T-Mobile: Dobíjení z Vyúčtování služeb

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pan Y. 30. 3. 2007 13:22

Tak to vypadá, že se T-Mobile nechal inspirovat původním nápadem Eurotelu, a jako novinku zavádí Dobíjení z Vyúčtování služeb.

Dobíjená částka se započítává oběma zúčastněným stranám do jejich T-Mobile Bonusu/Twist Bonusu. Tarifnímu zákazníkovi se však nezapočítává do minimálního měsíčního plnění.

Dobíjet lze jednorázově nebo nastavit pravidelné dobíjení Twist karty.
Jako docela hloupé mi přijde, že se dobíjená částka započítává do limitu služby Můj limit (obzvlášť v případě pravidelného dobíjení).

Do 30.9. bude bonus při dobití tímto způsobem ve výši 10%.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 30. 3. 2007 13:42

no, něco co už od Eurotelu známe pár let a Vodafone oznámil, že se na to chystá :)) Takže T-Mobile si musel pospíšit. Chyba je, že se to nebude počítat do plnění jako u O2, snad se O2 nebude inspirovat!!!

jediné co mně překvapuje je limit 200-9999 a neuvádí tam jaké podmínky musí zákazník splnit.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod STaTOM 30. 3. 2007 13:50

A co bys chtěl za podmínky? Rozmezí 200-9999 je stejné jako u on-line dobíjení na značkovkách. A že se to nepočítá do MMP bych viděl jako logickou věc ptz. to s útratou na dané číslo (které se zavázalo k MMP) nemá žádnou souvislost.
-use your brain-
STaTOM
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan Y. 30. 3. 2007 14:05

Nezapočítávání do MMP mi taky přijde logické, u O2 je to spíš takový bonbónek pro ty, kteří o tom vědí a využivají to. T-Mobile to prostě takto děravé nenechal. Z logiky věci mi vadí spíš to započítávání do Můj Limit.

Co se týče limitu, díval jsem se přes Můj T-Mobil a u své T1 mám limit pro dobíjení z vyúčtování stanoven na 2000 Kč.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků