Notifikace mailů do náramků a hodinek.

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jarda Slatiňany 15. 5. 2019 20:22

Zdravím všechny majitele chytrých věciček, co se natahují na ruku. Koupil jsem Huawei Band 3 Pro a rozchodil jsem skro všechno, co slibovali, jen to nejdůležitější ne - EMAILY. Telefon mám taky Huawei, nainstaloval jsem potřebnou apku, ale je to nějaký nestabilní a notifikace mailů mi nechoděj. Momentální zvýšenej puls, to by jim šlo. Ale o to mi zrovna teď nejde.
Má někdo spolehlivě a osobně na jakýchkoli hodinkách, nebo náramku vyzkoušenou notifikaci mailů? Díky.
Jarda Slatiňany
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dusan182 15. 5. 2019 20:49

Pokud se nepletu tak to lze vyresit pres apku Mi Band Tools

https://play.google.com/store/apps/deta ... ibandtools
dusan182
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 15. 5. 2019 20:55

Mi Bandage
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 15. 5. 2019 21:29

Hoši, opravdu si myslíte, že mu to bude fungovat, nebo si z něj děláte jen legraci?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod melipa 15. 5. 2019 21:41

Sorry, beru zpět, myslel jsem, ze je to xiaomi mi band :-D
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarda Slatiňany 21. 5. 2019 11:47

Hm. Tak jsem zjistil, že "Huawei Band 3 Pro" nespolupracuje plně jen s telefonem Huavei. Asi je to i verzí HW a SW. Se Sony telefonem to maká všechno. Bláhově jsem se domníval, že věci od jedné firmy budou spolu hezky spolupracovat, ale asi to nemají odladěné, jako třeba ty jablečné kousky. No nic, asi to vyhraje obměna mobilu časem. Každopádně díky.
Jarda Slatiňany
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 21. 5. 2019 14:41

Je to příliš agresivní emui správou paměti kvůli napájení, zkus apku dát do výjimek popřípadě ji vypni auto řízení napájení.
roy1
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků