Samsung I8510 Innov8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Herbik 18. 11. 2008 19:02

Taky jsem tam tu Garmin 5.0.10 po formátu nedal,a je to znát. Snad se to nějak doladí.Nebo alespoň rozběhat nějakou mapu v R66. Já jí každopádně nějak nepotřebuju.Dlouhy cesty nejezdím. A když potřebuju dobrou mapu,tak mrknu na Google map. Ta mě dostačuje,i když se to platí.
iP5/64Gb,SGS4...
Herbik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vevinek 18. 11. 2008 20:06

Herbiku prosimte mohl by jsi odhadnout o kolik je ta vydrz vetsi bez toho garmina.
vevinek
Junior

Odeslat příspěvekod Herbik 18. 11. 2008 20:38

No telefon jsem v pět ráno odpojil ze sítě, a ještě teď neklesl ani o čárku. Normální použití. V pátek při stejné zátěži touhle dobou zustali dva dílky. Rozdíl tam určitě je.
iP5/64Gb,SGS4...
Herbik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vevinek 18. 11. 2008 21:10

Tak to je dost velkej rozdil.Asi zkusim toho garmina odistalovat a vyzkouset si to sam.Pac s takovou ta vydrz staci sotva na den.
vevinek
Junior

Odeslat příspěvekod Kamilos 18. 11. 2008 22:43

No moje rec garmin je fuc a uvidim prave sem plne nabil a uvidim. Pokud to bude tim leti tam zpet 5.0.0
Kamilos
Junior

Odeslat příspěvekod vevinek 19. 11. 2008 07:30

No ja to prubnu az behem dneska bo vikendu.kazdopadne ta 5tka ti asi nepojede pac me nejela, mylism ze tu psal jeste nekdo ze mu to taky nefacha.Kazdopadne jestli znas nejakou flignicku jak tu 5ku rozfachat tak sup sem sni.
vevinek
Junior

Odeslat příspěvekod Kamilos 20. 11. 2008 08:45

To je na me ? Pokud ano tak 5.0.0 jede na G810 a tyky by mela jet na8510 je to pro f22 a fp1 tak stejne to plati pro 5.0.10 obe dve sem me ĺ v telefonu.
Kamilos
Junior

Odeslat příspěvekod vevinek 20. 11. 2008 17:04

No nevim me prosate na 8510 nejele.Navic kdys se podivas do specifikacich te 5.0.10 tak je tam dopsana podporo pro 8510.Kazdopadne kdyby ti ta 5ka jela na innovu tak by to bylo super.
vevinek
Junior

Odeslat příspěvekod Herbik 22. 11. 2008 18:21

Funkční Theme
Kód: Vybrat vše
http://www.pizero.net/page/6
iP5/64Gb,SGS4...
Herbik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adap 25. 11. 2008 16:50

Fungují vám na Innov8 nějaké symbian hry a aplikace? A jdou nainstalovat java hry přes USB nebo pořád ne? Oficiálně by se měl prodávat podle samsungu.cz na přelomu roku ( 8gb varianta za 15 499 Kč s mapami Route 66).
Díky
adap
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vevinek 26. 11. 2008 18:36

Nazdarek lidicky,tak jsem prave otestoval vydrze baterie s garminem 5.00.10 a bez nej.Dopadlo to tak, ze rozdil je dost drasticky.S garminem jsem vytahl mobil z nabijecky v 5 rano a v 10 vecer byli uz jen dve carky a to jsem mobil moc netrapil:3 min hovoru, 1 sms, 3xprozvoneni,1x fotografie, 3 min zaply GPS a tak cca 15-20 min projizdeni menu.Bez garmina jsem mel po uplne stejne zatezi(podstate i casove dodrzovana-v praci byla nuda),o pul desate vecer, jeste porad plnou baterku(teda aspon to tvrdil indikator), proste ani jedna carka fuc.Tohle je teda kurna rozdil,uz tam toho garmina nevratim dokud se to nejka nepoladi bo tak.Pouzivate nekdo nejakou jinou navigaci?

Jinak pro adap:v podstate funguje skoro vse ale zatim bohuzel neni h*** pro tento foun, tudiz nenaistalujes cokoliv co musis certifikovat.
vevinek
Junior

Odeslat příspěvekod Ra 27. 11. 2008 12:04

Pre: vevinek
Čo myslíš tým, že ho máš s garminem alebo bez. To bez, že ho máš odinštalovaný. Nepochopil som to, či navigácia znižuje výdrž batérie aj keď nie je zapnutá. A ako je to s kvalitou príjmu signálu satelitou? Mal som N95 a nemohol som sa dočkať kým mi našiel satelity.
A staci ti velkost a kvalita displeja pre navigáciu a multimédiá?
Dík
Ra
Junior

Odeslat příspěvekod vevinek 27. 11. 2008 14:34

Pro:Ra
Bez mylsim jako odistalovany.A zere baterku ikdyz neni spusteny, asi nejaka jeho cast bezi v pozadi.Cekani na satelity je zde urcite o dost lepsi(take jsem mel N95), hlavne asi diky A-GPS.Velikost displeje je dostacujici jak na navigaci tak i na multimedia.
vevinek
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 27. 11. 2008 15:35

Můžeš zkusit napsat nějaké hlavní klady a zápory tohoto modelu? Našel jsem pouze jednu poměrně krátkou recenzi na slovenské mobilmanii a chtěl bych mít co nejvíc informací o tomto telefonu, protože by to měl být můj další stroj :) Můžeš klidně porovnávat s Nokií, např. s tou N95, kterou jsi měl předtím. Díky moc
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod vevinek 27. 11. 2008 19:15

Hmm tak to je tezky, ale z myho pohledu to vidim asi takto:
Klady:
1)konstrukce,zpracovani,matreialy (n95 bo n96 maj horsi konstrukci i horsi zpracovani, je na nich pouzit i mene kvalitni material)
2)velikost displeje (oproti n95 je to sice jen 0,4palce tusim, ale udela to dost)
3)kapacita baterie (n95 ci n96 maj nizsi kapacitu, jde ale bohuzel i o doladeni jak firmawaru, tak i aplikacich)
4)8mpx fotak (oproti n95 je to uz solidni rozdil, fotky jak vino i ve srovnani snekterima jinyma 8mpx telefonama, jen se mi zda ze pri automatice to neni tak vychytany jako u nokie, ale je to jen moje domenka.Stava se mi casteji nez na n95tcen ze se mi to rozmazne)
5)libi se mi ze muzu nahravat z radia do telefonu,format mp3 (akorat radio by mohlo byt hlasitejsi, ale zase jen asi moje haluz)
6)vnitrni pamet + pam karty (jen na to nejsou jeste pripraveny vsechny progarmy, vidi jen vnitrni pamet)
7)vcelku jsem spokojenej s reprackama, necekal jsem ze bodou tak kvalitni(v recenzich ci forech se tvrdilo ze jsou hrozny, me se zda, ze jsou o chlup lepsi nez na n95)
8 )lze nabit i z pocitace pres kabel
9)divx podpora (ovsem jen velmi slaba, dalo by se rict, moc toho nejde jinak receno)
10)dve progamovatelna tlacitka (hned si na ne clovek zvikne)

zapory:
1)neni to nokia (mensi podpora od samsungu = min novejch FW, mensi okruh uzivatelu=min navodu atd..)
2)FP2 zatim zcela na prd a jen to komplikuje situaci(neni hack proto nelze instalovat nektere programy)
3)nejak me to zere vic dat nez jsem byl zviklej(asi diky A-GPS)nebyl prednastavenej profil (mam T-mob)tmobile internetu tudiz jsem ze zacatku chodil pres wap a to me stalo sakra prachy (da se ocekavat, az se u nas zacne oficialne prodavat, ze to bude jak u n95- je tam vse prednataveno pro vsechny operatory)
4)chyby shift(klavesa se simbolem tuzticky, treba v exploreru dost nepostradatelny)
5)nema miniUSb (Uz to neni takova pohoda.Zajdu ke kamosovi, vemu jeho kablik od fotaku a nakopiruju mu trebas fotky do pc)
6)nic moc softwar k telefonu na PC(teba ten prevadec na video je teda dost silenej neda se prakticky nic nastavit)
7)nevim jak aktivovat predni kameru(sice kcemu ze, kdyz nemam O2 ale na n95 to slo tady jsem to teda jeste nenasel)
8 )nema hlasove ovladani(vubec nechapu proc vcelku mi to chyby, byl jsem zvyklej tim ovladat nektery funkce, navic mam pocit ze FP2 podporuje treba na nokijich i predcitani SMS, jenze nokie maj nejakej hlasovej syntetizator ci co)
9)mohli tam dat jak diodovi blesk tak i xenon(diodovi se hodi na videa,xenon je noblesa na fotky mival jsem K800 a da se na to zviknout)
10)chtelo by to doladit FW (treba to, ze po spusteni to bere vcelku dost ram na n 95 8Gb je volne pameti po startu neco kolem 90Mb tady jen 75Mb, je to treba ale taky tim FP2.Ovsem 75 Mb je taky pekna hodnota)


No to je asi tak vse, je tam spousta malickosti ale uz tu nechci lidi nudit.Jen prosim neberte to jako nejakou recenzi bo tak, je to jen muj osobni uhel pohledu na toto zarizeni.
vevinek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků