Moje O2 (internetová samoobsluha), elektronické výpisy

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mobilman 23. 2. 2010 15:28

Vzhledem k tomu jak pohřbili Eurotel Live! (mohl to být dobrý portál, nicméně nastavení služeb minimální a ještě s omezenou funkčností a tak je to už pár let beze změny) tak bych se nedivlil kdyby to nakonec nebylo vůbec....

Kvůli internetovému bankovnictví jsem změnil banku a kvůli internetové samoobsluze i operátora, nemám problém jít za lepším co mi více vyhovuje. Ale pravda že jsou sami proti sobě....
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod msimcard 24. 2. 2010 11:50

E-ucet je mozne aktivovat, ale pouze u pevnych linek, co jsem tak pochopil...
msimcard
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka_2 28. 2. 2010 21:25

Hledal jsem nějaké vlákno, kde to přilepit, ale žádné vhodné jsem nenašel. Možná to Snekáč a spol udělá za mě.

Slovenské O2 spustilo internetovou samoobsluhu pro zákazníky, teda to, na co v Čechách už čekáme přes deset let. Zajímavé, že na Slovensku to jde a u nás ne - počet klientů jako argument neberu. :-D (Za tip děkuju uživateli Alla66)

Obrázek

Obrázek
Teprve pivo dělá žízeň krásnou...
Jirka_2
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 26. 4. 2010 10:54

Moje O2 - mobilní samoobsluha

Mobilní samoobsluha umožňuje zákazníkům prostřednictvím mobilního telefonu jednoduchým způsobem spravovat a objednávat celou řadu O2 služeb. Je dostupná kdekoliv a kdykoliv zcela zdarma. Stačí, pokud v prohlížeči svého mobilu zákazník zadá adresu m.o2mobil.cz. V sekci Moje O2 pak má možnost například aktivovat Internet v mobilu, bezplatně objednat novou SIM kartu, zjistit výši kreditu, vyhledat nejbližší bankomat, nastavit uvítací melodie a informační SMS zprávy, aktivovat a deaktivovat Zmeškané hovory a O2 Spojovatelku nebo nastavit telefon pro MMS a Internet v mobilu. S blížícím se příchodem léta a období dovolených zákazníci jistě ocení také možnost rychlé aktivace a deaktivace roamingových tarifů.

http://www.cz.o2.com/osobni/3066-tiskov ... rnetu.html
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod havros 26. 4. 2010 11:06

Mně to nefunguje :roll:
Vůbec tam popisované možnosti nemám
| iPhone 12 Pro Max |
---
havros
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X-Brace 26. 4. 2010 13:25

Já to tam teda taky nemám. Tak nevím co si mám už jako myslet.
@peroutka
X-Brace
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 26. 4. 2010 13:50

Tak jsem zkusil navštívit http://m.o2mobil.cz z mého mobilu pod rámcovou smlouvou a v sekci Moje O2 mám jen možnosti nastavení wapového portálu, historii a pod.

Mimochodem v té tiskové zprávě mě zaujalo ještě toto:
O2 mobilní portál v novém

Na míru upravené uživatelské rozhraní O2 portálu ( http://m.o2mobil.cz) je nyní dostupné všem uživatelům mobilních telefonů s tarifem Internet v mobilu. Přístup na portál je poskytován zcela zdarma a zákazníkům nejsou účtovány žádné poplatky za přenesená data.
:D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Aleš P. 26. 4. 2010 14:38

myšpulín : Ano, to jsem také zaznamenal.. Dopoledne jsem o tom psal (článek zítra) a dvacetikorunky jen mizely. Ale tak to bude asi iPhonem, který si pořád posílá data sem a tam..

Obrázek
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tonda512 26. 4. 2010 15:09

Taky tam ty nabídky nemám.....a stejně, to hlavní proč to asi většina chce je kvůli spotřebě(první záložka u slovenského O2)..a to české O2 dle těch screenů nabízet zatím nebude.
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 26. 4. 2010 18:16

Nenechte se vysmát, toto je jen překopané Moje O2 z minulosti. Vždyť co nabídli nového k ovládání? Nic. Vše už nyní jde přes SMS. A to, na co všichni čekáme (opravdovou samoobsluhu) si ještě asi pěkně dlouho počkáme :-( Dal jsem dohromady můj pohled.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 26. 1. 2011 18:41

Zdravím

Jak si mnozí dneska možná všimli, že jsem dneska tady dost psal jak je to s paušálem a jak jsem dnes přešel na Zera od O2 a k tomu všemu jsem to chtěl vše platit skrz bank. převod a hlavně se na výpis a kolik zaplatím dívat jen a pouze v e-mailu tj. žádné papírové čoviny ve schránce, takže jdu sem se zjištěním, protože dneska na prodejně mi řekli že od února to rozjížděj tj. nějaký systém elektronické kontroly a i operátor to potvrdil (ten řekl že už na konci tohoto měsíce) a já se divím, že nic jsem tady ve fóru nečetl o téhle novince a nemyslím si, že bych něco přehhlédl.

Takže elektronická faktura na mailu začíná být i u O2. PS: pochopil jsem to že by to měl být nejaký větší systém než jen odesílání pdf souboru s výpisem.

---------------------------------------------------------------------

:arrow: elektronické vyúčtování najdete na http://www.mojeo2.cz
- zdarma spolu s podrobným výpisem
- první 2 měsíce je možný zdarma souběh s papírovou fakturou, poté papír za 20 Kč (jen možnost)
Naposledy upravil Snekac dne 13. 7. 2011 21:45, celkově upraveno 3
Důvod: Sloučeno
DNSTUFF
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 26. 1. 2011 19:35

Kdož ví, v současnosti je odstávka e-účtu, třeba se pohnou ledy.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 26. 1. 2011 19:57

takze je jasny ze do toho konecne bouchnou i pro mobily 1.2 to tu máme
DNSTUFF
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 26. 1. 2011 22:11

no zatim mam e ucet pro adslko , vzhledem k tomu ze slibovali za to listek do kina do konce prosince a listek nikde, tak nevim nevim jestli neco bude i pro mobily.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod legomaniak 27. 1. 2011 18:22

Co vim tak se bude brzo nasazovat nejaka Samoobsluha pro mobilny ucty! ;-)
legomaniak
O2 fanatik

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků