Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod renek1 14. 5. 2019 17:55

Proč by to opravovala aktualizace, když to normálně funguje
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 5. 2019 18:03

No me to normalne nefunguje renku, tak nechapu tvuj prispevek. Nicmene je fakt, ze to nema s aktualizaci nic spolecneho, tohle by melo fungovat normalne a dokonce mi to i fungovalo jeste tak pred 3 tydny.
anonymni

Odeslat příspěvekod uiqjirka 14. 5. 2019 18:04

Co by mela opravovat aktualizace? Vse funguje, kdyz das psani na displeji blinke obrazovka jako screenshot, coz je v poradku, protoze se zmrazi, aby jsi po ni mohl psat, kreslit atd. Kde je problem? Vse funguje jak ma. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod carlos52 14. 5. 2019 18:28

dříve to bylo tak,že při vysunutí Spenu při vyplém mobilu byla černá obrazovka a šlo psát barvou kterou jsem si vybral a ne screenshot,je to a ji v poznámce,psát při vypnutém displeji.
carlos52
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 14. 5. 2019 18:51

Ale ty zase motas veci dohromady a popisoval jsem polozku "psat po displeji", ktera je v pulkruhu, jak popisoval a stezoval si na ni Sateza.

Sateza psal..

nabidka do pulkruhu, kde jsou moznosti na vyber jako: preklad, inteligentni vyber atd., tak kdyz kliknu na: psani po displeji, tak mi to hned udela screen obrazovky, coz uz je uplny nesmysl


A ta funguje spravne, po kliknuti na polozku "psat po displeji" displej blikne a cvakne jako screenshoot, zmrazí se a muzes do nej tak začít psat nebo kreslit..

Jinak i k tvemu dotazu, funkce vytazeni sPenu pri "vynutem displeji" a kresleni nebo psani "bez odemknuti" funguje take porad a bez potizi, kdyz uz rozbirame i tu tvoji vec. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 5. 2019 19:37

Tak pokud to tak ma byt, tedy ten screen pred psanim, pak je to OK. Ale ja jsem taky zacal tim, ze mi primarne nefunguje psani na zamceny displej. Klidne si to najdi par postu zpet.

Proste vytahnu Spen a misto psani se mi displej rozsviti pro odemknuti.
anonymni

Odeslat příspěvekod uiqjirka 14. 5. 2019 19:40

Pak mas neco spatne nastaveno, soucasnym sestavenim fw/sw to neni a vse je v naprostem poradku a funguje to. Ani na zahranicncih webech si na to nikdo nestezoval a tam by se to hned objevilo.
Chyba tedy nekde mezi zidli a klavesnici.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 5. 2019 19:50

Hmm, tak dikes. Dosud mi to fungovalo, nastaveni jsem nemenil.

A i kdyz to neni o Note 9, tak mam porad problemy s gmailem. Emaily mi proste nechodi. A kdyz uz dojdou tak vzdy se zpozdenim. Treba i hodinu nebo dve hodiny. Musim pak rucne aktualizovat a to se email objevi hned. Uz jsem gmail i preinstaloval, odinstaloval aktualizace a stejne to nechodi.

-- 14. 5. 2019 20:04 --

A pak secmi dnes jeste objevilo na displeji hlaska: Pripojovani k Spen, Operacecmuze chvili trvat.
Toto bylo na displeji asi 25 vterin. Mam udelany screen, ale nechce mi to zde vlozit kvuli velikosti.
anonymni

Odeslat příspěvekod uiqjirka 14. 5. 2019 20:06

Gmail - to neni telefonem, ale samotnou aplikaci, je to primo strasna, zabugovana a nespolehliva aplikace.
Osobne mam gmail odinstalovany, hrozna balast aplikace. Nejen vypnout, ale rovnou odinstalovat a pouzivat nejlepe nejakeho placeneho kvalitniho email klienta.

A pak secmi dnes jeste objevilo na displeji hlaska: Pripojovani k Spen, Operacecmuze chvili trvat.
Toto bylo na displeji asi 25 vterin.


To se muze stat, pokud se ti S Pen rozparoval s telefonem. Doba "znovusparovani" 25 vterin je tak uplne normalni.
Tohle se muze i stat, kdyz nekdo pouziva nejake nesmyslna magneticka pouzdra apod., nebo byl sPen vystaven blizkosti magnetu. Anebo jsi omylem kliknul na ikonku "vzdalene pero S Pen" a soucasny Pen tak rozparoval.
Poslední moznosti je, pokud by se to opakovalo, ze je S Pen defektní.
Naposledy upravil uiqjirka dne 15. 5. 2019 07:47, celkově upraveno 1
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 5. 2019 07:18

Jakou apku na email tedy pouzivas? A pokud je placena, tak znas i nehakou free, ktera je dobra?

Kdysi jsem vyuzival i jine aplikace na gmail, ale to uz je hooodne let nazpet.
anonymni

Odeslat příspěvekod uiqjirka 15. 5. 2019 07:20

Jelikoz mam placenou aplikaci na email, tak jsem ani zadnou free nezkousel. Pouzivam Aquamail, coz je opravdu profiklient. Budes muset tedy zkouset, kdyz se ti nechce platit. Pouzivam Aquamail defakto i na outlook, gmail, seznam apod. Ma hodne podrobne nastaveni, coz free klienti nedaji. Proste kvalita neco stoji.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 5. 2019 09:34

A jeste bych se chtel zeptat, zda jde dat nejak do puvodniho nastaveni i funkcionalitu Spen? Abych nemusel delat tovarni nastaveni celeho mobilu, ale jen Spenu. U nastaveni Spenu jsem to nenasel.
anonymni

Odeslat příspěvekod uiqjirka 15. 5. 2019 13:22

U S Penu jako takoveho, jako veci, neni co davat do tovarniho nastaveni.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renek1 15. 5. 2019 13:28

Aquamail používám řadu let a je asi Top v klientech a mám pocit , že je i Free, ale pouze s možností max dvou účtů, takže třeba otestuj.
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 5. 2019 13:37

uiqjirka píše:U S Penu jako takoveho, jako veci, neni co davat do tovarniho nastaveni.


Opet jsi me nepochopil. Psal jsem u Spenu jako funkcionality, tedy jsem mel na mysli jeho nastaveni, ktere je mozne menit v telefonu. Jako jeho chovani podle aplikaci, co se ma stat, kdyz ho vysunes z tela telefonu a podobne.

Ty taky moc ty prispevky ostatnich nectes a pak to palis hned od boku ty odpovedi a pal pises, ze je problem mezi zidli a klavesnici. A tohle uz je 3 vec, kterou musim dodatecne vysvetlovat, protoze sis poradne neprecetl puvodni dotaz.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků