Čistící aplikace pro s60 JE? a KDE???

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod aznoH 1. 4. 2005 00:27

Nevíte někdo, existuje-li nějaký Symbianový čistící program na s60?? Abych nemusel stále formátovat telefon a jenom ho vyčistil od zbytečných souborů a složek... Jako je třeba na PC "SuperCleaner".
aznoH
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deawo 1. 4. 2005 05:06

aznoH píše:Nevíte někdo, existuje-li nějaký Symbianový čistící program na s60?? Abych nemusel stále formátovat telefon a jenom ho vyčistil od zbytečných souborů a složek... Jako je třeba na PC "SuperCleaner". /quote]


No něco takového je menovalo se to DiskCleaner a i Psiloc eFileMan něco takového má, ale popravdě to vůbec nefunguje a nejlepší je zbytečné soubory promazat ručně je to sice obtížně, ale jde to a stejně se po delší době nevyhneš formátu.
Deawo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomashl 1. 4. 2005 07:49

souhlasim s Deawo, nejlepší je si to vyčistit ručně přes Filemana, neni to zas tak těžký :wink:
tomashl
Junior

Odeslat příspěvekod fido_cz 1. 4. 2005 10:35

Muzes take pouzit AppMan. Pokud po odinstalovani zustane nejaky bordel, zobrazi v seznamu instalovanych aplikaci nazev s ikonkou kose a umozni je vymazat.
fido_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 1. 4. 2005 11:13

Taky doporucuju rucni promazani. Delam to tak a uz dlouho jsem nemusel formatovat. Ovsem nekdy je ten bordylek opravdu dobre poschovavany. Hodne pomuze smazani cache souboru prohlizece. Dale adresar X:/system/mail je vhodne rucne promazat (X=vnitrni pamet/karta). Ovsem opatrne. Nejdriv doporucuju normalnim zpusobem odstranit vsechny nepotrebne sms, mms, e-maily a dalsi. A to i odeslane, rozepsane atd. Pak v adresari X:/system/mail smazat vsechny prazdne adresare. Bude jich hromada. System si je vytvari jako docasne ale pak smaze obsah a adresar necha. I prazdny adresar zabira trochu mista. Pak to chce vic prace. Neprazdne adresare projit a napr. hexeditem prohlednout soubory. Nekdy tam zustavaji uz davno smazane sms, mms, e-maily .... Ty je mozno take vymazat. Varuju ale pred uplnym vymazanim tohoto adresare. Jsou v nem ulozeny i informace o nastaveni datovych uctu, mms uctu atd. Uplnym vymazanim prijdete o vsechna tato nastaveni.
Ja rucnim promazanim ziskam vzdy prakticky tolik mista jako formatovanim. Ne uplne protoze mi zustane zachovany seznam, nastaveni a dalsi. Rozdil je ale minimalni.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aznoH 1. 4. 2005 11:54

Ja používám program AppMan. Jak tady někdo poradil, mažu zbytečné instalované aplikace, co mají ikonku koše, ale přeci jen do sytemu se přes to nedostane, tak stejně musím mazat přes FileMan. Ale formátování taky občas neuškodí....
Sagem MC920~Nokia 3330~Nokia 7110~Nokia 7650~Nokia 6630~Nokia N70~Nokia N95~Neonode N2~Nokia N95 8GB~Apple iPhone 3G 8GB~Nokia Lumia 820~Nokia Lumia 930~Apple iPhone 7 32GB

VIP člen diskusního fóra MobilMania.cz
aznoH
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dolnajs 6. 4. 2005 00:26

Pro S60 jsem spolehlivy program na procisteni opravdu nenasel... AppMan se mi moc nezamlouval a asi nejlepsi pro cistku je opravdu rucni vycisteni. Nicmene rucni prolezani ve Filemanovi neni zrovna extreme pohodlna zalezitost... A pokud selzou vsechny zpusoby, tak *#7370# to jisti... :lol:

Na UIQ existuje DiskCleaner a ten mi funguje a dokonce bych tvrdil, ze uspesne... A myslim, ze je dokonce zdarma... :wink:
dolnajs
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aznoH 6. 4. 2005 00:44

Na UIQ, jenomže já ho potřebuji na s60 - N6630. Ten DiscCleaner jsem našel, ale vážně mi to nejde!
Sagem MC920~Nokia 3330~Nokia 7110~Nokia 7650~Nokia 6630~Nokia N70~Nokia N95~Neonode N2~Nokia N95 8GB~Apple iPhone 3G 8GB~Nokia Lumia 820~Nokia Lumia 930~Apple iPhone 7 32GB

VIP člen diskusního fóra MobilMania.cz
aznoH
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dolnajs 6. 4. 2005 23:49

aznoH píše:Na UIQ, jenomže já ho potřebuji na s60 - N6630. Ten DiscCleaner jsem našel, ale vážně mi to nejde! /quote]


Myslim, ze z vyse uvedenych prispevku je dost jasne jak se chovat pri cisteni S60 series... :roll:
Ja navic uvedl jen UIQ, ale jen tak naokraj... :wink:
dolnajs
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aznoH 6. 4. 2005 23:53

Ja samozřemě vím, že UIQ padří mezi Symbian telefony, ale psal jsem, že jsem si stáhnul DiscCleaner přímo pro UIQ a s N6630 kompatibilní není !!
Sagem MC920~Nokia 3330~Nokia 7110~Nokia 7650~Nokia 6630~Nokia N70~Nokia N95~Neonode N2~Nokia N95 8GB~Apple iPhone 3G 8GB~Nokia Lumia 820~Nokia Lumia 930~Apple iPhone 7 32GB

VIP člen diskusního fóra MobilMania.cz
aznoH
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dolnajs 7. 4. 2005 00:10

Ano, bohuzel DiskCleaner je bohuzel pouze pro UIQ a je to mozna skoda, ze pro S60 nic podobneho neni (alespon o tom nevim)... :cry:
dolnajs
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin606 7. 1. 2014 20:35

http://gallery.mobile9.com/f/1150446/
mam nokii xpressmusik 5530 a jdeto
Domin606
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lubosek824 7. 1. 2014 21:05

Třeba ten program v roce 2005 nebyl, BUM :D
lubosek824
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků