Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 5. 3. 2019 14:16

Jo konečně můžu vyhodit ten stažený tmavý skin, který měl chyby, nenašel jsem takový který by vypadal dobře a byl bez chyb.
Ještě pořešit Bixby, v nastavení tlačítka Bixby je aktivní jen "začínáme" a to když stisknu hodí mě to na modrou stránku logem bixby uprostřed.
Přitom potažením doleva z hlavní obrazovky mě to normálně hodí do funkčního Bixby.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ip Man 5. 3. 2019 15:52

Tak se konečně taky přidávám, aktualizace stažena
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 5. 3. 2019 16:20

myšpulín píše:Jo konečně můžu vyhodit ten stažený tmavý skin, který měl chyby, nenašel jsem takový který by vypadal dobře a byl bez chyb.
Ještě pořešit Bixby, v nastavení tlačítka Bixby je aktivní jen "začínáme" a to když stisknu hodí mě to na modrou stránku logem bixby uprostřed.
Přitom potažením doleva z hlavní obrazovky mě to normálně hodí do funkčního Bixby.

Taky jsem měl stejný problém s tématy, žádné dobré a bez chyb, i ta placená.

Bixby hlavně aktualizuj z Galaxy obchodu, je tam novější verze a funguje líp.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 5. 3. 2019 17:29

Tak jsem na to doma přišel, musel jsem na Bixby mluvit a pak se to aktivovalo. Už to funguje, chtěl jsem na jeden stisk screenshot, ale jelikož to není aplikace tak to asi nejde, tak jsem to nastavil na spuštění foťáku.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cz pida 6. 3. 2019 07:11

taková asi pro někoho blbost, ale chybí mi teď ve foťáku Rear-cam selfie, docela jsem to používal....jde to odinstalovat, znova stáhnout a nainstalovat..ale možnost to pak navolit jsme neneašel.....
cz pida
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 7. 3. 2019 05:32

Zatím se mi líbí Pie více a více. Dokonce jsem si velice rychle zvykl na spodní tlačítka v podobě gest, je to intuitivní a dokonce pro mě lepší í v autě + je samozřejmě víc prostoru na obrazovce. :)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hufnagll 13. 3. 2019 10:48

Prosím,dnes mi vyskočila hláška o aktualizaci softwaru co to je instalovat to, jestli je to android 9tak ten už mám v mobilu asi týden.dik a prosím aby neodpovídal uigjirka
hufnagll
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 3. 2019 10:56

Jestli to nebude tahle aktualizace, zkontroluj
https://www.mojandroid.sk/samsung-galax ... -zaplatou/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hufnagll 13. 3. 2019 11:07

Je to ona
hufnagll
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 13. 3. 2019 15:02

V pořádku, aktualizuj. Vesměs se jedná pouze o nový security patch.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hufnagll 13. 3. 2019 16:17

Ok,stalo se dik
hufnagll
Junior

Odeslat příspěvekod machacvaclav 14. 3. 2019 12:17

Zdravím, zkoušel někdo Dex bez Dex Station? Myslím s nějakým adaptérem HDMI na USB-C, aby to fungovalo jako DEX. Případně, se kterým to funguje?
machacvaclav
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 14. 3. 2019 12:48

Ano, s Android 9 i na Note 8 samozrejme funguje pouhy kabel, bez DexStation.
Ja pouzivam tento, funguje na S8/S8+, Note 8, Note 9, S9/S9+, proste na vsech techto radach.

Minix NEO-C-4K šedá / HDMI na USB-C / HDMI výstup (4K @ 60Hz)

Budou logicky fungovat i jine, ja mam vsak rad kvalitu. Dex stanici mam a pouizivam take, protoze pokud clovek zacne pracovat, nejenze je potreba dobijet, ale i chladit.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 14. 3. 2019 14:50

myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod machacvaclav 14. 3. 2019 18:54

Díky za odpověď, škoda, že ten kabel určený pro Note 9 a Tab S4 nejde na osmičce. Myslím tenhle:
https://www.alza.cz/samsung-dex-cable-p ... 7QQAvD_BwE

-- 14. 3. 2019 18:59 --

Ještě jeden blbej dotaz, takže když použijete ty uvedené kabely z aktivuje se na obrazovce DEX, jakoby jste to měli v DEX STATION?
machacvaclav
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků