Předplacené karty: platnost kreditu a SIM

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod evlo 27. 1. 2009 18:52

Jeste by me zajimalo upozornovani u ruznych operatoru na propadly kredit, nerad bych aby mi treba u alarmu najednou nefungovalo gsm kvuli blbe simce a na moji normalne pouzivanou me vubec neprisla zprava!
evlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 27. 1. 2009 18:56

no, všichni se obhajují tím, že informují smskou, což do zařízení jako je alarm je o ničem, informace na jiné číslo, nebo mail, neexistuje :-/
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod evlo 27. 1. 2009 19:09

Takze zbyva uz jedine to odepis :)
evlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 12. 4. 2009 08:40

Chtěl bych se zeptat nevíte jak dlouho platí sim karta od 02 která ještě nebyla vybalená z krabičky?
Naposledy upravil vaclavbarak dne 12. 4. 2009 09:47, celkově upraveno 1
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 12. 4. 2009 09:15

Tam by to mělo být neomezené do prvního aktivace (bezplatný hovor/sms, placený hovor/sms, dobití kreditu...). Poté se nastavuje platnost.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zdenik.zdenik 13. 4. 2009 10:02

Neomezená platnost není.. Jelikož jsem nedávno vytáhnul karty z jedné vánoční akce Eurotelu, kdy dávali 100% k prvnímu dobití a nově rozbalená karta hlásila "chyba registrace" ale zase druhá karta z té samé edice se normálně zaregistrovala...
zdenik.zdenik
Junior

Odeslat příspěvekod radim 14. 4. 2009 08:51

snowboarder píše:no, všichni se obhajují tím, že informují smskou, což do zařízení jako je alarm je o ničem, informace na jiné číslo, nebo mail, neexistuje :-/


Záleží na alarmu, z našeho jablotronu lze volat i psát i přijímat hovory a SMS, je to v podstatě normální telefon, v případě narušení, vypnutí proudu atd. automaticky posílá SMS.
Pokud jde o tu platnost, nezbývá než si to napsat nebo dát do mobilu upozornění typu „25. 4. 2009 končí simka v alarmu“.

snowboarder píše:Tam by to mělo být neomezené do prvního aktivace (bezplatný hovor/sms, placený hovor/sms, dobití kreditu...). Poté se nastavuje platnost.


Jak píše zdenik.zdenik, kartu je nutné aktivovat do určitého data, aby jim lidi neblokovali čísla zbytečně. Neomezené to určitě není.
Naposledy upravil snowboarder dne 14. 4. 2009 09:07, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 14. 4. 2009 09:09

Tak samozřejmě, tady spíš šlo o úvahu, protože datum nikde veřejně limitováno není (T-Mobile ho píše přímo v podmínkách, že je nutné kartu aktivovat do několika měsíců - jestli si dobře pamatuju 12). Proto jsem psal "mělo by", protože v podmínkách to nikde neuvádí. Fakt je věc jiná.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sonix 14. 4. 2009 10:22

Před měsícem jsem rozbalil a aktivoval dvě simkarty O2 staré víc než rok a půl a normálně fungují (byli to první simkarty, co byly nabízeny zdarma přes web bez kreditu a bez bonusu). Sice jsem myslel, že je nikdy nepoužiji, když jsem si pak objednal zdarma simkarty O2 se 100% bonusem, ale budou dobré na internet v mobilu na 3 měsíce zdarma. :tleskani
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 2. 5. 2009 18:50

Pozor, O2 znevýhodňuje podmínky, vizte zde
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod here 7. 8. 2009 22:46

Prosím o radu. Povedlo se mi asi před měsícem, že se mi Vodafon karta zrušila. Nestihl jsem kartu dobít ve lhůtě 10+3 měsíce. Telefon byl dost často vypnut, takže mi nepřišla žádná SMS o konci platnosti. Myslíte, že mám ještě nějakou šanci, tento osud Vodafon karty zvrátit. Dle smluvních podminek asi ne, ale dost mi natom čísle záleží. Prosím o pomoc.
here
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snowboarder 7. 8. 2009 22:53

Pokud na to číslo zavoláte, ozve se "Volané číslo je mimo provoz" nebo "Je nám líto, ale volané číslo neexistuje"?
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod here 7. 8. 2009 22:57

Ozve se volané číslo neexistuje :-(
here
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snowboarder 7. 8. 2009 22:57

Aha, tak to je celkem nulová šance. Jak dlouho je to číslo zrušené? Kolik dní?
Ze zkušenosti u paušálu vím, že dokáží reaktivovat zrušené číslo, pokud je to v rámci několika dní a ještě nebylo číslo posláno do recyklace.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod here 7. 8. 2009 23:02

Tak to nevím přesně. V červnu mi na něj ještě někdo volal. Takže asi max měsíc je to zrušeno.
here
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků