nova sim - chyba registrace simkarty

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod davidsta.nek 31. 12. 2007 12:10

cuz mam problem dostal sem dneska zadarmo simky od o2 ty vanocni..a pri spusteni se to neprihlasi do site a napise to: Chyba registrace simkarty... pls specha to...
Siemens C35i => Nokia 3310 => Siemens S55 => Nokia 6680 => Nokia 5530XM white-blue
davidsta.nek
Junior

Odeslat příspěvekod le_fox 31. 12. 2007 12:21

simkarty v takovem pripade nebyly vyskladneny, obcas se to nestiha, zavolej 800123456, zvol predplacene sluzby, zkratkou 369 z hlavního menu se spoj na operatora, nadiktujes jim cislo telefonni, cislo karty a oni to provedou, bude to do deseti minut
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 31. 12. 2007 12:32

Ja som mal ten isty problem ked u nas zavadzali o2. Karta mi prisla ale nebola registrovana. Po zavolani operatora zistili ze neexistuje ani to tel cislo na karte. Podla mojich registracnych udajov tu kartu za 3 hodiny hodili do systemu
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod le_fox 31. 12. 2007 12:37

Kniter/ u nás je to opravdu jen nestíháním, karty se hážou do prodeje jak nejrychleji to jde, protože jsou hrozně žádané a tak se občas stane, že některé neprojdou vyskladněním. Zvláště tyhle nulové tím trpí.
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davidsta.nek 31. 12. 2007 12:51

tak tohle sem presne nechtel slyset...nejde to nejak pres net?
Siemens C35i => Nokia 3310 => Siemens S55 => Nokia 6680 => Nokia 5530XM white-blue
davidsta.nek
Junior

Odeslat příspěvekod le_fox 31. 12. 2007 12:58

ne, nejde, pokud máš problém zavolat na bezplatnou linku, tak budeš bez simek
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davidsta.nek 31. 12. 2007 13:03

nemam problem jen k tomu ted nemam moznost...
Siemens C35i => Nokia 3310 => Siemens S55 => Nokia 6680 => Nokia 5530XM white-blue
davidsta.nek
Junior

Odeslat příspěvekod jardad 31. 12. 2007 14:47

le_fox píše:simkarty v takovem pripade nebyly vyskladneny, obcas se to nestiha, zavolej 800123456, zvol predplacene sluzby, zkratkou 369 z hlavního menu se spoj na operatora, nadiktujes jim cislo telefonni, cislo karty a oni to provedou, bude to do deseti minutt/quote]

Zdravím, tenhle postup jsem zkoušel a slečna operátorka mě řekla at si zajdu pro aktivaci sim karty někam do znač. prodejny.
jardad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod le_fox 31. 12. 2007 15:44

jardad/ nemůžu než doporučit zkusit zavolat znovu a jiný operátor to provede, slečna byla zřejmě před odchodem z práce, nebo první den v práci :) víme všichni, co za případy na infolinkách pracuje. Určitě je to možné takto, i můj kamarád to takto prováděl. Naopak my na prodejně se do tohoto vůbec nedostaneme.
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 31. 12. 2007 16:19

Jardad mne sa to stalo na 14 den zacatej prevadzky o2. A treba im povedat nech to daju na technicke oddelenie. Mne to tak na infolinke spravili. A jedine volanim. A ked jeden nevie tak volat znovu a znovu( nezostanem bez simky) ja som vtedy prevolal z druheho cisla 45sk :-(
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jardad 31. 12. 2007 16:27

Tak na druhej pokus už to vyšlo a během 15 minut byla simka v provozu :D
jardad
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků