Poradna: Jaký tarif si mám vybrat?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jenda01 30. 10. 2008 21:45

Snekac: snowboarder: fajn tak už mám konečně jasno:) Beru tu Vodafone nabitou kartu. Díky za odpovědi
jenda01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snowboarder 30. 10. 2008 21:47

jenda01: ;-) navíc, když tě doporučí někdo, kdo už VF má, dostanete oba 150Kč jako bonus (až ty nabiješ víc jak 500)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Rybak 31. 10. 2008 09:24

Zdarec, uzivam tarif Vodafone Nabito 119. Mam zapnute "Dárek – Navýšení hodnoty Balíčku Extra nabito", "Po svém" a "Balíček extra nabito 24". Mesicne provolam prumerne hodinu a pul a napisu kolem 80 sms. Datove sluzby pouzivam minimalne. Uvazuji o Nabito 350. Jo, jsem student. Co myslite, vyplati se pro me (java kalkulacka na strankach vodafone ukazuje, ze nejvyhodnejsi pro vyse uvedene pocty minut a sms je prave Nabito 350 s tim ze zaplatim kolem petikila)? Pripadne, je jeste nejaky balicek nebo nejaky vylepseni, ktery by stalo za to zapnou/aktivovat/pouzivat:). Dik moc za nazory...
Rybak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 31. 10. 2008 09:55

Urcite, jak mas mesicni ucty za volani a SMS nad 300, tak se to vyplati. Snizi se ti cena volani o 1Kc/min, to je u tveho prumeru 90Kc/mesic.

Jako student muzes vyuzit "Student SMS Gratis"

Edit: Uz nic, presunuto
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kackackac 6. 11. 2008 10:33

Dobrý den,

mám T80 HIT u T-MOBILE, končí mi smlouva, takže by mi nevadila ani změna operátora.
Když zjistili, že bych chtěla ke konkurenci, nabídli zpátky tarif T30 HIT a něco navíc, tj. celkem 180 volných minut a 150 SMS. Asi určitě by to vycházelo výhodněji než doposud, ale musela bych se asi rozloučit se sbíráním bonusových bodů ( jsou myslím až od tarifu T80 ??? ), což by mi asi tolik nevadilo....A volání by bylo dražší, ale mám pocit, že bych na tom byla pořád lépe než doteď...U Vodafonu jsem měla rozjednaný tarif NABITO 700. Můžete mi poradit, co je výhodnější nebo nějaký jiný tarif ? Je toho nějak moc a mám v tom zmatek, díky.
Pošlu cca 100 SMS měsíčně
MMS minimálně
200 minut provolám cca ( někdy víc někdy méně, spíš více kratších hovorů než nějaké "vykecávání", v posledním vyúčtování jsem to ale spočítala na 280 minut )
Nejsem student ani podnikatel
Ještě jednou děkuji.
Katka
Kackackac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snowboarder 6. 11. 2008 10:39

180 minut za 226,10Kč ti dnes nikdo nedá, takže je to pěkná nabídka od T-Mobile. Pokud provoláš kolem 200 minut, není o čem diskutovat. Ale pokud bys provolávala víc, je to na pováženou, protože u minutových tarifů je třeba dát zejména pozor na volání do cizí sítě. Pokud je tam ale hodně hovorů do sítě T-Mobile, asi bych zapřemýšlel i nad nějakým zvýhodněním v rámci vlastní sítě (Girls Talk) atd, a spočítal si to.

Bonusové body se sbírají u všech standardních tarifů již celkem dávno.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kackackac 6. 11. 2008 11:59

Díky, ještě si to u nich ověřím a asi do toho půjdu....
Fajn den.
Kackackac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goob 20. 11. 2008 10:58

No, za tyhle peníze fakt nikde nic lepšího neseženeš. A pokud budeš mít HIT, tak i to volání do cicích sítí není žádná tragédie. I když provoláš volné minuty, pořád máš oproti Nabito 700 475 Kč rozdíl. Takže i kdybys ten rozdíl provolala jen do cicích sítí, tak je to nějakých 83 minut. Jenže za to samé bys nezaplatila u VF 700 Kč, ale mnohem více, protože tento tarif má za tyto peníze 175 volných minut.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod arker 2. 12. 2008 13:58

Zdravim vespolek,

rad bych poprosil mistni zkusenejsi poradce o doporuceni jakeho operatora a jaky plan vybrat na posilani smsek. Predem dekuju

Situace:
Jde mi o posilani smsek, volat z cisla budu minimalne. Smsky posilam do vsech siti. Nejsem student. Idealne nejaka moznost, ktera me nezavazuje na dlouhou dobu.

Pocet poslanych smsek jsou stovky az treba 2 tisice.

Diky za rady!
arker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snowboarder 2. 12. 2008 14:05

Tady je asi každá rada drahá. Nejlevnější možnost, která přichází v úvahu, je smska za 1Kč vč. DPH. Bez úvazku ti jí nabídne jen O2 v tarifu O2 NEON SMS, který stojí 300Kč měsíčně, volných sms je tam 250. Pokud by ses uvázal na 2 roky, můžeš ho teď dostat jen za 150Kč, tedy 150Kč, v tom 250 volných sms, navíc o víkendu bys měl smsky a mmsky v O2 zdarma neomezeně.

Obrázek
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod arker 2. 12. 2008 14:19

Vrele diky za rychlou odpoved!

Mel bych jeste doplnujici dotaz: Prevadi se u o2neon nevycerpane kredity do dalsiho obdobi? Nebo neexistuje nejaka obdobna moznost na nejaky predplaceny sluzbe?
arker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snowboarder 2. 12. 2008 14:33

co se týče sms do všech sítí, tak levnější na předplacence neseženeš :( tam se zvýhodňují sem tam vlastní sítě. K převodu: u Neonu se nepřevádí nic. Ale v tom množství asi moc neproděláš.

Mimochodem jsem se nechal zmást tím, že nejsi student, ale pokud je ti do 26 let, je ještě jedna možnost, která může být mnohem výhodnější: můžeš získat BAV SE Mých5, tam je úvazek na rok, smsky na 5 čísel zdarma a každá další za 1Kč vč. DPH jako u toho NEONu. Ale stojí 99Kč a nejsou tam žádné volné kredity.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tom_82 2. 12. 2008 15:05

Ahoj, možná pomůže malá tabulka, kterou jsem si dělal, když jsem se rozhodoval já. O2 tam bohužel není..
Obrázek
Tom_82
Junior

Odeslat příspěvekod Revealman 7. 12. 2008 10:34

Zdravim, prave mi skoncil BAV SE. Pro tohle TMO cislo uz nemam takove vyuziti, mam druhe cislo z firmy (nejaky special tarif, neresim, neplatim).

I presto bych si ho rad nechal, vyuziji ho pro lidi, kteri nemaji moje 2. cislo, bylo by to cca 10 - 30 sms do TMO mesicne, mozna dalsich 10 do ostatnich siti. Jak ho nepouzivam a neprodlouzil jsem BAV SE, prevedli mi ho na T30, ten nechci. Napadlo me zrusit T30, prejit na twist a z twistu hned na T1. To by bylo cca 60,- mesicne + ty smsky, plus bych si u toho nechal surf+. Na twist prejit nechci, nechce se mi dobijet :), tech par korun za tarif me nezabije. Celkem rad bych zustal u TMO, i kvuli tomu surf+, ale neni to podminka, aktualni nabidku tehle low end tarifu u ostatnich operatoru neznam. Mmchdm jsem a par let jeste budu student, nevim, jestli to hraje roli.

Pujde to takhle s tou T1ckou? Popr. mate jine napady ohledne jinych operatoru? Diky za rady.
Revealman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 7. 12. 2008 10:39

Tak na zachování čísla je velmi vhodný tarif Odepiš od Vodafonu. Paušál je jen 12 kč měsíčně. Navíc teď u něj můžeš mít půl roku Internet v mobilu zdarma.
:arrow: Vodafone Odepiš
:arrow: Vodafone Internet v mobilu
...
Michal P
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků