N85 [diskuze] - nový firmware 30.101

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod krivacek 19. 5. 2009 17:06

zdvojování sem si já užil dříve u WM (tam se jednalo i o kalendář), tentokrát kupodivu bez problémů, na obou PC, na kterých probíhá synchro

popisovaný chování je dost podivný, začal bych výmazem kontaktů z telefonu, odinstalovat a nainstalovat PC Suite a nahrát korektní data z Outlooku

bude to chtít zkoušet a nějakej čas.... manželka se mi dřív smála, když slyšela slovo synchronizace :-)
Nokia N85 / T-mobile / České Budějovice
krivacek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kukinko 19. 5. 2009 17:11

nepridava ti to aj na kartu aj do mobilu ..? a ukazuje ti obidva zoznamy naraz ..?
kukinko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomales 19. 5. 2009 17:45

Tak jsem hodil nový FW a opakovalo se to co při předchozím upgrade. Telefon se spomalil, začalo se sekat video. Tak jsem to všechno pěkně naformátoval, dal reinstal FW, nainstaloval zase zpět a všechno šlape jak má.
tomales
Junior

Odeslat příspěvekod nefir 19. 5. 2009 17:49

IK: A formát telefonu nepomohl?
nefir
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lampaa 19. 5. 2009 18:42

IK: nepomohlo by reinstalování FW?
souhlasím s kukinem a nastavit se to dá v kontaktech přes nastavení ;-)
a jak píše křiváček zkusil bych to celé vymáznout a upravit
Lampaa
Junior

Odeslat příspěvekod Ivo Kocera 20. 5. 2009 09:52

kukinko píše:nepridava ti to aj na kartu aj do mobilu ..? a ukazuje ti obidva zoznamy naraz ..?

zase tak nezkušený opravdu nejsem ;-)

pomohl až formát trojhmatem zelené tlačítko, 3, * a zapínací tlačítko. Následné nahrání kontaktů z Outlooku bez problémů, zobrazuje je jednotlivě
Ivo Kocera
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod krivacek 21. 5. 2009 20:16

Nereklamoval jste někdo GPS?

Sem jí zase zkoušel zapnout a ani po deseti minutách nic... mám ale obavy, že jí pošlu na měsíc do servisu a napíšou závada nezjištěna
Nokia N85 / T-mobile / České Budějovice
krivacek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lampaa 22. 5. 2009 13:52

krivacek: jojo v seznamu co sem chtěl opravit sem měl i GPS a jak říkáš ani po deseti minutách mi neni schpna naběhnout takže si to radši najdu sám než abych na to čekal ... vyjádření servisu "GPS OK"
Lampaa
Junior

Odeslat příspěvekod neo69 23. 5. 2009 18:03

V novém firmwaru není náhodou opraveno dýchání středové klávesy, že by upozorňovalo na zmeškané události jako třeba u E66? Nezkoušel někdo?
neo69
Junior

Odeslat příspěvekod krivacek 24. 5. 2009 20:55

vyzkoušeno, interval blikání se nemění - tuhle funkci stejně nepoužívám a považuuj za zbytečnost
Nokia N85 / T-mobile / České Budějovice
krivacek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod playmaker 25. 5. 2009 10:59

Mě GPS naběhne celkem rychle bych řekl, ale zkoušel jsem třeba měrit vzdálenost a párkrát vypadl signál GPS a zase naběhl
Mobil: N85 v.30.101 + 6280(1GB MiniSD) v.05.92 ; Foťák: Panasonic TZ1(1GB SD)
playmaker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomales 25. 5. 2009 21:35

GPS mi naběhne pokaždé během pár vteřin. Dokonce se chytí byť slabě i uvnitř budovy.
tomales
Junior

Odeslat příspěvekod Lampaa 26. 5. 2009 10:49

playmaker,tomales: a zkoušeli ste to jen tak že se vám chytne vy jí vypnete a pak na stejném místě zapnete nebo třeba několik km od posledního použití??
Lampaa
Junior

Odeslat příspěvekod playmaker 26. 5. 2009 15:04

To jsem nezkoušel, vyzkouším. Tak jsem vyzkoušel uvnitř budovy a poprvé naběhla za pár sekund, prvně blikal žlutě první dílek a pak půlka dílků zeleně. Vypl a opět zapl, podruhé začala první žlutě blikat za 8s a za 14s svítila polovina zeleně.

Nevíte někdo jak s obrázkama atd. v Galerii, aby se nezobrazovalo vše dohromady, jestli nějak do složek či jak. Nebo pomůže jen nainstalovat jinej prográmek?
Mobil: N85 v.30.101 + 6280(1GB MiniSD) v.05.92 ; Foťák: Panasonic TZ1(1GB SD)
playmaker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lampaa 26. 5. 2009 16:40

hm tak to mě to takhle rychle nenajede ani na černý hoře kde kolem nic neni... jak to myslíš aby se ti nezobrazovali dohromady? myslíš třeba podle daata vyfocení nebo tak? když zmáčkneš ten stříbrnej puntík vedle červenýho tlačítka tak najedeš do galerky a pak při druhém stisknutí zpět se dostaneš do kategorií...
Lampaa
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků