Co Vám vadí na telefonech SonyEricsson?

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hotspot 20. 7. 2005 12:26

Nemluvím zrovna o sobě... ale víš jak to děsně naštve? Ještě k tomu když si ten dotyčnej toho telefonu vůbec neváží, přece pro něj nemusel nic dělat...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 20. 7. 2005 12:28

To je pravda. A taky ho neumi pouzivat naplno...hlavne ze tam ma nejakou hru a MP3.
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 20. 7. 2005 12:29

JOJO :)
lidi co si pisi do papiroveho kalendare, maji cisla v notyskach a maji S60 znam moooc :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 20. 7. 2005 14:59

IcemanCZ píše:Ach jo.....
Je videt tvoje pubertalni mysleni....Stejne ti na to dali doma tak nevim o co ti jde
a je me jedno jestli jsem jedinej nebo ne

Jestlit o ěmlo bejt na mě tak mi na to doma nedali ani korunu :!: :wink:
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod Zelik 20. 7. 2005 15:00

nekolik píše: nevadi mi ze ma muj mobil hodne lidi pokud ho nevidim na kazdejch 10 metrech kdyz sem za nej dal 14 a ty ostani 8 po pul roce

Tak tohle mi přesně vadí,že ho má moc lidí a dali za něj o tolik mín než já :)
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod Elint 20. 7. 2005 15:12

IcemanCZ píše:JOJO :)
lidi co si pisi do papiroveho kalendare, maji cisla v notyskach a maji S60 znam moooc :)


jo tak to ja taky :mrgreen:
.......progress unstopped
Elint
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 20. 7. 2005 16:03

Zelik píše:
nekolik píše: nevadi mi ze ma muj mobil hodne lidi pokud ho nevidim na kazdejch 10 metrech kdyz sem za nej dal 14 a ty ostani 8 po pul roce

Tak tohle mi přesně vadí,že ho má moc lidí a dali za něj o tolik mín než já :)-/quote]

Jo? U K700i mi to tak nepřipadá : )
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 20. 7. 2005 16:11

hot_spot:A já mluvil o K700i?
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod hotspot 20. 7. 2005 17:20

"Tak tohle mi přesně vadí,že ho má moc lidí a dali za něj o tolik mín než já"

No řekls to jako by jsi s tím měl zkušenost :wink:
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 20. 7. 2005 20:51

Nebudu tady popisovat zasadni nedostatky ale drobnosti, ktere muzou prerust v peknou neprijemnost. A sice zamykani klavesnice. Tenhle problem bude nejspis i u ostatnich znacek.

Pri prichozim hovoru dojde k odemknuti klavesnice. To by bylo v poradku kdyby k nemu doslo az pri prijeti hovoru. Klavesnice je odemcena po celou dobu vyzvaneni. Pokud mate napr. vypnute zvoveni, muzete behem prichoziho hovoru snadno namackat na klavesnici telefonu v kapse nejakou blbost. Problem je v tom, ze pokud cokoliv namackate (treba i jen jeden znak), klavesnice zustane odemcena. Takze klidne za pul hodiny po nezvednutem hovoru si v kapse postupne namackate neco. Pri vetsi smule pak to neco vytocite. Pokud je to zahranicni cislo a nahodou existuje, muze se to prodrazit.
Podobna situace je u prichozich sms. Prichozi sms odemkne klavesnici pro precteni bez nutnosti odemykani (dalsi klavesy jsou zamcene). Dobre ale ma to jednu vadu. Jestlize se vam v kapse takova sms otevre, zaroven se uplne odemkne klavesnice a zustane odemcena dokud nevyskocite z rezimu zprav. Bez problemu pak opet namackate nahodne cokoliv podobne jako v predchozim pripade.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 20. 7. 2005 21:03

hot_spot píše:"Tak tohle mi přesně vadí,že ho má moc lidí a dali za něj o tolik mín než já"

No řekls to jako by jsi s tím měl zkušenost :wink:-/quote]

To jsem myslel všeobecně...
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 20. 7. 2005 22:56

hmm ted jsem se zasmal :-) jsem na chate pres gprs a neslo me to pripojit musel jsem nabit telefon na polovinu a pak to teprve slo :)) ach jo
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samsonov 21. 7. 2005 08:04

no...dřít se po brigádách na nějakej pitomej mobil za 5 nebo 10 tisíc, to JE opravdu kravina. A co teprve potom skřípat zubama, když ho zlevňujou měsíc co měsíc. :D To ani nemluvim o tom, jak si tito experti(co na něj dřeli měsíc na brigádě a byli furt o hladu) stále bojí, aby se jim nepoškrábal display a neustále celej foun leští hedvábným hadříkem, aby se spolužáčkám stále líbil. :D
To že má někdo mobil odřenej(či jinak zničenej), svědčí pouze o tom, že ho skutečně používá a nemá ho jen na okrasu.
Já mám svojí cenovou hranici, takže přes 2 tisíce bych nikdy nešel. A pokaď se to dělá jako s PC(lehká inovace každej rok), výsledné náklady jsou často nulové...s přispěním Bonus programu :D Pak mi opravdu nevadí, že ho náhodou odřu. A od rodičů nejni ani koruna. 8)
Samsonov
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elint 21. 7. 2005 08:46

Fido+ píše:Nebudu tady popisovat zasadni nedostatky ale drobnosti, ktere muzou prerust v peknou neprijemnost. A sice zamykani klavesnice. Tenhle problem bude nejspis i u ostatnich znacek.

Pri prichozim hovoru dojde k odemknuti klavesnice. To by bylo v poradku kdyby k nemu doslo az pri prijeti hovoru. Klavesnice je odemcena po celou dobu vyzvaneni. Pokud mate napr. vypnute zvoveni, muzete behem prichoziho hovoru snadno namackat na klavesnici telefonu v kapse nejakou blbost. Problem je v tom, ze pokud cokoliv namackate (treba i jen jeden znak), klavesnice zustane odemcena. Takze klidne za pul hodiny po nezvednutem hovoru si v kapse postupne namackate neco. Pri vetsi smule pak to neco vytocite. Pokud je to zahranicni cislo a nahodou existuje, muze se to prodrazit.
Podobna situace je u prichozich sms. Prichozi sms odemkne klavesnici pro precteni bez nutnosti odemykani (dalsi klavesy jsou zamcene). Dobre ale ma to jednu vadu. Jestlize se vam v kapse takova sms otevre, zaroven se uplne odemkne klavesnice a zustane odemcena dokud nevyskocite z rezimu zprav. Bez problemu pak opet namackate nahodne cokoliv podobne jako v predchozim pripade.



Dobrej postreh, dik
.......progress unstopped
Elint
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Orbb 25. 7. 2005 18:42

Jedine co mi na SE vadi je absence EDGE ... A divim se ze to snad vadi jen me :-)
Orbb
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků