Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod peter34 15. 2. 2019 12:39

Hm a na Note 9 ORX ešte oficiálny update nie je.
Samsung Galaxy S23 256GB
peter34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod schumi71 15. 2. 2019 21:21

Zdravim všechny aktualizoval som cez Smartswitch a zatial funguje všetko ako má žiadne tovarenské nastavenia som nerobil ani žiadne factory reset iba som vypal Nova Launcher a tmavu temu high kontrast II teraz som zistil že tmave temy aj tato čo som ju mal su priamo v systeme iba ich telefon aktualizuje a daju sa potom zapnut priamo v nastaveniach inak cely system je trošku iny grafika ikony fotoaparat je tam celkom dost vela novych veci zatal spokojnost uvidim čo bude robit baterka
schumi71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod laryskyva 20. 2. 2019 13:16

Wraydroth píše:Zdravím - jen pozor na jednu věc - v Pie přidal Samsung omezení že nelze mít 2x SIM + SD. Pokud to detekuje jak SIM tak SD v jednom slotu objeví se chybová hláška že je chyba ve slotu a nelze s tím nic udělat. Nedá se zrušit ani přeskočit. Na XDA je řešení v rámci ROOT. Já jsem downgradoval zpátky na Android 8 protože je to pro mě dost podstatná věc a ROOT nemám abych to jakkoliv řešil.
Tady je link na XDA (sice pro S9 ale je to úplně stejné) - https://forum.xda-developers.com/galaxy ... m-t3809073

Note8 má jen jeden slot ne? Buď máš 2×SIM, nebo 1×SIM+SD. Nebo jak je to myšleno?
Galaxy Note 8 Duos
laryskyva
Junior

Odeslat příspěvekod beesee 20. 2. 2019 14:58

Ano, ale fyzickou úpravou SIM karty a SD karty (ořez a obrus) bylo možné do jednoho chlívečku narvat SIM + SD kartu najednou a do druhého chlívečku SIM kartu v originální velikosti. Kupodivu to v kombinaci SIM1 + SIM2 + SD karta fungovalo :-)
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod hufnagll 20. 2. 2019 23:18

Zdravím.Chtěl bych si note 8 koupit ,ale mám strach ze šedivky,reklamace a tak,co myslíte? na levnejmobil mají teď zajímavou cenu.dik
hufnagll
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 2. 2019 23:22

Note 8 Dualsim CZ distribuce nejlevněji u Mobil Pohotovost

-- 20. 2. 2019 23:23 --

EU distr. Note 8 Dualsim nejlevněji v Max-shopu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hufnagll 20. 2. 2019 23:37

Jsem z ovy proto levnejmobil, osobní odběr
hufnagll
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 2. 2019 23:47

jestli ten eshop znáš a už jsi tam bez problemu nakupoval, tak proč ne
Reklamace EU distr. se uplatňuje jen v obchodě, kde jsi koupil smartphone
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hufnagll 21. 2. 2019 01:49

Díky za info, ještě pouvažuji
hufnagll
Junior

Odeslat příspěvekod hufnagll 21. 2. 2019 11:08

Tak jsem radši připlatil a objednal v datartu
hufnagll
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 21. 2. 2019 11:41

Maxshop je úplně v pohodě. Nakupujeme tam rodina i známí minimálně 7 let a za tu dobu pouze dvě reklamace.První u nového Sony,po doručení a rozbalení se odlepovaly záda telefonu v jednom rohu. Takže odesláno na prodejnu a obratem poslali jiný telefon.
Druhá reklamace když jsem utopil Sony Z3. :D Odeslal jsem telefon na prodejnu na reklamaci a přesně za 14 dní byl telefon zpět doma,reklamace uznána,nový displej,včetně rámu a zad telefonu. :-D
Takže není se čeho bát. ;-)
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hufnagll 21. 2. 2019 11:42

Jaké bych si měl koupit na Ali ochranné sklo, mají tam hydrogel 9h,nebo něco jiného, zvládnu to nalepit? dík
Naposledy upravil hufnagll dne 21. 2. 2019 12:00, celkově upraveno 2
hufnagll
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 21. 2. 2019 11:49

Ochrané sklo jedině s UV lepidlem.Cokoliv jiného je špatně. Z ALi mám třeba tohle na S9 a je to v podstatě to samé jak dražší varianta Dome Glass o které se tu často píše .
Lepení je jednoduché,zvládne to snad každý.Pro ty co se necítí už jen Dome Glass s aplikační vaničkou. :-D

https://www.aliexpress.com/item/2018-UV ... ea2796e093
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 2. 2019 12:01

hufnagll píše:Tak jsem radši připlatil a objednal v datartu

a tam stál kolik? v MP je za 15tis.
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hufnagll 21. 2. 2019 13:38

15
hufnagll
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků