Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sattero 5. 1. 2019 09:26

.null není hudební formát, ve Windows světě se tak označují poškozené soubory. Samotný soubor nic v sobě nemá, odkazuje pouze na původní soubor.

Pokud to měl být FLAC, přejmenování na .flac může fungovat, ale radši bych se podobného souboru prostě zbavil a stáhnul to znovu z lepšího zdroje.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ip Man 6. 1. 2019 02:37

Sattero píše:.null není hudební formát, ve Windows světě se tak označují poškozené soubory. Samotný soubor nic v sobě nemá, odkazuje pouze na původní soubor.

Pokud to měl být FLAC, přejmenování na .flac může fungovat, ale radši bych se podobného souboru prostě zbavil a stáhnul to znovu z lepšího zdroje.

Díky za vysvětlení, no je to divný, nevím proč to hází tuhle chybu a někdy stačí když to null smažu a začne hrát a nemusím za to dopisovat mp3 nebo FLAC
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod wetec 6. 1. 2019 10:09

Zdravim všechny. Měl bych dotaz, řešil jste někdo počeštění Note 8 (US) SM-N950U , což je US verze se Snapdragonem? Brácha tenhle telefon koupil, používat jde, ale čeština by samozřejmě byla lepší. Zkoušel aplikaci morelocale2, ale počeštila se jen malá část. Díky za nápady :)
wetec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 15. 1. 2019 17:23

Samsung začíná s veřejným testováním Androidu 9.0 Pie na Galaxy Note 8

Samsung oficiálně zahájil registrace do beta programu, v němž si mohou majitelé Galaxy Note 8 vyzkoušet softwarové novinky s předstihem. Beta program zatím běží pouze v Indii a v Jižní Koreji, později se má rozšířit i na ostatní trhy. Zaregistrování uživatelé si již nyní mohou stáhnout testovací firmwaru s označením N950FXXU5ZSA5 o velikosti téměř 2 GB, které obsahuje jak Android 9.0 Pie, tak nové uživatelské rozhraní One UI se všemi jejich novinkami.

Obrázek

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reliks 15. 1. 2019 18:26

Potvrzuji nahození beta 9.0 Pie dle návodu na XDA.
https://forum.xda-developers.com/galaxy ... d-yjA_YBeY
Přílohy
Screenshot_20190115-134533_Settings.jpg
Screenshot_20190115-134523_Samsung Experience Home.jpg
Screenshot_20190115-134540_Settings.jpg
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 17. 1. 2019 04:19

Dámy a Pánové,,,máme tady novou aktualizaci zabezpečení... :-)
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod pavtoo 18. 1. 2019 14:55

Ahoj, plánujete před novým androidem Pie dělat tovární nastavení, když jde o velkou aktualizaci kompletního prostředí? Já to neplánuji, továrko dělávám to jen v krajním případě, když něco zlobí... Co vy na to? :hm
pavtoo
Junior

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 19. 1. 2019 02:10

Tak mě po poslední aktualizaci trápí otáčení domovské obrazovky a obrazovky aplikací na šířku i když mám aktivovaný pouze režim na výšku,,,to by mě zajímalo kde je zakopaný pes...
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 1. 2019 02:48

Madmaxkimi, jaký máš launcher?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 19. 1. 2019 08:48

Original od Samsungu.

pavtoo: Mám dvě S9, na jedné jsem továrko udělal, na druhé již ne a oba běží stejně perfektně. Takže k továrku bych přistoupil v případě potíží. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 19. 1. 2019 09:33

Nick Cave,,,Samsungácký,,,já neexperimentuju,,,jsem na něj zvyklý,,,to otáčení jsem před časem zkusil zapnout vypnout,,,když tu byla o něm řeč,,,ale bez problémů to fungovalo,,,teď si to ale dělá co chce i když mám zaškrtlý pouze režim na výšku,,,továrko ale kvůli tomu dělat nebudu,,,i když mě to slušně točí,,,holt je asi čas nacpat do systému nějakou tu chybu,,,aby jsme vyměnili zařízení... :-(

-- 19. 1. 2019 09:44 --

Tak jsem zkusil klasický restart,,,nejdřív jsem ale vypl režim na výšku,,,to aby jsem to po tom restartu mohl jako aktivovat a už to šlape,,,já se v systému nějak nehrabu,,,tak jsem zvědavý co mě překvapí příště...
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod Reliks 15. 2. 2019 09:34

Android 9.0 Pie pro Slovensko, Bulharsko, nebo přes Samfirm... ;)
Přílohy
x.png
Samsung Galaxy S21 Ultra 256GB
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 15. 2. 2019 10:43

Samsung Galaxy Note 8 dostáva na Slovensku aktualizáciu na Android Pie

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 15. 2. 2019 12:25

To jsem zvědavý kdy uvolní pro Česko z volného trhu... Jsem nedočkavý na to nové UI.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wraydroth 15. 2. 2019 12:37

Zdravím - jen pozor na jednu věc - v Pie přidal Samsung omezení že nelze mít 2x SIM + SD. Pokud to detekuje jak SIM tak SD v jednom slotu objeví se chybová hláška že je chyba ve slotu a nelze s tím nic udělat. Nedá se zrušit ani přeskočit. Na XDA je řešení v rámci ROOT. Já jsem downgradoval zpátky na Android 8 protože je to pro mě dost podstatná věc a ROOT nemám abych to jakkoliv řešil.
Tady je link na XDA (sice pro S9 ale je to úplně stejné) - https://forum.xda-developers.com/galaxy ... m-t3809073
Wraydroth
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků