Nové Blackberry 9700

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Frki 2. 2. 2010 22:16

Od dneška jde koupit u T-Mobile 9700 ;-) (aspoň tedy přes net :-D )
...:::BlackBerry forever:::...
Frki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MS70 2. 2. 2010 23:48

Jak je na tom BB 9700 s WiFi? Někde jsem četl, že BB 9000 Bold s připojením k hotspotu měl problémy. Jedná se samozřejmě o práci v zahraničí.
MS70
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod majermi 3. 2. 2010 15:32

BB 9700 ma presne tie iste problemy, teda neda sa to nejako specifikovat, mne sa pripaja aj na Routre so sifrovanim WEP, WPA aj na nezabezpecene, ale na niektore sa nepripoji, teda pripoji, ale nedostane sa dalej na net, resp. na BIS.

To iste som mal u 8900vky. Je to nejaky problem s nekompatibilitou s niektorymi routrami, napr. mam TP-Linky dva ks na roznych miestach a funguju bez problemov, na D-Link u kamosa sa nepripoji.
majermi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MS70 3. 2. 2010 16:27

Díky moc za odpověď.

Ještě jak je to s netem pouze přes BIS (tedy APN Backberry). Taky kdesi psali, že to nebere všechny servery. Má s tím někdo zkušenost? Co konlrétně google maps, může někdo zkusit?
MS70
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chlebnik 4. 2. 2010 17:19

na google maps se vykasli, bb maps jsou lepsi, rychlejsi, kvalitnejsi, lepe ovladatelnejsi :) googlemaps maji vyhodu jenom tech satelitnich fotek a tim to hasne :)

PS: ozkouset ti to bohuzel nemuzu, jedu jen pres BES
chlebnik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MrViki 5. 2. 2010 07:21

S BB maps mám jeden zásadní problém. Neumí ukázat kontakt na mapě. Respektive ta funkce tam je, ale nikdy nic nenajde s tím, že město údajně neexistuje. Google maps v tomto jsou 100% a vždy přesně najdou adresu kontaktu.
MrViki
Junior

Odeslat příspěvekod MS70 5. 2. 2010 08:30

MrViKi: A spouštít google maps přes APN Blackberry v rámci BIS, nebo ti to jde jinak?
MS70
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MrViki 5. 2. 2010 09:14

Šlo to i před aktivací BIS i po ní. Takže APN internet (nebo wap) i APN blackberry.
MrViki
Junior

Odeslat příspěvekod MS70 15. 2. 2010 14:16

Mám doatz.

Pořídil jsem si BB 9700 u T-Mobile, aktivoval si BIS a jsem zatím maximálně spokojen. Ale zatím se mi nepovedlo rozchodit Google maps dohoromady s GPS. V menu google maps jsem nenašel volbu, jak zapnout GPS modul. Máte s tím nějaké zkušenosti? BB maps funguje i s navigací normálně.

Díky za brzké odpovědi.
MS70
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TheMelin 8. 3. 2010 21:23

Dobrý den,

mám Blackberry 9700 od T-Mobile. Je možnost se při přehrání FW zbavit nějak customizace od T-Mobile? Ať nahraji jakýkoliv firmware stažený z Crackberry, stále tam mám to od T-Mobile.
nyní: BlackBerry Bold 9700 dříve: HTC Topaz , HTC Raphael, Nokia e52
______________

Canon EOS 400D
TheMelin
Junior

Odeslat příspěvekod belkov 9. 3. 2010 06:33

Zbavit se customisace bohužel nejde .
belkov
Junior

Odeslat příspěvekod BB Storm 9. 3. 2010 08:59

Co myslis tou customizací - ( themes,wallapers........... ? )
BB Storm 9500 (OS: 5.0.0.452 Hybrid - Shrunk)
BB Storm
Junior

Odeslat příspěvekod TheMelin 9. 3. 2010 09:09

Ano Themes, a hlavne startovaci logo při náběhu systému. Jasně Themes se dá lehce změnit, ale jde i to logo?
nyní: BlackBerry Bold 9700 dříve: HTC Topaz , HTC Raphael, Nokia e52
______________

Canon EOS 400D
TheMelin
Junior

Odeslat příspěvekod BB Storm 9. 3. 2010 10:59

Všechno jde :-)

Pokud ti jde hlavne o logo da se zmenit preflesovanim VSM souboru ( obsahuje start. logo dle brandování pro operátora a existuje samozřejmě i pro nebrandovanou verzi pouze s logem BB )
Je k tomu zapotřebí tzv.servisní software (MML - jedná o stejný soft jako při odblokování telefonu pomocí MFI ) - otevres skryte menu (ctrl+shift+alt+f12) a nasledne naflesujes soubor VSM.

Nevim jak je to s podporou pro BB 9700 ( drive jsem takhle flashoval BB 8310,8300,8830 - a naprosto bez problemů ).

Veškere potřebne věci se dají stahnou z netu ( jak samotny program + potrebny VSM soubor ) budes muset pohledat pro tvuj typ telefonu.Do googlu zadej debranding for blackberry 9700.
BB Storm 9500 (OS: 5.0.0.452 Hybrid - Shrunk)
BB Storm
Junior

Odeslat příspěvekod TheMelin 9. 3. 2010 11:06

Perfektní díky moc, jdu hledat. BB logo bude ideální ;-)
nyní: BlackBerry Bold 9700 dříve: HTC Topaz , HTC Raphael, Nokia e52
______________

Canon EOS 400D
TheMelin
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků