Odblokovanie Nokií (blok. operátorom) - Čítajte prvú stranu!

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bb5unlock 3. 1. 2010 18:08

emilio999 píše:Stale po zapnuti a zadani PINu dostavam chybu: "Telefon obmedzeny".
Skusal som ho hlupo odblokovat dvomi kodmi z nejakeho generatora z internetu, kym som nasiel, ze na tento model toto nefunguje.Existuje nejaka pomoc?
Dakujem.


ak je to telefon vazne z Orange tak sa zablokovat neda!! takze bud je to telefon od ineho operatora (napr Tmobile) alebo si pokazil nieco ine

v kazdom pripade zadarmo na tento model nic neexistuje, takze skoc do nablizsieho servisu a nechaj si to tam odblokovat
bb5unlock
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ARS 4. 1. 2010 09:24

Zapni ho bez karty a zadaj *#06# na zobrazenie IMEI. Ak tam nemas spravne IMEI, ale nieco ako 123456, tak to bude dost draha oprava.
Opravár mobilných telefónov už od roku 2000.
ARS
Servisák
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hlado5 5. 1. 2010 11:53

čauky
dnes som si bol dat odblokovat nokiu 6300. Bola z t-mobile, skoncila mi na nej uz viazanost, chcem ju uzivat na O2, vypytali odo mna 3.95 EUR a pridem domov a nic pravda ! najprv zadam PIN, ten je v pohode, no potom pyta kod obmedzenia.. a ten som uz napisal asi 6-7x zle a nic.. co to ma byt? aky kod to je? odkial ho mam vziat.. z t-mobile ci z o2? to je sila :/ , este sa inak v t-mobile pytali na tel.cislo na ktore som mal ten telefon (ked som ho povodne bral na pausal), tak som ho nadiktoval, ale tiez som povedal, ze to cislo este uzivam.. v inom telefone, tak snad to pochopila, ale tak ktovie teraz..
este doplnim ak by mohlo pomoct.. IMEI 357670013569719.
dakujem pekne za akukolvek pomoc
Naposledy upravil hlado5 dne 5. 1. 2010 12:41, celkově upraveno 1
hlado5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jh.soft.serv 5. 1. 2010 14:34

obabrali Ta, vrat sa tam, kde si si dal vykodovat mobil a reklamuj (ak v t-mobile tak Ti to spravia urcite ak mas po dobe viazanosti, ak v neautorizovanom servise, tak spravia bez problemov tiez, ale by som ich riadne pokarhal za to co urobili). Kod (neviem sice aky, podla Tvojich slov tam vkladas stale pin, davas zbytocne, nemas odblokovany, resp. vykodovany telefon, to je Tvoj problem. A ak si das vykodovat telefon, tak si hned over ci je vykodovany uz v servise tym, ze das donho kartu na ktoru ma bezat...pre buducnost.
N95, 4GB, NB Asus n70sv, 17,3", Core2duo P8700, 2,53 GHz, 4 GB RAM, 2x320 GB HDD, nvidia GeForce GT 130M 1GB
Jh.soft.serv
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hlado5 5. 1. 2010 14:51

ano, mam po dobe viazanosti ako som uz spominal.. a mam velke nervy. No pyta KOD OBMEDZENIA.. ja som sa s tym tiez nikdy este nestretol, jedine ak PIN, alebo PUK.. no ziaden KOD OBMEDZENIA, tak ani neviem, co sa tym mysli. A daval som tam aj PIN, aj PUK z tej novej O2 karty, aj 12345, 1111, nic nepomohlo. A ze nemam odblokovany? tak uz vidim, ze asi nemam.. fuj aj s nimi. A neboj, ked tam uz pojdem, tak si na mieste overim, ci to pojde.. hlupaci neschopni :/
hlado5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jh.soft.serv 5. 1. 2010 15:02

vzdy ked pyta Nokia kod obmedzenia - znamena, ze telefon je kodovany, vzdy, kod obmedzenia ak ho operator poskytne, bude v tvare:
#pw+samotny kod+7# (vsetko bez medzier)
(7-znamena univerzalny kod, vysvetlenie:
1=MCC+MNC
2=GD1
3=GD2
4=IMSI
5=MCC+MNC+GD1
6=MCC+MNC+GD1+GD2
7=All Locks (Universal - multilock))
Pismeno "p" sa zobrazi po 3-nasobnom stlaceni " * "
Pismeno "w" sa zobrazi po 4-nasobnom stlaceni " * "
Znak "+" sa zobrazi po 2-nasobnom stlaceni " * "
3 - Po vlozeni kodu sa na MT zobrazi sprava o tom, ci bol telefon vykodovany alebo nie !
N95, 4GB, NB Asus n70sv, 17,3", Core2duo P8700, 2,53 GHz, 4 GB RAM, 2x320 GB HDD, nvidia GeForce GT 130M 1GB
Jh.soft.serv
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hlado5 5. 1. 2010 15:25

takze tak ci tak musim za nimi, ze?
hlado5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bb5unlock 5. 1. 2010 18:02

@hlado5
podla toho co si napisal si bol priamo v tmobile (kedze to bolo za 3,95euro)
takze by som sa tam pekne vratil a nechal si ho odkodovat znova, aj ked teraz s tym mozu mat poriadny problem, pretoze si skusal zadavat (rozne nahodne) kody a tak sa teraz v telefone urcite zablokovalo pocitadlo (a to ani v tmobile nedokazu len tak na predajni odblokovat) - su len 3pokusy na spravny kod

takze jedine co ti mozem poradit je to aby si si od nich vypytal ten kod (ten kod tam treba zadat cez box, alebo si nechat v servise vynulovat pocitadlo kodov-za poplatok), alebo im povedz nech ti vratia peniaze, kedze to nie je odblokovane (a daj si to odblokovat cez box servise za cca 10euro)

inak kod z tmobile sa zadava priamo ked si ho pyta (zadajte kod omebmedzenia, alebo cez #pw+kod+1#, cez akekolvek ine cislo v zadu ti to vyhodi chybu
bb5unlock
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jh.soft.serv 5. 1. 2010 18:21

dik za info, o moznom pouziti iba odblok. kodu c. 1 - na operatora, to som napr. nevedel
N95, 4GB, NB Asus n70sv, 17,3", Core2duo P8700, 2,53 GHz, 4 GB RAM, 2x320 GB HDD, nvidia GeForce GT 130M 1GB
Jh.soft.serv
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hlado5 6. 1. 2010 01:03

to bb5unlock
vdaka pekne za vysvetlivky.. no najradsej by som si vypytal tie peniaze, no neviem ci mi ich daju :/ A ak sa mozem opytat.. ako sa to dava odblokovat cez ten box servis ? resp. kde ?
vdaka este raz za ochotu.
hlado5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bb5unlock 6. 1. 2010 07:10

najdi si najblizsi mobilshop v tvojom meste a nechaj si ho tam odblokovat
bb5unlock
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hlado5 6. 1. 2010 16:59

zdar
Dnes som tam nabeholl, ze som tam bol vcera so ziadostou o odblokovanie,no nejde to.. zobrala to do ruk ina osoba, s uplne inym pristupom a ochotou a o 5 minut to bolo hotove.
Vysledok ? vcera to bolo zle odblokovane, resp. asi vobec neodblokovane..
Vcera som zrejme natrafil na nespravnu osobu.
bb 5unlock Kazdopadne dik za rady a ak sa mozem opytat, da sa software v n6300 nejako precistit alebo nieco podobne aj tuto cez Nokia suite? v T-mobile mi hovorili, ze by to mozno slo.. mrzne mi totiz telefon.
hlado5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bb5unlock 6. 1. 2010 17:07

da sa nahrat nebrandovany FW, vsetky informacie su uvedene v oranzovej bubline vo vrchnej casti tohto fora
bb5unlock
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hlado5 6. 1. 2010 18:07

dakujem pekne.. pozriem sa na to.
:) vdaka Ti
hlado5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xronos 8. 1. 2010 23:11

Potreboval by som unlock kod na Nokiu 6080

IMEI : 355505017432336
pod imeikom je cislo 0546946
type: rm-166
ic: 661u-rm166
operator t-mobile sk
Dalo by sa ?
xronos
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků