LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tremor 13. 2. 2019 21:20

U Vodafone, na VoLTe. Pevna nebo mobil je jedno. Pri spojeni dvou cisel to obe zavesi. Na lg g3 fungovalo paradne, na s7 tak na 50%
Tremor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod unitak 18. 2. 2019 11:38

Ahoj, trošku dotaz možná mimo téma, ale je ještě nějaký jiný mobil kromě G7, který by měl širokáč + IPS displej?
Pohlížím se po novém mobilu a chci IPS+ širokáč, ale bojím se že z toho polezou stejné mazanice jako z G6, kterou jsem po týdnu vrátil. Popř máte někdo osobní zkušenost širokáč G6 vs G7?
unitak
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 18. 2. 2019 12:41

Tremor píše:U Vodafone, na VoLTe. Pevna nebo mobil je jedno. Pri spojeni dvou cisel to obe zavesi. Na lg g3 fungovalo paradne, na s7 tak na 50%


A jakou máš verzi SW?
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 18. 2. 2019 12:58

Podle historie změn se konfigurace VOLTE a VOWIFI změnila v některém SW. Je možné, že ve staším SW to mohlo dělat neplechu. Což bych ale tipoval na chybu u serveru Vodafonu.
Pokud používáš verzi V10p nebo novější, tam konferenční hovor korektně funguje. Doporučuju zaktualizovat telefon. Vyzkoušeno před minutou. Nepoužíváš skryté číslo? Tam to taky dělalo neplechu. I u G6.

LG G7 ThinQ (SW: V10p) a SIM Vodafone.
Naposledy upravil guiz dne 18. 2. 2019 18:36, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněna citace,viz. pravidla.
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tremor 18. 2. 2019 15:58

Soft V10q, skryte cislo nepouzivam. Dik za vyzkouseni budu patrat dal.
Tremor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod unitak 18. 2. 2019 17:30

unitak píše:Ahoj, trošku dotaz možná mimo téma, ale je ještě nějaký jiný mobil kromě G7, který by měl širokáč + IPS displej?
Pohlížím se po novém mobilu a chci IPS+ širokáč, ale bojím se že z toho polezou stejné mazanice jako z G6, kterou jsem po týdnu vrátil. Popř máte někdo osobní zkušenost širokáč G6 vs G7?


Nikdo nic? :-\
unitak
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 19. 2. 2019 15:47

Asi holt s podobnými poznámkami budeš muset jít o dům dál. Zkus to třeba u Samsungu.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 19. 2. 2019 17:18

Jo, tam by s tema omalovankama jejich, kor na amoledech, mohl uspet :)
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod balagerCZ 19. 2. 2019 21:17

by me teda zajimalo kde je to pie........ :hm
balagerCZ
Junior

Odeslat příspěvekod unitak 20. 2. 2019 10:27

Hmm vidím že to je tu nedotknutelné téma a kritika se trestá...Bohužel je to fakt že G6 a širokáč byl jeden velký průser, tak mě zajímalo jak je na tom G7, protože o ní vážně uvažuju, ale tady se to bohužel nedovím. Tak díky
unitak
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 20. 2. 2019 11:38

G6 mám skoro rok a nechápu o jakém průseru to mluvíš. A jak je na tom G7 je jasné, stačí minutu googlit, má menší úhel, lepší světelnost. Fotí zas o chloupek líp.
Naposledy upravil Loader dne 20. 2. 2019 12:41, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněna vulgarita
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod unitak 20. 2. 2019 17:11

Já měl na G6 problém s ostrostí cca 1/3 fotky a to jsem měl tu "lepší" verzi širokáče. 2/3 byly v pohodě a třetina fotky byla rozmazaná. Z toho soudím, že to nebyl zrovna vychytaný foťák...
unitak
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 20. 2. 2019 20:05

Spíše to bylo rukama. Fotím opravdu hodně a žádný problém. A to i v horších světelných podmínkách. Žádné nedotknutelné téma. Konstruktivní kritika je vítána. Ale dávat telefonu za vinu vlastní třesavku nebo vadný kus obecně vztahovat na celý typ? To není objektivní kritika. Nicméně pro tvoji potřebu klidně ber, že všechny LG telefony mají širokáče k ničemu. Bude to lepší pro tebe...i pro nás.
mobil Huawei P30 Pro, tablet Huawei Mediapad M5 8,4 WiFi
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod unitak 21. 2. 2019 08:45

Tazz1 píše:Spíše to bylo rukama. Fotím opravdu hodně a žádný problém. A to i v horších světelných podmínkách. Žádné nedotknutelné téma. Konstruktivní kritika je vítána. Ale dávat telefonu za vinu vlastní třesavku nebo vadný kus obecně vztahovat na celý typ? To není objektivní kritika. Nicméně pro tvoji potřebu klidně ber, že všechny LG telefony mají širokáče k ničemu. Bude to lepší pro tebe...i pro nás.


Třesavka to určitě není...normálním focením se docela dost zabývám a mám fotovýbavu v hodnotě desítek tisíc a poznám když něco není ok. Chtěl jsem prostě fototelefon na cesty, který budu mít okamžitě po ruce, můj kus G6 to bohužel nebyl.
"G6 byl povedený telefon bez chyb". Tím bych to ukončil a všichni budeme spokojení.
unitak
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 21. 2. 2019 08:58

Škoda, že když někdo něco takového píše, tak sem nenahraje fotku.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků