nevím své číslo

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mikosecek 20. 4. 2006 04:24

Zdravím nevíte někdo jak zjistím své tel číslo u Vodafone když tam nemám kredit?dík mikosecek@seznam.cz
mikosecek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maco8 20. 4. 2006 06:44

To uz je fakt smola ked nevies ake mas cislo:-/Ak sa nemylim niektore telefony to podporuju
maco8
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 20. 4. 2006 08:56

1) Kredit koupit a někoho prozvonit.
nebo
2) Brnknout operátorovi (ale to už vypadá divně).
nebo
3) Podívat se do své "dokumentace" SIM karty, kde je tel. číslo, PIN, PUK.

Ale nejspíše mě napadá, jestli jsi náhodou nenašel kartu a nechceš jen zjistit číslo - bohužel máš smůlu, že je bez kreditu.
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 20. 4. 2006 09:03

No bez toho aby jsi někoho provonil, nic nezjistíš. Přestože některé telefony podporují zobrazování vlastního čísla, tak jediný operátor který na SIM kartu toto tvoje číslo nastavuje je Eurotel. Takže pokud si někdo to číslo nenastavil a SIMku jsi opravdu jen našel, tak číslo zjistíš až po dokoupení kreditu, avšak jedna možnost by tu ještě byla, zavolat na Oskar linku, ehm teda na Vodafone linku.... Tam by ti mohli číslo říct, protože ho tam vidí. 8)
Anonymni

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 20. 4. 2006 09:04

No presne zavolej na Vodafone, je to bezplatne. Clovece ale to mi rekni jak muzes nevedet cislo svoji vlastni SIMky??
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mjean 20. 4. 2006 09:17

Neviem ako to funguje, ale ztakej karty sa neda dovolat na ziadne cislo?
Mjean
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m.i.j.a 20. 4. 2006 09:52

No, ja teda nevim, ale jak chcete dobit kredit, kdyz on nezna telefonni cislo? :pozor2 :oboze :roll:
m.i.j.a
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilman 20. 4. 2006 09:54

m.i.j.a píše:No, ja teda nevim, ale jak chcete dobit kredit, kdyz on nezna telefonni cislo? :pozor2 :oboze :roll:

linka vodafone pro dobijeni je zdarma a staci zadat jen cislo dobijeciho kuponu, telefonni cislo zadavat nemusis pokud nechces nabijet jine cislo nez to ze ktere ho volas
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilman 20. 4. 2006 09:58

Tuhyk píše:No presne zavolej na Vodafone, je to bezplatne. Clovece ale to mi rekni jak muzes nevedet cislo svoji vlastni SIMky??


ja jsem hromadu svych simek vyresil jednoduse - na druhe strane kazde simky mam prelepene logo eurotel samolepkou kde mam napsane telefonni cislo :)
dal pro pohodli abych vedel co mam v telefonu bez nutnosti vyndavat simku mam na kazde karte v adresari cislo .SIM XXXYYYZZZ (primo to cislo mam jako jmeno takze to vidim ihned aniz bych musel prohlizet detaily kontaktu a diky tecce na zacatku se mi to zobrazuje jako prvni v poradi - jednoduche a prakticke)
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalreznar 20. 4. 2006 12:26

Podívej se do internetové samoobsluhy...

EDIT: :?:
Naposledy upravil michalreznar dne 20. 4. 2006 23:04, celkově upraveno 1
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 20. 4. 2006 14:40

Docela jsi mě rozesmál. K čemu by mu to bylo?
Zdeněk L.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AgentSvr 20. 4. 2006 21:04

třeba u ET je to naprosto jednoduchý, ale u VF ti pomuže nejspíš brnk na opa. Horší by bylo jestli bys měl po svém...
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jojo1992 20. 4. 2006 21:26

Ja mam 4 karty a vsetky cisla sa ucim na spamet moje cisla ked maz sony ericsson tam sa to da zistit
jojo1992
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomZ 20. 4. 2006 23:03

A nemusi mit treba na prihlaseni do samoobsluhy tel cislo + heslo? ocividne mu jedno z toho i mozna druhe chybi..
TomZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a123b 20. 4. 2006 23:28

Tak kartu vyndej a vlož ji do nějakého Sony Ericssonu a tam se dá číslo zjistit snadno.
a123b
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků