LG GW620 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tom1913 5. 3. 2010 15:52

Chtel bych se zeptat jestli existuje pro gw620 nejaky program pro posilani souboru pres bluetooth z telefonu na telefon?
tom1913
Junior

Odeslat příspěvekod gogospk 6. 3. 2010 15:08

Tak konečně je recenze na světě:

http://mobilizujeme.cz/lg/lg-gw620-recenze-prvniho-androidu-od-lg/
gogospk
Junior

Odeslat příspěvekod lipidek 6. 3. 2010 15:42

Ta zmínka o výdrži je hodně zajímavá... počkámsi na recenzi v mobilitách, jestli to taky potvrdí.. Ale i tak,klobouk dolů...a pak, že to nejde..:-)
Otočme list...
lipidek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jansm9 11. 3. 2010 13:35

...mobil se mi líbí, ale co ta poznámka "pouze 1GB microSD karta" :-(
jansm9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krtek7 11. 3. 2010 14:40

Recenze je můj výtvor, takže pokud chcete, ptejte se i mě.

Jen bych chtěl připomenout k té klávesnici: Testoval jsem i Nokii 5730 XM a na té se mi fakt psalo lépe (uvedeno v recenzi) a hlavně mnohem rychleji. Ale je to asi fakt otázka zvyku.
Nokia N96 + telefony na testování
Acer Aspire 5542
Já myslím, že mají všichni pravdu, kromě mě, takže zapomeňte, že jsem něco řekl.
krtek7
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pupu 19. 3. 2010 10:49

Ok, dotaz:
Je v te LG nadstavbe neco pro synchro kontaktu a hlavne kalendaru s Outlookem? Neco jako Moxier ci tak, diky.
X10 black
Pupu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtek7 19. 3. 2010 14:22

Pokud si dobře vzpomínám tak tam je :-)
Nokia N96 + telefony na testování
Acer Aspire 5542
Já myslím, že mají všichni pravdu, kromě mě, takže zapomeňte, že jsem něco řekl.
krtek7
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pupu 20. 3. 2010 08:05

Diky, uz jsem si to nasel v nakym videu. Jeste dotaz, da se v CR koupit celocerna verze?
X10 black
Pupu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom1913 24. 3. 2010 08:19

myslím že jí nabízi cybex
tom1913
Junior

Odeslat příspěvekod FrostyFox 14. 4. 2010 14:45

Zdravím všechny... přemýšlím o koupi tohodle mobu, ale když sem si četl různé příspěvky na jiných fórech tak někteří sním byly spokojeni a někteří ne. Ať už jde o nefunkční BT nebo že je android zastaraly nedodělaný a často padá. Tak se chci zeptat jestli sním má někdo veliké zkušenosti a neporadil mi jak to sním teda vypadá. Předem díky moc...
FrostyFox
Junior

Odeslat příspěvekod Qual 14. 4. 2010 21:23

Zítra budu tento telefon mít, takže se určitě v nejbližších dnech podělím o zkušenosti ;-)
Qual
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Laier 15. 4. 2010 18:57

Zdravím....Já tento přístroj vlastním cca. tři týdny....a mohu s klidným srdcem říct, že mi naprosto vyhovuje...po již vlastněných HTC Tatto, Hero, Magic, Samsung I7500 a 5700, Acer Liquid, je tohle první přístroj s Androidem co má normální výdrž baterie, dobře fotí a je stabilní, ikdyž je v něm dnes už zastaralý Android 1.5....
5Mpx foťák fotí dle mě téměř stejně dobře jako 5Mpx u Nokie, umí zaostřovat i v přítmí, což je jinak kamenem úrazu u všech HTC......Výdrž baterie je u mne něco přez tři dny, a to si myslím že nemám baterii ještě zcela zformovanou....zezačátku to bylo méně...Využívám jak Exchange s firemním mailem tak s Gmailem (kalenář i kontakty), doma odpoledne WIFI a mimo domov přes EDGE hodně ICQ a Facebook...
Zatím s přístrojem spokojenost...Co se týká někde výše zmíněného problému s přenosem souborů přes Bluetooth, to je věc dávno a dávno dořešená i u jiných přístrojů s Androidem, a to díky free aplikací na Marketu Android...-bez problémů...mimo jiných emailových app. je opravdu v LG předinstalovaný Moixer Synchro...jak na maily tak i kontakty a kalendář...
Laier
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FrostyFox 15. 4. 2010 20:50

A chci se zeptat jak to vypadá z instalasi aplikací a her jestli si to mužu stahnout z netu a pak to hodit na kartu a pak instalovat v mobu nebo musím všechno stahovat pres market v mobu .. a ještě co to gps? je to jenom prijímač prěs google mapy že mi to ukaže moji polohu nebo je tam i čistě navigace ?? dikes:)
FrostyFox
Junior

Odeslat příspěvekod Qual 15. 4. 2010 22:46

Telefon zatím bohužel ještě nemám, prodejci stále nedorazil, ale... Aplikace se dají instalovat i z instalačních balíčků APK, nemusí se stahovat pouze z marketu. Nejsem si teď jist, jestli to jde standardně nebo musí být proveden "root", ale telefon nemá v základu žádného správce souborů (alespoň u G1 nebyl), takže minimálně správce musí být nainstalován přes market (ještě místo správce se dá použít konzole nebo instalace z PC, ale to je trošku komplikace). Aplikace, která umí používat GPS v telefonu krom Google Maps (neumí navigovat, pouze zobrazit polohu) není.
Qual
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FrostyFox 16. 4. 2010 07:40

No takže si nemužu hodit ňakou aplikaci *.apk na kartu a prostě jen dát instal..musím si udělat ještě správce souboru a pak až tam to naistalovat jo?
FrostyFox
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků