Samsung I8510 Innov8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tomopk 12. 10. 2008 12:49

Nick Naylor píše:Obrázek

Jé, Rišo. :-)
Nick Naylor - Má obyčajný ARM11 369 MHz ako napríklad N78.
HD2
tomopk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Naylor 12. 10. 2008 12:56

Vdaka... Podporuje Samsung nieco ako u nokii NSU ? (update firmwaru cez pc oficialnou cestou)

Ako je to s pevnostou vysuvania? má to volu, alebo drží pevne?

(obrazok vyssie som okopiroval z inej stranky, dufam ze to nevadi...)

Je pravda ze počuť šum pri prehravaní hudby, a že telefon nezvladne narocnejsie aplikacie?
Nick Naylor
Junior

Odeslat příspěvekod tomopk 12. 10. 2008 13:03

Síce ho nemám ale určite je k nemu nejaký iný program od Samsungu, mANGEL ho tuŠím spomínal ale nespomeniem si na názov.
Obrázok určite nevadí. ;-)
HD2
tomopk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod belkov 12. 10. 2008 13:30

Update FW bude možný pomocí OTA,je v něm připravená instalace.A žadné šumy při přehrávání hudby slyšet nejsou.A zpracování je opravdu excelentní.
belkov
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Naylor 12. 10. 2008 15:15

Ako je to s klávesnicou? Nie je príliš tuhá? Dalo by sa vydrzat niekolko hodin denne instant messaging?
Nick Naylor
Junior

Odeslat příspěvekod Kamilos 13. 10. 2008 11:53

Nick Naylor: je to Samsung a nikoliv vychechlana Nokia. Samsung umi delat vysouvaky. Tak urco bude pevna kdyz G810 drzi jako cert tak new model urco taky. A proc by jako nemel zvladat narocnejsi aplikace ???? Urco ma procak s 3d cipem.
Tak by me zajimalo jestli ma i8510 podporu SIP a cele slavne Voip telefonie ?
Kamilos
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Naylor 13. 10. 2008 13:15

Kamilos: to o náročnejsich aplikaciach som čítal v nejakom komentáre užívatela tohto mobilu na mobilmanii.

citácia:

Re: Hmmm, asi nee...
ferko [89.173.54.xxx] | 11. 10. 2008 09:38
ze mu nokia nemoze konkurovat? oproti nokii ponuka naviac akurat lepsi fotoaparat, podpora divx a full speed usb 2. lenze, vysuvny mechanizmus tohto samsungu sa mi rozhegal po par dnoch (zatial asi najhorsi slider mechanizmus co som drzal od samsungu). samsung neponuka taku sw zakladnu ako nokia (niektore uzitocne aplikacie na samsungu so symbianom jednoducho nenainstalujete, pretoze su certifikovane len na nokie). je dost tazky a klavesy je treba stlacat silnejsie ako je to zvykom u nokie. citatelnost displeja na slnku opet sto rokov za nokiou (aj ked zatial najlepsia aku som u samsungu videl, moze za to leskla vrstva nad displejom). dalsi hendikep je chybajuce fpu a 3d cip, takze na 3d hry a ine narocnejsie aplikacie zabudnite. takisto velky sum pri pocuvani mp3... celkovo je taky neohrabany a tazkopadny, takze moju simku som pekne vratil do nokie :)
Odpovědět
Nick Naylor
Junior

Odeslat příspěvekod Kamilos 14. 10. 2008 09:29

Tak to bych se hadal. Samsung 8510 urcite ma 3D cip tak jako G810 ho ma zcela jiste taky.
Kamilos
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Naylor 18. 10. 2008 10:27

Neviete, kedy bude začiatok oficiálneho predaja?
Nick Naylor
Junior

Odeslat příspěvekod Herbik 18. 10. 2008 12:10

Je nějaký rozdíl v 8 a 16Gb verzi,nepočítaje paměť? Nebo se jedná o zcela stejné telefony,co se útrob týče? A pro majitele,jak zní hudba z repráčku?
iP5/64Gb,SGS4...
Herbik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krupper 20. 10. 2008 12:11

Tak už jsem si tohohle krasavce pořídil taky :D, nádhera. Akorát mam problém, že po vložení přiložené paměťovky se mi seká Stanby obrazovka. Proto se ptám ostatních, stává se vám to taky? Řekl bych, že to asi bude softwarová chyba, ale nvm :(
krupper
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krupper 20. 10. 2008 12:12

No myslim, že by obě verze měli bejt jinak stejný :)
krupper
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod belkov 20. 10. 2008 13:21

Přiložená paměťovka /aspoň ta moje/ je nějaký šmejd.Se značkovou běhá naprosto bez problémů. Ale-nemaže mi maily,dělá vám to taky?
belkov
Junior

Odeslat příspěvekod Herbik 20. 10. 2008 15:25

Píšete přiložená pamětovka? Ona je v balení i karta? Jaká velikost? Jaká je kompatibilita s programama který se běžně používají na S60 3edice? Už jste tam něco zkoušeli?
iP5/64Gb,SGS4...
Herbik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krupper 20. 10. 2008 19:03

Jo, přesně tak, originál jsem ještě nezkoušel, maily mi taky nemaže. A co se týče toho zvuku, jak bylo napsáno výše, tak je to celkem pravda, opravdu je tam slyšet značný šum :(. Máte v tom stejný dojem? Ale jinak jsem zatím nenašel jedinou jinou maličkost, na kterou si stěžovat :)
krupper
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků