MDA Compact

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bubu(smazano) 30. 3. 2005 17:51

Jste spokojeni s MDA Compact? Co vam na nem vadi? Co se vam na nem libi nejvice? Vybrali byste si ho znova?

Co byste si vzali radeji (MDA Compact, Treo 650, SE P910i, Nokia 9x00) a proc?
.:'< ^__^ >':.
Bubu(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kojot 2. 4. 2005 12:39

Nebudu tu zacintat zadne FW apod. Jen ti napisu, proc jsem si koupil Tréo650.

HF klavka (zjistil jsem,tezce navykova vec),EDGE, supr display (rozdil mezi 240x320 a 320x320 je prekvapive vetsi, nez jsem cekal), 1800mAh baterie se hodi kazdej den :) , hodne se to priblizuje svym pouzivanim klasickym MT, coz je u mne nakonec nejcastejsi funkce.
Kojot
Junior

Odeslat příspěvekod Sibstr 6. 4. 2005 20:35

Mám MDAc už přes měsíc a jsem s ním naprosto spokojen! Má vše co potřebuji. Lepší by mohl být ovládací software Bluetooth, kterej je dost očesanej. Naopak USB konektor si nemůžu vynachválit, stejně jako úctihodnou výdrž dva dny při docela hodně intenzivnim používání.

Co byste si vzali radeji (MDA Compact, Treo 650, SE P910i, Nokia 9x00) a proc?
Kdyby byl Treo 650 o 8000kč levnější tak du do něj, jinak bych zůstal u MDAc.

Mnohem více jsem toho o MDA Compact napsal ve starém fóru na MM, takže hledejte tam.
Sibstr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kojot 7. 4. 2005 09:38

A nenapadlo te, ze kdyby byl o 8000 levnejsi, tak nenabidne to co nabizi a proc stoji to co stoji? K cemu by byl pristroj na trhu, ktery by mel stejne vlastnosti jao MDAc? Tréo 650 ma vice technologii, proto stoji vice a kupujici to akceptuje, jinak by to ostatne nebyl kupujici ze? :)

Pokud to ale ma jen trochu fungovat jako modem k NB nebo k desktopu, tak je GPRS v dnesni dobe........
Kojot
Junior

Odeslat příspěvekod mvp 7. 4. 2005 21:31

Kojot ... to jsou blbosti co pises vid ?? ....... at se snazim jak se snazim tak nevidim v cem je technologicky 650 vyse nez compact ?? edge ? snad ... a tim jsem skoncil a pak uz jako dnes kazdy pristroj s PalmOS je upadajici zalezitost ktere WM a Symbian utekl neskutecnym stylem . 650 jsem mel asi pred pul rokem a ted asi mesic zkousim compacta ... a opravdu neni o cem .... moznostmi je compact o tridu vyse nezli Treo . jedine v cem Treo prevysuje compact je cena ..... a to je opravdu vylepseni ktere si klidne odpustim :-D
mvp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mvp 7. 4. 2005 21:37

Jeste jsem zapomel ..... 650 compacta jeste prevysuje v rozmerech a vaze , ale i to si fakt asi uzivatel odpusti :-D
mvp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kojot 10. 4. 2005 09:49

To je pak tezka diskuse, kdyz je nekdo linej si precist aspon tech. specifikace. Takze pomalu a srozumitelne pro mene chapajici:
1- baterie 1800 mAh - nejvetsi dosud dostupna kapacita v pda od zakladu, priznavam, zde je "jen" LiIon, mohla by byt LiPol, ale uprime receno, LiIon ma vetsi zivotnost coz je lepsi = vetsi cena
2- HW klavesnice - ty nerostou na stromech, musi se vyrobit a zakomponovat = vetsi cena
3- EDGE - nekolikanasobne rychlejsi net, pomerne nova technologie = vetsi cena
4- rozliseni - PPC 240x320, Palm 320x320, rozdil je jak jsem psal vyse pomerne slusny rozdil v praxi, PPC je s timhle rozlisenim par let OUT = vetsi cena
5- quadband - MDAc je triband, coz taky neni urcite zadarmo = vetsi cena

nevim jestli jeste neco jineho, ale stejne me to uz nebavi
Kojot
Junior

Odeslat příspěvekod Placka 10. 4. 2005 11:31

Čus lidi, od tý doby co jsem četl megarecenzi na MDA Compact, nemůžu se dočkat, až si ho koupím. Tenhle tejden už se asi dočkam. Chtěl bych se zeptat, jestli jdou s MDA Compact posílat obrázky a tak přes bluetooth.
Taky by mě zajímalo, jestli jde mp3 použít jako vyzváněcí tón.
Do teď nemam zkušenost s operačním systémem v "mobilu", ale doufám, že půjde jenom o zvyk. Díky za odpověď
Pablo
Placka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kojot 10. 4. 2005 16:20

BT prenese jakekoli data, je mu jedno c skrz nej leti, zadna omezeni ala MT apod. nesmysly.
Ikdyby MP neslö jako vyzvaneni, muzes si byt 100% jist/ta, ze to pujde minimalne pomoci nejake aplikace. Me se ale neptej, uz roky pouzivam jen vybrace, neobtezuje to okoli.
Kojot
Junior

Odeslat příspěvekod Cake 10. 4. 2005 18:37

Placka píše:Taky by mě zajímalo, jestli jde mp3 použít jako vyzváněcí tón.
Cake
Junior

Odeslat příspěvekod Placka 10. 4. 2005 18:51

Tak to jste mě potěšili, těď už mě od mda asi nikdo neodradí. Díky moc za vaše odpovědi
Pablo
Placka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Status1 11. 4. 2005 13:36

Takže, keď otvorí TMO svoje brány, od mája ho máme aj na SVK :tleskani
Kto sa bojí pozrieť do slnka,
orla nikdy neuvidí...
Status1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hereaus(smazano) 11. 4. 2005 17:41

Jak jinak mám taky Compact od T-Mobilu jsem spokojen ale mám dotaz, když opakovaně jdu = start-pragramy-t-mobile, např. do eBanky tak se mi ikona T-Mobile při poklepu stylusem ztratí a musím restartovat zařízení. Po restartu se ikona opět objeví a vše funguje ale pouze jednou někdy i vícekrát. Byl jsem v obchodě na reklamaci samo že se to neukázalo, odešel jsem a samo ihned problém. A dále při ActiveSync spojení USB, synchronizace s PC je OK ale nelze pracovat s Compactem jako s externím HDD. Dříve jsem používal PDA FS 610BT Wlan nebo MT Mpx200 a tam je to bez problémů. Máte někdo podobnou zkušenost :((
Hereaus(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Peterbilt 11. 4. 2005 22:01

Ahoj. Chci se zeptat: co všechno k novému MDA dostanu? Myslim takové věci jako ochranou fólii, pouzdro, kabel, sluchátka, sw... mám o něj zájem ale nerad bych dokupoval hafo věcí... díky všem za odpověď.
Peterbilt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod laja(smazano) 13. 4. 2005 18:51

Já k MDAc dostal USBkabel, stereo handsfree, 2 pera na tukání, folii na displej, CD s ActiveSync, outlukem a aplikacema pro foun, jako je třeba hlasové vytáčení a prohlížeč *.pdf, jo a nabíječku :-).
Zapomente na pamětovku. Stejně je 64Mb málo.
Potýdnu používání su s ním spokojený. Všechny počáteční nedostatky vyřešily freeware aplikace a pluginy.

Jo, a ještě pouzdro na opasek.
laja(smazano)
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků