Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod alekss 13. 6. 2019 08:50

Hola, tak mam par dni S10e, prechod z S7 a musim rict, ze jsem nadseny. Bude par dni trvat, nez vsechno prehazu uplne stejne, jak mam na S7, ale jakmile se vracim z S10e na S7 je to porod. Na S10e je vsecko krasne plynule (coz mi prislo driv i na S7), nic se neskube a nezasekava, rozliseni jsem mel i na S7 nastavene fullHD takze rozdil nepozoruju. Vydrz jeste tezko rict, ale SOT vypada ze bude vyssi (S7 uz taky mela 500mAh v tahu) a zda se mi, ze telefon i min hreje (iron force). Jedine co se mi zatim nelibi, ze AOD se narozdil od S7 v uplne tme po case nevypne a porad sviti, ale nejsem si jisty na 100%.
alekss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 13. 6. 2019 09:00

AOD se ve tme ztlumi na co nejnizsi uroven jasu a dale si muzes nastavit vypnuti od urcite hodiny treba od 23h do 6h do rana atd.. Samovypnuti jenom tim, ze je tma me prijde nesmyslne a nelogicke.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alekss 13. 6. 2019 11:42

Pravda, spatne jsem to popsal, spis je to proximity senzorem, samozrejme musi byt telefon polozen displejem dolu - kdyz ho zvednu, AOD se rozsviti... Je zbytecne, aby svitil v kozenem pouzdru v kapse, coz asi S10e dela...
alekss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 13. 6. 2019 11:59

Ano, pokud je zcela zakryt displej, respektive proximity, tak samozrejme AOD musi zhasnout.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muchacho 13. 6. 2019 12:15

Zkoušel jsem a nezhasne... On bude problém v tom, že proximity reaguje jen během hovoru. Testovat se dá tak, že se během hovoru přiblíží prst k tomu blikajícímu pixelu nad procenty baterie... Teprve pak zareaguje a displej zhasne. V apce Sensors MultiTool se jen tehdy na zlomek vteřiny zobrazí z 5cm na 0cm, a displej okamžitě zhasne. Pokud hovor neprobíhá, tak aplikace zobrazuje stále 5cm...
Audirvana->RME ADI-2 DAC->Neumann 2*KH150+1*KH750/NDH30 BE
Audirvana->TOPPING E30->iLoud Micro Monitor
UAPP->TOPPING D10s->EUFONIKA H5M->Senn HD660S2
UAPP->TOPPING DX3 Pro->xDuoo TA-26->Senn HD650
xDuoo TA-10R->Senn HD600
muchacho
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nigi 13. 6. 2019 20:03

AOD u S10 bohužel nevyužívá proximity senzor a v kapse nezhasíná, svítí neustále. To jediné mi na tomto mobilu vadí, Huawei nebo Lumie toto uměli. Myslím, že by to výdrži určitě prospělo. Snad v nějaké příští aktualizaci.
nigi
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 13. 6. 2019 20:07

To neni tim, ze by to umeli jen Lumie, nebo Huawei a Samsung ne.,
I Samsung to umi, S9, Note 9 a dalsi predchozi řady to umi. Ale nove rady maji ty bezrameckove displeje (nahore), kde neni misto a tak nemaji nahore kam dat plnohodnotny proximity senzor a to je cely kamen urazu. Je tam novy pidi "půlproximity" senzor pod displejem, ktery nefunguje moc dobre a spolehlive + plus ma hw omezeni. Neni to proste klasicky plnohodnotny senzor jako na predchozich radach a telefonech s klasickym rameckem nahore.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nigi 13. 6. 2019 20:19

No při volání mi funguje na 100% a u AOD nikdy a že jsem se ho nazkoušel zakrývat a ani jednou nezhasne. Takže při AOD ne že nefunguje spolehlivě, nefunguje prostě vůbec. Aspoň u mé S10.
nigi
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 13. 6. 2019 20:27

Ano, protoze pri vypnutem displeji ma omezeni, to jsou ta hw omezeni o kterych jsem psal.. Jsou toho plne stranky Samsungu. Nekdo s nim ma problem i pri volani.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 6. 2019 08:46

Chtel bych se jen zeptat, pokud by nekdo vymenil S10 (S10+) za muj Note 9 (3 mesice stary), vice pres SZ.

A abych dostal teda pravidlum, tak se zeptam na soucasny nocni rezim u S10, jak foti v noci po aktualizacich.
anonymni

Odeslat příspěvekod VolumePJ 14. 6. 2019 09:31

Dneska mi dorazila aktualizace, vecer vyzkousim a pak napisu jak to vypada ,:)
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod Bohem77 14. 6. 2019 13:58

Ahoj tak uz mam aj ja s10+ je super a chcem sa opýtať je nejaka možnost ako sa pripojiť k nasu lebo v správcovi súborov som taku možnosť nenašiel dikes
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod Achta 14. 6. 2019 21:18

další prekerka
dá se nějak zamezit..jak to popsat, prijde mi na otiskem zamknutý telefon zprava z vacapu
telefon popískává a když poklepem rozvítím displej vidím tam ikonu vacapu a když na ni kliknu múže si kuva každý tu zprávu na zamčeném telefonu přečíst....!!!!!
Chápu, že to asi nijak ošetřit nejde, tak jsem zkoušel vypnout oznámení, ale vždy jsem to vypnul komplet, že není vidět že přišla zpráva vůbec. Mě by stačilo popískávání, ale aby nebylo nic na zamčení obrazovce..a po odemkutí normálně u zástupce vacapu jednička...etc
poradíte? ...jestli to teda vůbec jde...
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod VolumePJ 14. 6. 2019 22:01

Nastaveni - Zamknout displej - rozklikni si Oznameni :) Je tam moznost skryt obsah, nebo i volba jak chces oznameni na zemcene zobrazit.

Jinak nocni rezim je trochu hezci, ale zasadni rozdil to neni. Nove jde rozmazat pozadi i tekeobjektivem a nocni foto sirokacem, coz vypada strasne :D
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod Achta 14. 6. 2019 22:34

hurá, diky moc!!!...v tomhle telefonu se v tom nastavení prostě neotientuju...nevím jak je to možný :)))
hele, nevěděl bys pls ještě, dá se nastavit aby telefon říkal co se děje? přišla sms.atp, na starym telfonu mi to hlásilo i kdo volá místo vyzvánění, to už zakázali..kokoti...ale aspoň to ostatní aby mluvilo...nebo to tenhle high end telefon neumí??
Achta
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků