Samsung galaxy s9+ vs Samsung galaxy s8+

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod boonno 15. 5. 2019 10:49

Zdravím, vybírám nástupce své dosluhující s6 edge+ (baterka už dá jen tak půl dne a i mám pocit, že už hůř chytá signál, jinak jsem s ním stále spokojen) a skončil jsem u těchto dvou telefonů. Jsou si docela podobné a zajímá mě jestli se vyplatí přidat nějakou tu kačku za s9+.
Mé požadavky jsou celkem jednoduché, výkonný (ať pár let zase vydrží), vodotěsný a kvalitní foťák. Pro s9+ hraje do karet, že ji čeká určitě ještě jeden velký update. S8+ už asi skončí s tím co teď má. Možná jestli je tu někdo, kdo měl možnost oba používat, tak bych byl rád za názor. Díky
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 5. 2019 10:54

připlatit se za S9+ vyplatí, zvláště pokud chceš telefon na několik let, dostane novější Android, bude mít delší podporu a aktualizace
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 15. 5. 2019 13:20

Jak pise nick, bude mit delsi podporu, S8+ skonci na nynejsim Android 9, S9+ dostane jeste Android 10, ma stereo, lepsi zvuk pri nahravnani, lepsi stabilizaci videa. Jinak totozne telefony.
Naposledy upravil uiqjirka dne 15. 5. 2019 20:56, celkově upraveno 1
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 15. 5. 2019 19:25

...a pak hlavně S9 podporuje oproti S8, co zajímá asi jen 1% uživatelů, LINUX on DEX
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod ptichopad90 15. 5. 2019 19:47

Sice jsem s mojí S8 spokolený a nemám důvod ji měnit, ale dneska už bych taky koupil spíš S9 kvůli delší podpoře.
ptichopad90
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků