Freeware java hry - odkazy

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod nitram47 24. 4. 2008 12:55

Inak na to seclub.org-priamo na programy sa dostanete cez ten druhy odkaz. Vacsina je sice v azbuke:-( ale par aj v anglictine. Je tam program na word+excel-tento mi konecne funguje; minicommander-nieco ako total commander; pdf reader; rar+zip rozbalovac; a mnoho dalsich... Takze kto taketo zhanate, viete kde..
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvok 12. 9. 2008 05:56

http://javamania.cz/
Tohle není přímo freeware, spíše adware. Před každým spuštěním se zobrazí reklama (ale ne z internetu, takže se neplatí žádné datové přenosy), ze které je to zaplacené.
kvok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonda512 22. 9. 2008 11:27

kvok: To je docela dobrej nápad...docela se dovedu v budoucnu představit, že se hry budou prodávat za prachy třeba první rok, nebo půl rok a pak se budou dávat do světa tímto způsobem...
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brabus 22. 9. 2008 12:32

to kvok resp. to all:
pls a ako tie filmy spustim v mobile? film som stiahol ako rar, presunul do MT cez bluetooth, ale prehrat to nejde. Mam SE K610i. Aky fon, resp. aku aplikaciu tam treba mat, aby to slo prezerat? Diky
brabus
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 22. 9. 2008 14:59

Rar je skomprimovany subor. Musis ho v pc rozbalit nejakym programom a az potom slat do mobilu.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonda512 17. 10. 2008 12:50

Www.ceskehry.cz nemam ozkouseno, ale urcite zkusim
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tadeáš Varga 29. 10. 2008 19:26

ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli mi půjde normální aplikace .jar na mobil s dotykovým diplejem (popř. na Nokii 5800) díky
Tadeáš Varga
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M.Čermák 5. 3. 2009 21:42

zrejme ne kvuli 1)simbian 2)jiny ovladani.jinak pisu kvuli tomuhle- http://www.sefan.ru nahore zvolte english version a pak niz free java games.ty jsou skvele rozdeleny podle screenů a vse free! a new!

///nitram47: edituje sa tlacidlom Edit nad tvojim prispevkom. pokial pouzivas OM a mas Mobilne zobrazenie, tak ti to neukaze.
Naposledy upravil nitram47 dne 5. 3. 2009 21:50, celkově upraveno 1
Důvod: opravené
M.Čermák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DanDoll 22. 10. 2009 17:49

Další free java hry jsou na http://www.hry-na-mobil.com je tam také pár českých her ;-)
DanDoll
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zášek 28. 9. 2010 20:59

Zdarec, nemáte někdo odkaz na funkční Worms forts under siege 3d? Ať stáhnu jakýkoli soubor, nejde to... Dokonce jsem i viděl upravené pro dotykáče(mám samsung s5560), což by se mi hodilo... ale nevím proč mi to nejde... Díky
Zášek
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 9. 2010 21:24

Protože nejspíš všude stahuješ Mascot Verzi pro SE. A nikdo ti tu odkaz nedá, protože je to proti pravidlům.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veverka 23. 7. 2013 11:39

Vyrábí se ještě dnes nějaké Java hry?
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 23. 7. 2013 12:47

Vyrábí.
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků