Slick - najnovší ICQ/Yahoo/AIM/MSN klient pre Symbian

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Breaker 10. 9. 2007 16:23

Lonely Cat Games (ProfiMail, X-plore,...) nedávno vydal svoj vlastný ICQ/Yahoo/AIM/MSN "kecálek" Slick pre S60 (3rd). Je to alpha verzia, preto nevie dokopy nič, ide o čistý chat, žiadne ďalšie možnosti, dokonca ani statusy (už nie je pravda, informácie nižšie). Ale prinajmenšom za vyskúšanie stojí, oproti QIP-u "nemrví" diakritiku a je rýchlejší ako Jimm. Vo finálnej verzii asi nebude mať pre 3rd konkurenciu.

Link na stránky LCG (aplikácia je zatiaľ zdarma)
Naposledy upravil Breaker dne 8. 10. 2007 20:07, celkově upraveno 4
Breaker
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 9. 2007 19:44

Díky za tip, určitě vyzkouším. Ale bojím se toho, že za finální verzi se bude platit..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cream 11. 9. 2007 14:33

urcite,ze sa bude

najprv si nalakaju ludi na free verziu a potom,casom to bude platene ako agille..

keby to tak nebolo,bol by som len a len raaad :D
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 12. 9. 2007 20:11

Vydaná nová verzia 0.21. :) Ako testovacia aplikácia stále zadarmo. Skúšať môžu už aj používatelia UIQ.

LCG píše:Fixed vibration crash, UIQ version, setting own status, setting auto-away mode after some time, receiving messages from users not in contact list, detecting and opening web links
Breaker
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Herbik 12. 9. 2007 20:53

Já myslím že Agila začíná mít tvrdého konkurenta. Jen tak dál,jsem zvědav co se z toho programu časem vyklube.Jestli to bude povedené jako ProfiMail,tak to bude bomba. :tleskani
iP5/64Gb,SGS4...
Herbik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matho83 29. 9. 2007 21:24

tak to testujem a vyzera to dobre, este prijst na prepinanie userov, kopirovanie textu a mozem dat qip prec :D
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 29. 9. 2007 21:41

Inak, nová verzia 0.22: dialog tabs, file download from url, download manager, traffic counter (on Shift key), Send by Enter key (option), groups that contain only offline contacts are hidden, drawing new msg icon also on collapsed groups, receiving html messages on ICQ/AIM
(chat na záložkách, podpora sťahovania z URL, manažér sťahovania, merač prenesených dát (po stlačení tlačidla úprav ("tužka"), možnosť odosielania potvrdzujúcim tlačidlom, skupiny so všetkými offline užívateľmi sú skryté, ikonka novej správy aj pri zatvorených skupinách, podpora HTML správ z ICQ/AIM).

Mne sa najviac páči traffic counter, je to veľmi elegantne vymyslené. ;)
#ledžendery
Breaker
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matho83 29. 9. 2007 23:58

Tak to prepinanie berem spat, nevsimol som si to vyznacenie ramcekom
no inak som prekvapeny ze po jimmovi sa nieco podobne naslo a co ma aj hned zaujalo
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 30. 9. 2007 12:59

Skvělá aplikace.. fakt se mi líbí, jak to udělali. Těším se až bude finální verze, jestli nasadí dobrou cenu, klidně si tuhle aplikaci i koupím.
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chipy 30. 9. 2007 14:00

Suhlas s Driverom.Za dobru aplikaciu som tiez ochotny zaplatit.Mam od nich kupeny ProfiMAIL aj LCG Jukebox,obe su to skvele apps.Myslim,ze aj tato bude,vlastne uz je.:)
chipy
Junior

Odeslat příspěvekod Policak 30. 9. 2007 14:05

Až na datovou náročnost. Oproti Jimmu nebo QIPu přenáší několikanásobně víc dat. To je asi pro spoustu uživatelů podstatná informace.
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 30. 9. 2007 14:32

Policak: To jsem zatim nezkoušel, kolik to žere, ale zatim data neresim
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chipy 30. 9. 2007 15:11

Ja sice data nemusim riesit,ale nevsimol som si,ze by zrala viac dat.Mozno trocha,ale urcite nie "niekolkonasobne".To si trocha prehnal.
chipy
Junior

Odeslat příspěvekod Policak 30. 9. 2007 15:16

Přihlášení v QIP 12-14KB, Slick minimálně 30KB, navíc Slick zřejmě neustále odesílá udržovací pakety, protože přibývají cca 4KB každou minutu i bez jakékoliv konverzace. Po hodině provozu je to zaručeně několikanásobně víc.
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 30. 9. 2007 17:59

Treba to ve finalni verzi vychytají...
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků