MyPhoneExplorer - potíž se spárováním s mobilem

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sicco 15. 3. 2007 18:40

tahl sem si perfektní prográmek na správu své W810i přes PC,ale píše mi to TELEFON NEBYL IDENTIFIKOVÁN. Asi to tento model nepodporuje.Poradte jak na to nebo jestli znáte podobný prográmek,diky

//ales76: Upraven název vlákna.
Sicco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Filip Novák 15. 3. 2007 18:46

Máte správně nastavený tkz. COM port, ve kterém máte připojený kabel?

Obrázek
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 15. 3. 2007 18:48

Sicco : Ale jo, podporuje.. Prostě to spáruj. Dej File -> Options -> vyber COM port -> Search for device.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sicco 15. 3. 2007 18:49

OK,dikes uz to funguje
Sicco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod riki 18. 3. 2007 18:07

filiptoje : Ahoj,mám stejný problém,ale mě to nefunguje.Ten port 3 tam nemám a když to napíšu ručně,tak se nic neděje.Chtěl bych ten program vyzkoušet,ale píše to telefon nenalezen,nevíte co teď??Díky.

//ales76: Upravena citace.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 18. 3. 2007 18:15

Vyzkoušej Alešův postup. Port COM3 je tu jen jako příklad, pochopitelně to neznamená, že všichni musí mít telefon připojený na portu COM3 - já třeba chytám na COM8, ty to budeš mít zase jinde. :-) Po prvním připojení a stisku F1 by měl být program schopen najít telefon sám bez nutnosti ručního nastavování.
Deleted user

Odeslat příspěvekod riki 18. 3. 2007 18:54

Majkl vP. píše:Vyzkoušej Alešův postup. Port COM3 je tu jen jako příklad, pochopitelně to neznamená, že všichni musí mít telefon připojený na portu COM3 - já třeba chytám na COM8, ty to budeš mít zase jinde. :-) Po prvním připojení a stisku F1 by měl být program schopen najít telefon sám bez nutnosti ručního nastavování.o/quote]


Tak ať dělám cokoli tak se nepřipojím,zkoušel jsem tam napsat až com 10 a nic,přednastavené jsou tam com 1 a 2 a ten 2 chvíli hledá,ale taky nic,tak by mě zajímalo co v tom je,že to nejde.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 18. 3. 2007 19:16

riki : A čím to spojuješ? Kabel nebo bluetooth? Jestli bluetooh, tak před výběrem komunikačního portu dej něco jako Quick Connect (já to mám tak pojmenované u MSI).
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod riki 18. 3. 2007 20:11

ales76 : Normálně kabelem.Stáhl jsem i poslední verzi programu a furt nic.

//ales76: Odstraněna citace. Poslední příspěvek netřeba celý citovat.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 18. 3. 2007 20:24

riki : To se mi nechce zdát.. A jaký máš telefon? (můžeš si to napsat do profilu) A máš v pořádku nainstalovány ovladače? (pokud nepodporuje mass storage) Jde jinak odeslat soubor z PC do mobilu?
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod riki 18. 3. 2007 20:30

ales76 : Telefon je SE w810i,jinak mi vše funguje,na odesílání souborů/mp3,schemata/používám obyč.průzkumníka.Jen tenhle program nefunguje.Jo ještě se v tom programu píše,když se to s telefonem nespojí-vyndat baterku-mohlo by to pomoct?

//ales76: Když ti napíšu: "Odstraněna citace. Poslední příspěvek netřeba celý citovat." , tak už ten poslední příspěvek prosím tě necituj :oboze
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 18. 3. 2007 20:35

riki : To s tou baterkou asi těžko. Prostě děláš něco špatně, normálně to funguje.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 18. 3. 2007 20:40

Za sebe mohu říct, že mně čerstvě po instalaci ovladaču a programu stačí spustit, připojit telefon, stisknout F1 - program už si telefon sám najde a automaticky synchronizuje. Nesetkal jsem se s problémem.
Deleted user

Odeslat příspěvekod riki 18. 3. 2007 21:30

Tak už mi to funguje,vyndal jsem na 5 minut tu baterku a pak se to podařilo,vybral jsem port 5usb,teď to tam bylo dokonce ukázané a synchronizuji.Jinak děkuji za snahu. :tleskani
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zimmi 3. 8. 2008 10:35

Jám mám problém s připojením přes BT (od MSI). Zařízení jsou spárována (M600i a PC), ale při pokusu o připojení v MPE dostanu hlášku "Telefon nebyl identifikován", případně "COM# nebylo možné otevřít".

Po první instalaci MPE a Bluesoleil mi to fungovalo, teď ne a ne.
zimmi
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků