LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 19. 2. 2019 17:18

Jo, tam by s tema omalovankama jejich, kor na amoledech, mohl uspet :)
planetoid_LV426
Junior

Odeslat příspěvekod balagerCZ 19. 2. 2019 21:17

by me teda zajimalo kde je to pie........ :hm
balagerCZ
Junior

Odeslat příspěvekod unitak 20. 2. 2019 10:27

Hmm vidím že to je tu nedotknutelné téma a kritika se trestá...Bohužel je to fakt že G6 a širokáč byl jeden velký průser, tak mě zajímalo jak je na tom G7, protože o ní vážně uvažuju, ale tady se to bohužel nedovím. Tak díky
unitak
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 20. 2. 2019 11:38

G6 mám skoro rok a nechápu o jakém průseru to mluvíš. A jak je na tom G7 je jasné, stačí minutu googlit, má menší úhel, lepší světelnost. Fotí zas o chloupek líp.
Naposledy upravil Loader dne 20. 2. 2019 12:41, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněna vulgarita
planetoid_LV426
Junior

Odeslat příspěvekod unitak 20. 2. 2019 17:11

Já měl na G6 problém s ostrostí cca 1/3 fotky a to jsem měl tu "lepší" verzi širokáče. 2/3 byly v pohodě a třetina fotky byla rozmazaná. Z toho soudím, že to nebyl zrovna vychytaný foťák...
unitak
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 20. 2. 2019 20:05

Spíše to bylo rukama. Fotím opravdu hodně a žádný problém. A to i v horších světelných podmínkách. Žádné nedotknutelné téma. Konstruktivní kritika je vítána. Ale dávat telefonu za vinu vlastní třesavku nebo vadný kus obecně vztahovat na celý typ? To není objektivní kritika. Nicméně pro tvoji potřebu klidně ber, že všechny LG telefony mají širokáče k ničemu. Bude to lepší pro tebe...i pro nás.
mobil LG V30, tablet Huawei Mediapad M5 8,4
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod unitak 21. 2. 2019 08:45

Tazz1 píše:Spíše to bylo rukama. Fotím opravdu hodně a žádný problém. A to i v horších světelných podmínkách. Žádné nedotknutelné téma. Konstruktivní kritika je vítána. Ale dávat telefonu za vinu vlastní třesavku nebo vadný kus obecně vztahovat na celý typ? To není objektivní kritika. Nicméně pro tvoji potřebu klidně ber, že všechny LG telefony mají širokáče k ničemu. Bude to lepší pro tebe...i pro nás.

Třesavka to určitě není...normálním focením se docela dost zabývám a mám fotovýbavu v hodnotě desítek tisíc a poznám když něco není ok. Chtěl jsem prostě fototelefon na cesty, který budu mít okamžitě po ruce, můj kus G6 to bohužel nebyl.
"G6 byl povedený telefon bez chyb". Tím bych to ukončil a všichni budeme spokojení.
unitak
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 21. 2. 2019 08:58

Škoda, že když někdo něco takového píše, tak sem nenahraje fotku.
planetoid_LV426
Junior

Odeslat příspěvekod Deawon 21. 2. 2019 10:01

Tak foťáky snad ještě vylepí Android 9. Našly jste už nějaké ohlasy z Koreii, kde je už měsíc? Jinak jse prohrál sázku s přítelkyní, která má Huawei Nova 3, kdo dostane 9 dříve :)
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod PaulHot 21. 2. 2019 10:20

Tak se vsaď s přítelkyní, kdo jako první dostane Google UX s pilukovým tlačítkem. ^^ ^^ ^^
PaulHot
Junior

Odeslat příspěvekod deglaser 21. 2. 2019 13:40

Má Notifikační diodu na sms a zmeškané hovory dík za odpověd.
LG G7 ThinQ
deglaser
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 2. 2019 13:53

Diodu má a navíc AO displej
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod radim 21. 2. 2019 14:28

AO na mé G6 je naprosto super, už nemusím pokaždé mačkat nějaké tlačítko, když se chci podívat, kolik je hodin nebo jestli nemám nějakou zprávu nebo zmeškané volání. Fakt parádní věc.
radim
Junior

Odeslat příspěvekod unitak 21. 2. 2019 17:26

planetoid_LV426 píše:Škoda, že když někdo něco takového píše, tak sem nenahraje fotku.

Podařilo se mi najít v Google albu nějakou tu fotku a teďka mi řeknete že to je úplně normální...
Na obou fotkách je naprosto rozmazaná levá horní část fotky a není to určitě způsobeno větrem 1. Na ten výlet si dobře pamatuji a bylo nádherně bezvětří 2. Rozmazaná je i levá část budovy...Práva strana je vždy OK a levá prostě stojí za prd.

https://drive.google.com/folderview?id= ... dR1UH5HS1B
unitak
Junior

Odeslat příspěvekod Jarko01 21. 2. 2019 17:45

to unitak

A skusal si fotit s Google Camera HDR+ ?

J.
Jarko01
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka