Blesková nabídka Vodafonu (diskuze)

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Který mobil vás zatím zaujal nejvíce?
Sony Ericsson V640i 19 %  24%  [ 19 ]
Nokia 6234 16 %  20%  [ 16 ]
Nokia N70 38 %  49%  [ 38 ]
Sony Ericsson V630i 4 %  5%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 77

Odeslat příspěvekod esquire 22. 3. 2008 16:57

Otázka je, proč to dělají. Možná z důvodu zvýšení počtu aktivací, zlepšení statistik apod. Nicméně si myslím, že tohle se jim snad už ani nemůže vyplatit. Určitě to nemůže přispět k ziskovosti české pobočky Vodafonu. I když, kdo ví...
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinV76 22. 3. 2008 17:07

To je fuk hlavně, že se to vyplatí. :wink:
Co mě na Vodafonu jinak vadí je malá nabídka telefonů, SE K850 už je na trhu hodně dlouho a kde nic tu nic. Na tom by měli opravdu zapracovat. Doufám, že se tam objeví SE C702, na ten se docela těším.

Jinak jestli tam bude Nokia6300 tak do ní asi půjdu. Za 7 kaček se to hodně vyplatí. Možná i SE k750.
martinV76
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 22. 3. 2008 17:09

martinV76: K750i bude těžko, protože se už delší dobu neprodává.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinV76 22. 3. 2008 17:32

Sakra sorry, myslel jsem K800. 750 mám teď a rád bych jí vyměnil za dalšího Erika. O K800 jsem původně uvažoval, pak jí zavrhl kvůli krytce foťáku, ale za 7 korun proč ne. A pak si už jenom počkat na C702.
martinV76
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 22. 3. 2008 17:35

No s tím jestli se to vyplatí, kolik telefonů denně takhle rozdají a kolik je denně stojí reklama? Myslím že to rozdávání telefonů bude jen zlomek toho co dají do reklamy.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martinV76 22. 3. 2008 17:39

Samozřejmě jsem myslel, že se to vyplatí zákazníkům. Jestli Vodafonu, je mi šumák. :wink:

//seterwohipikule: necituj poslední příspěvek
martinV76
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rousini 22. 3. 2008 18:05

Já si myslím, že TOHLE je nejlevnější reklama. Do akce hodili mým odhadem max. 200 - 500 telefonů (přeci je bez rozmyšlení od rána nebombardují tisíce zájemců).
Co jim to zajistí?
- šuškanda mezi známejma "Hele telefon za bůra..."
- dostanou z5 2100Kč za tarif a služby, které ti poskytnou je nestojí nic navíc.
- mohou s úspěchem doufat, že provoláš nad rámec paušálu
- mohou doufat, že po 1/2 roce neodejdeš
- mohou doufat, že opustíš stávajícího operátora

Velkým mínusem je nutnost sjednání nového tarifu. Nikdo nestojí o nové číslo. Lepší by bylo navýšit stávající tarif nebo přenést číslo od konkurence.
Já zrovna mohu dostat K550i od T-M za 1990 a to se vyplatí...
rousini
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 3. 2008 18:08

Chci se jen zeptat na dalsi dny .. cislo tedy prevest nejde . Lze tento novy tarif, zel s novym cislem vzit k tarifu odepis, sjednanym pred 7mi mesici?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 22. 3. 2008 18:12

wit.cz: Lze v případě žádosti o zvýšení tarifu na Nabito 350 (a vyšší) společně s objednávkou telefonu. Do 6 měsíční lhůty se pak počítá i aktuální zúčtovací období, ve kterém máš ještě původní tarif, takže nový tarif platíš jen 5 měsíců.

Oprava: V tvém případě to nelze, protože číslo musí být aktivní min. 2 roky.
Naposledy upravil esquire dne 22. 3. 2008 18:30, celkově upraveno 2
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 3. 2008 18:15

tak to by bylo fajn, lze se pak po uplynuti doby vratit k odepis?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 22. 3. 2008 18:17

wit.cz: Samozřejmě. :wink:
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 22. 3. 2008 18:18

Teď nevím zda mluvíte o tom samém, ale po výslovném dotazu mi bylo sděleno, že nabídka platí pouze pro nové aktivace (tedy úplně nové číslo). Mně šlo konkrétně o přechod z předplacenky na paušál.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 22. 3. 2008 18:20

Snekac: Pouze pro nové aktivace?? Objednal jsem telefon na mámu jako stávající zákazník s tarifem 50 Naplno a operátorka mi bez problémů potvrdila objednávku.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 22. 3. 2008 18:25

No, pokud měla nárok na dotovaný telefon po dvou letech tak to zřejmě půjde, ale určitě to nejde u tarifu, který má wit.cz pouze 7 měsíců.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 22. 3. 2008 18:28

Snekac: Máš pravdu, teď jsem si toho všimnul. Číslo musí být aktivní minimálně 2 roky (resp. od poslední koupě telefonu uběhly 2 roky), pokud objednávám telefon jako stávající zákazník.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků