Blackberry - co od toho čekat?

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod iZoner 16. 5. 2009 08:35

S BlackBerry Vám neporadím, a vidím, že už ani nemusím, že? :)
Přijde manželka domů a ptá se: "Pepane, co bys dělal, kdybys vyhrál ve Sportce?" On na to: "Dal bych Ti půlku, a řekl bych ať vypadneš." "Vyhrála jsem 48 korun. Tady máš půlku a vypadni."
iZoner
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osza32843 16. 5. 2009 12:50

no, wifina mi už išla istu dobu, ale po odpojení stále neviem dostať IP, kde je chyba??? teraz mi to nejde, mohly by ste mi niekto napísať nastavenia wi-fi? . . . ale ten CLEAR na mobile si neviem vypnúť . . .pls poradte
osza32843
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod osza32843 18. 5. 2009 14:11

máte niekto skusenosti s Garminom na BB8900?? chcel by som to nainštalovať, čítal som že niesu Sk mapy, ale je to dávnejší príspevok, lebo som na nete nasiel a SM mapy, EU, CZ do mobilu?? máto na to niekto istalučku plnej verzie? Ďakujem
osza32843
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arrow79 18. 5. 2009 15:13

Osza to co som pisal o Garmine stale plati. Nepodporovane slovensko, mapy su len online, cize sa nedaju stiahnut a napr. ulozit na kartu... dostupny je 7. dnovy trial na vyskusanie. Len musis mat EU verziu, nie US..
iPhone 4 32GB White (iOS: 5) - Orange
Arrow79
Junior

Odeslat příspěvekod osza32843 20. 5. 2009 16:17

stiahol som si trial toho Garminu, ide to v poho, sice mám USA verziu a nie EU . . . mal som link na EU, neviem preco to neni ono :!: :-| . . . môjmu kamosovi na Nokii 5800 ide Garmin v pohode, má ulozene mapy na karte (síce 1,6 Gb- EU), ale offline mu to ide vsetko v poho . .ako to, že na symbianoch to fičí a na BB nie?? na nove garmin mobile xt v.5 je písané v návode, že je kompatibilné so symbianom, palm a mobile windows a dalej je písaé že s akymkolvek GPS prijimačom . . . .maju vtom sami chaos . . ake navigacie odporučujes Arrow?? mam Nav4all, a google maps, Treckbuddy (no tam s timi mapami sa este musim pohrať) . .
osza32843
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arrow79 20. 5. 2009 19:31

No, ja mam nainstalovane len BB Maps, Google Maps a skusal som este Wayfinder Navigator (celkom ok). BB Maps a Google maps nevedia navigovat, WF Navigator zevraj ano, odskusane to ale nemam, nebol cas.. Sa mi zda, ze je tam 30 dnovy trial.. takze este vyskusam :) Offline navigacia "turn-by-turn" zatial neexistuje.
iPhone 4 32GB White (iOS: 5) - Orange
Arrow79
Junior

Odeslat příspěvekod osza32843 20. 5. 2009 19:47

to je dost zlé, že na BB nemaju offline navigaciu a na symbianoch a podobne maju... mne osobne ani BB maps nejdu na BB8900..... takze to sláva neni . . ked som kupoval tento phone, som mislel, ze so zabudovanym GPSkom niečo zvládnem, ale teraz sa mi to nezda . . . na Slovensku je to este ok, ale za hranicami BIS je poplatneny :-|
osza32843
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jozotom1 15. 12. 2009 20:22

Program "Jar to Alx Pro " na čop služi ,použiva ho niekto?

http://brandon.berryreview.com/j2apro.html
jozotom1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ga100n 8. 2. 2010 09:34

Co kdyby jsi šel spamovat BOBO někam jinam ? Musíš se nas**t do každého threadu ?!?
BB 8100 - BB 9000 - BB 9550 - BB 9700 + PlayBook
ga100n
Junior

Odeslat příspěvekod imaster 9. 2. 2010 09:34

ga100n píše:Co kdyby jsi šel spamovat BOBO někam jinam ? Musíš se nas**t do každého threadu ?!?


Hele , za spam spíš považuji Tvůj *****, BOBO odkazuje alespoň na něco o blackberry, v češtině je takových stránek pomálu, tak že dík za ně.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bobo.cz 12. 2. 2010 23:07

Díky "imaster" ;-)

"ga100n": snažím se dát do kupy stránku, kde jsou užitečné informace pro majitele BlackBerry a do více threadů dávám odkaz proto, aby se o té stránce lidé dozvěděli. Může jim ušetřit spoustu času stráveného hledáním na webu nebo čekáním na odpověď na fóru stejně jako nervy.
Pokud se Ti to nelíbí je to Tvůj problém, osobně si myslím, že je rozhodně víc lidí, kterým se ten blog líbí než těch, kterým vadí odkaz na fóru. ;-)
Btw. určitě pomohl více lidem než Tvůj příspěvek.
BlackBerry Bold 9000
<odkaz odstraněn>
bobo.cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frki 7. 3. 2010 17:46

Ahoj, od dneška mám BB a chci se zeptat, jak že se děla to se znaky ve zprávách, abych jich mohl psát víc? Děkuju ;-)
...:::BlackBerry forever:::...
Frki
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Frki 7. 3. 2010 19:12

imaster píše:http://www.fony.sk/forum/viewtopic.php?t=9663&postdays=0&postorder=asc&start=60

Děkuju moc! :-)
...:::BlackBerry forever:::...
Frki
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků