možnosť-bud zlavu,alebo raz tolko minút pozeral som aj cez e-shop dá sa nieje problém objednať, žial osobný operátor mi nevedel nič povedať,že všetko si musí načítať,tak som mu pleskol telefón-šak to si viem aj ja.Ale skúsim ešte raz zavolať nech ma prepoja na retenčné,pretože mám ešte 2 sim v orange.skúsim poslednú možnosť

Dakujem tomiko.ke za radu a hned by som bral 800 min za 26,90,-Eur
Naposledy upravil Kniter dne 11. 4. 2010 21:19, celkově upraveno 1
Důvod: necituj posledný príspevok
pestan77
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pestan77 5. 5. 2010 20:14

Oživím troška túto tému o reakcie operátorov.. :tleskani reagovali všetci traja-celkom rozdielne ale predsa.O2 ponúklo 300 min za 27 eur,a ako bonus nič.Klasika ponuka.T-mobile ponukol-navštívil ma pán reprezentant od nich a ponúkol kupón na 50% zlavu s akéhokolvek paušálu,či už s akc.mobilom alebo bez neho.čiže-600min vš.siete+EU za 50 eur aj s dph.mobily akekolvek aj najdrahsie včetne iphone xperie htc za 1 euro.Alebo 300 min.za 29.90 eur ale mobily podstatne drahšie..napr xperia za 249 eur.Nevýhoda -60+1 čo je velmi divoké a odrádzajúce.bez mobilu 66% min navyše.Viazanosť 24 mes. :tleskani a do tretice Orange-napísal som e-mail ohladom prenosu čísla k nim aké výhody,benefity a čo je u nich možné. :oboze a volala mi pani s retenčného,že ak sa rozhodnem pre nich ponúka mi -najprv 5-potom 10 a nakoniec sme skončili u 15%zlave na paušál snou 400 min všetky siete+eu pevne linky takže to vychádza asi na 30.55 eur,prvý poplatok mesačný 0 eur,odpustené aktivačné poplatky,clip v cene,a samozrejme 24 mes.viazanosť.Mobil xperia za 215 eur.alebo ak chcem raz tolko minut za ten poplatok. :hm .Tak sa rozhodujem vziať telefon alebo nevziať,pretože som písal že mobil nepotrebujem,ale začína mi dodýchavať,predsa len má 4 roky.a ešte ktorého operátora bud ružového alebo oranžového. :hm
pestan77
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků