Samsung I8510 Innov8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tomopk 12. 7. 2008 09:49

Obrázek

Samsung GT-i8510 Primera bude založen na operačním systému Symbian 9.2 S60 3.1, takže bude lehce konkurovat symbianovým Nokiím. Více ovšem potěší výbava telefonu, mezi kterou bude 16GB vnitřní paměti, kterou dále půjde rozšířit paměťovými kartami microSD. Fotoaparát bude mít výsostných 8 Mpx, chybět nebude přisvětlovací LED dioda, autofocus, stejně tak i automatická detekce obličeje. Video dokáže nahrávat v rozlišení QVGA se 120 snímky za vteřinu. Přehrávat videa zvládne ve formátech DivX, MPEG4, WMV a 3GP. Chráněn bude aktivní krytkou, která se sama po spuštění fotoaparátu rozevře a po ukončení zas zakryje. QVGA Displej s úhlopříčkou 2,8 palce bude zobrazovat 16 milionů barev. Dále nalezneme FM rádio, GPS navigaci, 3,5 mm Jack pro připojení libovolných sluchátek. S baterií 1200 mAh vydrží v pohotovostním režimu 280 hodin, při volání okolo 6 hodin. Přístroj by měl být představen v průběhu srpna.

Info na MM: http://www.mobilmania.cz/default.aspx?s ... le=1119659
HD2
tomopk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 12. 7. 2008 09:53

S tím videem tam měli chybu, dívám se, že už to přepsali. Ale pořád je to jenom QVGA video, VGA to není ^^
Myslím, že díru do světa s tím neudělají. Paměť s kartama je sice pěkná věc, ale jinak (snad ještě foťák) nenabízí nic revolučního.
Od Samsungu radši i900, než tohle...
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mANGEL 15. 7. 2008 09:23

Ze lahka konkurencia...pche...ukaz mi Nokiju ktora ma podobnu vybavu...ukaz...cakam...
Keby niekoho zaujimalo, co mam na obrazku, tak je to doska z D500E ;-)
mANGEL
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomopk 15. 7. 2008 10:10

N95. N82, N96... No ale to nemení nič na tom že Samsung konečne začal robiť riadne vybavené mobily. Teším sa na neho.
HD2
tomopk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mademan 15. 7. 2008 15:14

bude to mať podobné ovládanie ako iPhone ?

/EDIT : sorry, myslel som že to je na dotyk, ale vidím, že tam je symbian, tak asi nie.....
AMD Athlon X2 4000+,2 GB RAM, GF EN8600GT 256 MB, 250 GB Seagate, LG GSA-H12L
Nokia 6230i+512 MB A-DATA
Mademan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonda512 15. 7. 2008 15:41

Sakra kdybych neměl ze samsungu strach tak o něm uvažuju jako o druhém founu..
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 7. 2008 16:50

mANGEL: jak psal tomopk. Ty mi ukaž, co tak revolučního ten telefon má ve výbavě? Dotyková plocha uprostřed tlačítek?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mANGEL 16. 7. 2008 11:52

Hento nie je dotykova plocha, ale optika ;-) a vdaka tomu behas po web stranke kurzorom akoby to bola mys (mam to odskusane, ale browser este pada => nestabilny SW...)
Dalej napriklad DivX/XviD certifikacia (toto Nokia tusim nema)
Widgety
8Mpx fotak
16GB pamat + microSD do 32GB (toto ma N96)
Materialovu kvalitu - ciastocne kovove telo (N95 je plastova hracka, takisto ako N82...)

Takze v tomto by som videl vyhody oproti Nokii, hlavne v tom poslednom bode - materialova kvalita...
Keby niekoho zaujimalo, co mam na obrazku, tak je to doska z D500E ;-)
mANGEL
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod belkov 8. 10. 2008 09:53

Jestlipak ho už někdo máte.Je to snad nejlepší symbian který jsem kdy měl a foto 8 Mpix už opravdu snese srovnámí s levným digitálem.Zpracování excelentní a 8 GB paměť také není k zahození.Máte-li někdo dotaz ptejte se.
Naposledy upravil matho83 dne 11. 10. 2008 12:13, celkově upraveno 1
Důvod: tema zlucena
belkov
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Naylor 8. 10. 2008 13:51

Mám otázku na galériu obrázkov v tomto telefóne. Má galériu takéhoto typu?

Obrázek


Otázka 2: Podporuje náhlad spustenych aplikacii podrzanim jedneho tlacidla ako na N95 ?
Otázka 3: Dá sa zapnut podsvietenie displeja, stlacenim tlacidla na fotenie do prvej (zaostrovacej) polohy v pohotovostnom rezime? (taktiez ako na N95)
Otázka 4: Mozem cez bluetooth odoslat a prijat lubovolne data? (obrazky, foto, zvuk, aplikacie)
Otázka 5: Spustim na nom vsetky aplikacie urcene pre symbian tohto telefonu ?
Otázka 6: Dá sa vyhladavat v zozname skladieb zadavanim nazvu?
Nick Naylor
Junior

Odeslat příspěvekod Herbik 8. 10. 2008 14:52

Zdravim. Zajimalo by mě odkud ho máš? Máš ho z Mobildicka? Je v něm cz? Asi do něj pujdu. Zamlouvá se mě čím dál víc... :-)
iP5/64Gb,SGS4...
Herbik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mANGEL 8. 10. 2008 17:57

2 Nick Naylor:
1. Nie, je tam klasicka galeria = obrazky zvlast, video zvlast,...
2. Ak tym myslis klasicky Symbianovy task manager, tak ano
3. Podsvietenie sa ti zapne pri stlaceni ktorehokolvek tlacidla
4. Ano, ved je to Symbian
5. Ano, ma to Symbian S60 Feature Pack 2
6. Ano
Keby niekoho zaujimalo, co mam na obrazku, tak je to doska z D500E ;-)
mANGEL
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Naylor 8. 10. 2008 18:03

mANGEL: Vdaka za odpoved...

Mam este jednu otazku na galeriu: Viem uz ze su obrazky a videa zvlast, ale zaujima ma este, ci je obrazkova galeria len typu telefonny zoznam (maly nahlad fotky a vedla toho popis), alebo plne graficka ako na prilozenom obrazku vyssie?
Nick Naylor
Junior

Odeslat příspěvekod belkov 8. 10. 2008 19:01

Mobildick ho zatím má u nás asi jako jediný.Čeština v něm není jen angličtina,FW je z poloviny září,takže asi nový.Mám ho chvilku takže ještě úplně není prozkoumaný,ale mám dojem že nový FW půjde stáhnout přímo do přístroje bez PC.A je to opravdu krasavec. :D
belkov
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Naylor 12. 10. 2008 10:32

Neviete ci ma len single CPU, alebo dual?
Nick Naylor
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků